LED Vianočný stromček svietiaci SMART 2,1m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-083
690,00 € 650,00 € Cena bez DPH: 541,67 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED vianocny stromcek svietiaci SMART výška 2,1m a priemer 1,4m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi (ovládateľný cez mobil).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED vianocny stromcek svietiaci SMART výška 2,1m a priemer 1,4m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi (ovládateľný cez mobil). Stromček so svetielkami ovládanie cez app v mobile. Tieto revolučné LED svetlá na stromček prinášajú do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. LED stromcek - svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. Umelý stromček má 660 LED farebných diód, celková výška stromčeka je 2,1 metra a spodný priemer je 1,4 metra.  

Svietiaci LED stromček Smart - ovládanie farebných módov cez aplikáciu priamo na mobil

vianočný stromček so svetlamiumelý svietiaci stromček led svietiacivianočný stromček svietiaci LED smart na mobil

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri - krytie IP20

Stromček so svetielkami - smart LED Vianočný stromček TWINKLY - 660ks

led svietiaci stromcek vianocny twinkly mobil

LED stromček vianočný s výškou 2,1m a priemerom 1,4m - TWINKLY svetielka - 660ks

osvetlenie na stromček twinkly 

Umelý stromček má spolu 660 kusov LED svetielok. Kábel je čierno-zelenej farby - pre splynutie so stromčekom. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

 

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

LED svetlá - vianočný stromček ovládané cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil najkrajší vianočný stromček wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude Váš vianočný stromček reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

 

Vlastnosti:

plus 660 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo
plus Jednoduché skladanie a inštalácia - Quick Set


Špecifikácia:

Model: TG70P3D93P08
Výška stromčeka: 2,1 m
Priemer stromčeka: 1,4 m
Počet diód: 660
Odolnosť: IP20
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Kábel: čierno-zelený
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1,5A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín
Skladacia konštrukcia a kovový stojan


Obsah balenia: 

1x Vianočný stromček so 660 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie