LED vertikálne pásy 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi s 190 ks AWW dióda - biele led

Kód tovar: 78-019
129,00 € 79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED vertikálne pásy 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi s 190 ks AWW dióda - biele led s ovládaním cez app v smartphone.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED vertikálne pásy 5m - Twinkly Icicle + BT + Wi-Fi s 190 ks AWW dióda - biele led s ovládaním cez app v smartphone. Tento revolučný LED svetelný reťazec prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android, aj iOS

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovnakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Dĺžka svetelného reťazca je 5 metrov, výška najdlhšieho zvislého pásu je 60 cm. 

LED vertikálny pás - TWINKLY svetelný reťazec 5M - 190ks biela LED

led svietiace vertikálne pásy

 

Svetelný pás pozostáva zo 190 kusov LED svetielok vhodných pre dekoráciu na stenu. Svetlá sú rozdelené do 50 vertikálnych pásov, ktoré obsahujú LED svetielka so vzorom 2-4-6-2-5 kusov v rozostupe každých 10 cm. Táto zlatá edícia obsahuje diódy AWW - s ktorými nastavíte, okrem intenzity, ideálnu bielu farbu podľa potreby - od jantárovej, cez teplú bielu, až po studenú bielu farbu. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

wifi led svetielka biele

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene zlaté cencúle, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

Univerzálny LED svetelný reťazec ovládaný cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

 

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude vaša svetelná reťaz reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, na ktorej si môžete nastaviť presnú farbu bielej - od jantárovej, cez teplú bielu, až po studenú bielu farbu

  zlatá edícia twinkly

 

Vlastnosti:

plus 190 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus Jantárové/zlaté, teplé biele a studené biele svetlo
plus Univerzálne použitie
plus Krytie IP44

 

Špecifikácia:

Model: TWI190GOP-TEU
Počet diód: 190
Počet zvislých pásov: 50
Schéma pásov: 2-4-6-2-5 LED svetiel
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 3,5 m
Osvetlená plocha: 5x0,6 m (D x V)
Rozostup svetiel: 10cm
Rozostup zvislých pásov: 10cm
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 4,3 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Typ LED: AWW matná + čistá, konkávna
Kábel: transparentný
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED svetelný reťazec so 190 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie