Wi-Fi Prekladač textu Dosmono C501 - skenovacie pero (text) + hlasový prekladač + FOTO preklad

Kód tovar: 70-019
229,00 € Cena bez DPH: 190,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Wi-Fi Prekladač textu (55 jazykov) - skenovacie pero, hlasový prekladač (112 jazykov), skener textu, FOTO preklad, hlasový záznamník.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wi-Fi Prekladač textu (55 jazykov) - skenovacie pero, hlasový prekladač (112 jazykov), skener textu, FOTO preklad, hlasový záznamník. Toto šikovné zariadenie disponuje skenerom s vysokou citlivosťou a perfektným skenom textu. Má zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1200mAh a dotykový farebný displej s rozlíšeím 340x800 pixelov a veľkosťou 3,46" palcov. 

Funguje to veľmi jednoducho - na text v cudzej reči priložíte skenovacie pero a ťaháte po texte - ten sa automaticky preloží do požadovanej reči (napr. Slovenčiny) - zariadenie nahlas prečíta skenovaný text v cudzej reči a potom preložený text (po Slovensky), preklad je samozrejme zobrazený v textovej podobe aj na displeji zariadenia. Preklad skenovaním textu môžete robiť až s 55 cudzími jazykmi (vrátane slovenčiny či češtiny). Skenovanie textu je jednoduché a rýchle vďaka širokému uhlu pre skenovanie. 

Text v cudzom jazyku stačí naskenovať a ihneď sa zobrazí preklad

prekladač textu - skenovacie pero

Tento inteligentný prekladač má aj mnoho ďalších funkcií, ktoré využijete či už pri cestovaní, práci, alebo na zdokonalenie pri výučbe cudzieho jazyka. Hlasový prekladač preloží hovorené slová, frázy, vety do 112 cudzích jazykov (vrátane slovenčiny či češtiny). Na zariadení sú 2 tlačidlá pre zadávanie reči na preklad. Jedno tlačidlo slúži pre Vás a druhé pre človeka, s ktorým komunikujete v cudzej reči. Stačí stlačiť a podžať tlačidlo a povedať frázu. Zariadenie ju preloží a nahlas prečíta v preloženej reči - na zadnej strane je reproduktor s ovládaním hlasitosti. Tak isto to funguje aj naopak - cudzinec niečo povie a Vám to zariadenie nahlas preloží do našej reči. 

Skenovacie pero - pre preklad skenovaného textu

prekladač jazykov v pere dosmono c501

Skenovacie pero dokáže skenovať akýkoľvek text a ukladať ho do súboru - nemusíte tak pracne prepisovať vytlačený text. Zariadenie má vstavanú pamäť 8 GB na ktorú sa ukladajú textové súbory, fotky a obľúbené preklady. Funkcia FOTO PREKLAD - preloží odfotený text - zariadenie má na zadnej strane fotoaparát pre ešte rýchlejší preklad hromadného textu. 

skenovacie pero

Funkcia hlasového záznamníka - Diktafónu

Hlasový záznamník nahrá Vaše poznámky - slúži ako digitálny diktafón. Pomocou prí výučbe cudzieho jazyka je funkcia AI Education, ktorá obsahuje niekoľko lekcií na výučbu anglického jazyka. 

multifunkčný prekladač jazykov

Množstvo funkcií spraví z výučby cudzieho jazyka zábavu

pomôcka pri výučbe cudzieho jazyku

Podporované jazyky pre skenovanie a preklad textu (55 jazykov):

Mandarin (China), Traditional (China), English, Japanese, Korean, Russian, French, German,  Arabic, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Greek, Hebrew, Hindi (India), Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan (Spain), Croatian, Estonian, Filipino, Latvian, Lithuanian, Mongolian, Nepali, Lithuanian, farsi, Polish, Portuguese, Romanian, azerbaijani, Afrikaans, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tamil (India), Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Uzbek, Kazakh, Kyrgyz, Macedonian, Marathi (India), Pashto (Afghanistan).

Podporované jazyky pre hlasový prekladač (112 jazykov):

Mandarin (China), Cantonese (China), Traditional (China), English (US, Australia, Canada, UK, India New Zealand, Ireland, Philippines, South Africa, Ghana, Kenya, Nigeria, Tanzania, Jamaica, Dominica, St.Kitts, Fiji, Belize, Bahamas, Guyana), Japanese, Korean, Russian, French (France, Canada), German,  Arabic (Israel, Jordan, UAE, Bahrain, Algeria, Saudi, Iraq, Kuwait, Morocco, Tunisia, Oman, Palestine, Qatar, Lebanon, Mauritania, Yemen), Czech, Danish, Dutch, Finnish, Greek, Hebrew, Hindi (India), Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan (Spain), Croatian, Estonian, Filipino, Latvian, Lithuanian, Mongolian, Nepali, Lithuanian, Farsi, Polish, Portuguese (Portugal, Brazil), Romanian, azerbaijani, Afrikaans, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish (Spain, Mexico, Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama, Paraguay, Venezuela, Peru, Uruguay, Puerto Rico, Dominican), Swedish, Tamil (India), Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Uzbek, Kazakh, Kyrgyz, Macedonian, Marathi (India), Pashto (Afghanistan), Malaysian, Bokmar, Norway, Vietnamese, Ukraian, Nepali, Sinhala - Sri Lanka, Armenia, Bengali - Bangladesh, India, Javanese, Sundanese - Indonesia, Khmer - Cambodia, Swahili (Tanzania, Kenya), Tamil (Singapore, Sri Lanka, Malaysia).


Vlastnosti:

PLUS Skenovanie textu
plus WiFi pripojenie
plus Foto preklad
plus Hlasový prekladač - 112 jazykov
plus Preklad skenovaného textu - 55 jazykov
plus Lekcie angličtiny
plus Digitálny hlasový záznamník

 

Špecifikácie:

Model: Dosmono C501
CPU: RK3326
Pamäť: 1GB RAM + 8GB ROM
Displej: dotykový, farebný 3,46" IPS/oncell s rozlíšením 340x800 pixelov
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Kamera: áno
Farba: Biela
Zabudovaný mikrofón: áno, duálny
Napájanie: dobíjateľná batéria 3,7V/1200mAh
Nabíjanie: USB kábel typ C
Rozmery: 155x43x14 mm
Prevádzková teplota: -10 až +55°C

 

Obsah balenia:

1x Skenovacie pero - translátor
1x USB kábel type C
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (3)

99%
99%
Translator pen

Wi-Fi Prekladač textu Dosmono C501 - skenovacie pero (text) + hlasový prekladač + FOTO preklad

Príjemný pocit
Malý
Je naozaj múdry
cena

Veľmi dobré malé zariadenie, ktoré vám pomôže s prekladom textu, obrázkov alebo hlasu. Absolútna must have!!! Toto leto sme išli do NEMECKA a bolo to super užitočné.
DANKE SCHON

Preložené z: en
99%
asfda

Prekladač

Preloží veľa jazykov
Dá sa s ním aj učiť

Prekladač DOSMONO som kúpila môjmu mužovi ako darček k narodeninám. Pracuje ako kamionista po Európe a takého pomocníka na cesty veľmi potreboval. Prekladač má aj funkciu AI Education ktorá má niekoľko lekcií a pomáha mu pri výučbe anglického jazyka. Je to všestranná a šikovná pomôcka. Odporúčam.

100%
Slavo

Wi-Fi Prekladač textu Dosmono C501 - skenovacie pero (text) + hlasový prekladač + FOTO preklad

Často cestujem a toto je naozaj dobrý pomocník, existuje veľa hlasových prekladačov ale tento mi preloží aj písaný text, čo využívam na svojich cestách dosť často (reštaurácie, podniky, hotely). Využijem ho vždy keď potrebujem preložiť nejaký text. Osvedčil sa mi aj pri skenovaní dokumentov v cudzom jazyku. Okrem toho samozrejme funguje aj ako klasický prekladač, som veľmi spokojný.
Preklad tlačeného textu
Kompaktný dizajn