Vreckový hlasový prekladač + Foto preklad s 4G SIM / e-SIM - tlmočník ONLINE / OFFLINE - Timekeetle T1

Kód tovar: 70-023
369,00 € Cena bez DPH: 307,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Vreckový hlasový prekladač + Foto preklad s podporou 4G SIM / e-SIM -  40 jazykov ONLINE + 8 jazykov OFFLINE - Timekettle Fluentalk T1 - NEOBMEDZENY preklad všade vo svet po dobu 2 rokov.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vreckový hlasový prekladač + Foto preklad s podporou 4G SIM / e-SIM -  40 jazykov ONLINE + 8 jazykov OFFLINE - Timekettle Fluentalk T1 - NEOBMEDZENY preklad všade vo svet po dobu 2 rokov. T1 jazykový prekladač (digitálny tlmočník) vám umožní cestovať svetom bez jazykovej bariéry. So 40 jazykmi a 93 akcentmi sa viete dorozumieť vśade. T1 jazykový prekladač (translator) vám umožní iba jediným kliknutím byť spojený a rozumieť takmer každému. S fotoaparátom viete preložiť každý text na akejkoľvek fotke (ideálne ako foto preklad textov). S presnosťou viac ako 95% a s umelou inteligenciou ho robí doslovom malým zázrakom.

Digitálny hlasový tlmočník - Timekeetle Fluentalk T1 (Preklad 40 jazykov vrátane slovenčiny). S podporou E-SIM kartou s ktorou môžete komunikovať po celom svete (k viac ako 200 operátorom bezdrôtových sietí) po celé 2 ROKY NEOBMEDZENE (po skončení 2 rokov stačí zakúpiť, alebo predlžiť platnosť SIM karty). Zabudované antény sú profesionálne modulované pre plnopásmové a silné pripojenie kdekoľvek na svete. T1 sa automaticky spáruje s daným operátorom v krajine, v ktorej sa nachádzate a vy už len začnete prekladať.

Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov ONLINE aj slovenčinu či češtinu (Vrátane rôznych 93 akcentov)

prekladac na cesty

ONLINE preklad v 40 jazykoch

arabský, anglický, bulharský, čínsky, český, dánsky, fínsky, francúzsky, grécky, hebrejský, hindčina, holandský, chorvátsky, maďarský, indonézsky, japonský, kantónsky (honkg kong), katalánčina, kórejský, malajský, nemecký, nórsky, poľský, portugalský, rumunský, ruský, španielsky, slovenský, slovinský, švédsky, taliansky, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský, atď. 

angličtine máte na výber až 13 rôznych prízvukov ako (USA, Austrália, Kanada, UK  iné..) Takisto v španielčine máte na výber až 20 rôznych prízvukov (Španielsko, USA, Dominikánska republika, Mexiko, Venezuela a iné..) aj v arabčine máte na výber až 15 rôznych prízvukov ako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a iné..) Takže aj anglicko slovenský či nemecko slovenský prekladač viet a textov (hlasu).

Offline preklad v 8 jazykoch

Prekladač T1 podporuje offline preklad v 8 jazykoch. Takže aj keď ste vo výťahu alebo v lietadle so zlým signálom, môžete rýchlo prepnúť na offline preklad a pokračovať v konverzácii.

K dispozícii sú tieto jazyky prekladu OFFLINE:

Z čínštiny do angličtiny, japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, ruštiny a nemčiny,
Z angličtiny do japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, čínštiny, ruštiny a nemčiny

prekladac hlasovy neobmedzeny preklad po celom svete t1

Obojsmerný hlasový preklad s priamym zvukovým prekladom hlasuvďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Alebo pracujete v zahraničí? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! S týmto prekladačom viet FLUENTALK T1 obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny, bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 4 dní v režime standby.

Online jazykový prekladac offline t1 timekeetle

Zostaňte v spojení s prekladačom T1

Prekladač T1 je majstrovské dielo navrhnuté a vyvinuté spoločnosťou Timekettle s najnovšou prekladateľskou technológiou, ktorá podporuje online a offline hlasový preklad a preklad obrázkov. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, T1 je vaším najlepším spoločníkom pre presný preklad, takže ste vždy v spojení s ostatnými. Taktiež je postavený s multi-mikrofónovou sústavou podporovanou algoritmom redukcie šumu EDC, ktorý presne zachytáva ľudský hlas z hlučného prostredia, v kombinácii s Timekettle UniSmart AITP je T1 testovaný a preukázateľne ponúka až 95 % úroveň presnosti vašich prekladov.

prenosny jazykovy prekladac do ruky - translator

Vysoký výkon v jednoduchom prevedení

T1 s 12 nanometrovým procesorom prekladá rýchlo a bez chýb. 4-palcový LCD displej vám zobrazí všetko, čo potrebujete. Pasuje vám akurát do vrecka, s T1 ste stále v obraze. S automatickým prenastavovaním času vždy viete koľko je hodín kdekoľvek na svete. Vďaka integrácii s poprednou technológiou Timekettle Streaming ASR a podpore viac ako 150 serverov a akcelerátorov po celom svete dokáže T1 preložiť cudzí jazyk do 0,2 s. 

offline a online prekladac do ruky preklad hlasu textov

4" HD dotyková obrazovka + kompaktná veľkosť

Prekladač T1 je vybavený 4" palcovým veľkým dotykovým displejom, ktorý je dvakrát väčší ako bežné ručné prekladače. Ponúka ultra čisté rozlíšenie 540*1080P a je veľký len ako kreditná karta a váži iba 115 g. Noste vreckový prekladač kamkoľvek potrebujete, keď cestujete.

vreckový prekladac

FOTO Preklad

Prekladač T1 integruje špičkový offline preklad s technológiou OCR a 8-megapixelový zadný fotoaparát na okamžitý preklad obrázkov v 39 jazykoch. Odfoťte fotografiu a hned sa Vám ukáže preklad.

foto preklad textu textov obrazkov online offline

foto prekladač textu do ruky vreckový online offline

Extrémne jednoduchý na ovládanie

Jediným kliknutím môžete hovoriť s kýmkoľvek iným jazykom. Naozaj užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché a intuitívne.

prenosny prekladac do vrecka t1

Bezplatné a stabilné mobilné dáta – globálne

Elektronický prekladač T1 poskytuje až 2 roky bezplatných mobilných dát (po skončení 2 rokov stačí zakúpiť, alebo predlžiť platnosť SIM karty) s pripojením k viac ako 200 operátorom bezdrôtových sietí po celom svete. Vstavané antény sú profesionálne modulované pre celopásmové a silné pripojenie kdekoľvek na svete. 

prekladač T1 2 roky neobmedzeny preklad

4 módy na výber
jazykovy prekladac t1

1. Mód Ask For Directions (Opýtajte sa na smer) - pýtajte sa na cestu cudzincov s jednoduchým módom
2. Mód Listen Mode (Režim počúvania) - vypočujte si, čo vám chcú povedať
3. Mód Chat Translation (Preklad rozhovoru) - T1 prekladač automaticky rozoznáva hlasy a precízne ich prekladá
4. Mód Voice Memo (Hlasová poznámka) - T1 automaticky zachytáva hlas a ukladá ho v textovej podobe


1. Mód Ask For Directions

Opýtajte sa na smer

Máte problém porozprávať sa s cudzincom v zahraničí? Už žiadne starosti. Opýtajte sa na cestu cudzincov s jednoduchým módom. Dvojitým kliknutím na tlačidlo zapnutia spustíte tento režim pre plynulú konverzáciu.

prenosny prekladac

2. Mód (Listen Mode )  Režim počúvania

Preložte to, čo je pre vás dôležité

V prostredí cudzieho jazyka vám môže pomôcť zachytiť, čo hovoria iní, a potom to preložiť do vášho jazyka, takže sa nikdy nebudete cítiť izolovaný. Vypočujte si, čo vám chcú povedať iní.

prekladač do ruky translator tlmocnik

3. Mód (Chat Translation) Preklad chatu

Automatická detekcia a preklad hlasu

Už vás nebaví stláčať tlačidlá na prekladači stále dookola? Žiaden problém. V režime preklad chatu, prekladač automaticky zachytí, čo hovoríte, a okamžite to preloží do cieľového jazyka vášho partnera a naopak.

translator online offline jazykov t1

4. Mód (Voice Memo) Hlasová poznámka

Hlasový prekladač do ruky Timkeetle Fluentalk T1 podporuje hlasový preklad z hlasu do textu a automaticky ho ukladá na váš telefón. Automaticky zachytáva hlas a ukladá ho v textovej podobe.

diktafon zaznam hlasu preklad do inych jazykov

Zmestí sa priamo do vrecka

Prekladač T1 má veľkosť zhruba ako kreditná karta a váži iba 115 g. Noste tento vreckový prekladač kamkoľvek potrebujete a využite ho na svojich cestách.

cestovatelsky prekladac t1 mini preklad hlasu

Neuveriteľný výkon procesora

T1 je prvý prekladač, ktorý integruje počítačový 12 nm vysokovýkonný štvorjadrový procesor. Poskytuje výpočtový výkon 1,2 GHz do prekladacieho zariadenia pre vynikajúcu rýchlosť kódovania reči ďaleko presahujúcu trh. S vlastným softvérom a algoritmom Fluentalk výkon T1 v rozpoznávaní a preklade hlasu ďaleko presahuje trh.

cpu procesor prekladac

Svetové hodiny – Prehľad o medzinárodnom čase + Aktuálne kurzy rôznych mien

Skontrolujte aktuálny miestny čas pomocou prispôsobených svetových hodín a porovnajte časový rozdiel medzi mestami. Čas sa nastavuje automaticky podľa mieste kde sa nachádzate.
Chcete vidieť, koľko míňate v cudzej mene? Overte si v prekladači T1 bezplatné údaje o aktuálnej mene za najpresnejšie sadzby.

svetovy prekladac kurzy a cas
 

Špecifikácia

 • Model: T1
 • Rozmery: 116.8 * 58.6 * 11.2 mm
 • Váha: 115 g
 • Procesor: Quad-core ARM 14nm 2.0GHz
 • RAM: 3G
 • ROM: 32G
 • Operačný systém: Android 10
 • Veľkosť obrazovky: 4 palce - 540 * 1080
 • Kamera: 8 megapixelov
 • Mikrofón: Multi mikrofón
 • Reprák: Duálne repráky
 • Nabíjanie: Type-C
 • Batéria: 1500 mAh
 • Konektivita: WiFi/Nano-sim/E-sim
 • Technológia bezdrôtovej siete 2G/3G/4G LTE
 • Čas nepretržitého prekladu do 3,5 h
 • Čas pohotovostného režimu do 96 h
 • Čas nabíjania cca 210 min.

Obsah balenia
1x T1 prekladač
1x USB-C kábel
1x Putko na ruku
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Вик

Rusko-nemecké a nemecko-ruské preklady

Виктория odpovedať

Ahoj! Povedzte mi, môžete nastaviť nastavenie medzi ruštinou a nemčinou?

Preložené z: ru
Cool Mania

Vreckový hlasový prekladač + Foto preklad s 4G SIM / e-SIM - tlmočník ONLINE / OFFLINE - Timekeetle T1

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Áno presne 😊

Preložené z: ru
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

97%
97%
Richard

Online prekladač

Krásne balenie
Veľkosť malého telefónu
Podpora 40 jazykov
Veľa prídavných funkcii
Cena