Prekladač hlasu cez slúchadlá ONLINE/OFFLINE + počúvanie hudby + telefonovanie - Timekettle M3

Kód tovar: 70-024
219,00 € Cena bez DPH: 182,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prekladač hlasu cez slúchadlá ONLINE/OFFLINE + počúvanie hudby + telefonovanie - Timekettle M3 - jedinečný translator pre obojsmerný hlasový preklad v reálnom čase.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prekladač hlasu cez slúchadlá ONLINE/OFFLINE + počúvanie hudby + telefonovanie - Timekettle M3 - jedinečný translator pre obojsmerný hlasový preklad v reálnom čase vo svete už v predaji môžete kúpiť u nás. Umožnia Vám cestovať svetom bez jazykovej bariéry. Bezdrôtové slúchadlá s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry. Komfortný preklad v reálnom čase priamo cez slúchadlá, ako keby Vám tlmočník prekladal priamo do slúchatiek.

Podpora 40 jazykov online + 8 jazykov offline. Akonáhle vytiahnete prekladač okamžite sa pripojí k vášmu Smartphonu (podpora cez iOS / Android). Prehrajte si obľúbený štýl hudby či zdvihnite telefonický hovor a kedykoľvek budete potrebovať preklad, rýchlo prepnite na našu aplikáciu. Prekladacie slúchadlá sú kompatibilné pre iOS a Android aplikácie a disponujú unikátnou technológiou Qualcomm Bluetooth 5.2 s dosahom až do 10 metrov. Inteligentné slúchadlá majú ergonomický bezpečný dizajn, bezpečne a pohodlne sa zmestia do ucha a disponujú odolnosťou proti potu a vode s krytím IPX4.

Hlasový prekladač (tlmočník) slúchadlá Timekettle M3 (aj pre počúvanie hudby či telefonický hovory)

Hlasový prekladač slúchadlá Timekettle M3 (aj pre počúvanie hudby či telefonický hovory)

3 v 1: Preklad, Hudba a Telefónne Hovory

Počúvate hudbu a zrazu k Vám niekto príde? Jednoducho prepnite mód klepnutím na slúchadlo a ste v režime preklad! Keď cestujete do zahraničia, nie je nič horšie, ako byť uviaznutý na neznámom mieste bez možnosti efektívnej komunikácie. S prekladačom M3 sa do takej situácie nikdy nedostanete, pretože zabezpečí prirodzenú komunikáciu v reálnom čase bez použitia rúk. Ponorte sa do miestnej kultúry počas cestovania, otvorene sa vyjadrujte a vytvorte zmysluplnejšie spojenia s ľuďmi, ktorými sa stretnete.
 
 
 
hlasový prekladac sluchadla do ucha m3
 

95% presnosť, malá odozva 0.5 s, aktívne blokovanie hluku, dlhá životnosť batérie

S 6 svetovými prekladačmi (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) slúchadlá dodávajú preklad rýchlo a presne. S presným aktívnym blokovaním šumu pre nenahraditeľnú audio kvalitu. s ktorým viete znížiť vonkajší zvuk až o 30 dB. M3 poskytuje až 7.5 hodín výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 24 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station) a približne do 30 dní v pohotovostnom režime 
 
prekladac TimeKettle M3 hlasovy tlmocnik
 

Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov ONLINE aj slovenčinu či češtinu (Vrátane rôznych 93 akcentov)

Zoznam podporovaných jazykov pre preklad ONLINE:

arabský, anglický, bulharský, čínsky, český, dánsky, fínsky, francúzsky, grécky, hebrejský, hindčina, holandský, chorvátsky, maďarský, indonézsky, japonský, kantónsky (honkg kong), katalánčina, kórejský, malajský, nemecký, nórsky, poľský, portugalský, rumunský, ruský, španielsky, slovenský, slovinský, švédsky, taliansky, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský, atď. 

angličtine máte na výber až 13 rôznych prízvukov ako (USA, Austrália, Kanada, UK  iné..) Takisto v španielčine máte na výber až 20 rôznych prízvukov (Španielsko, USA, Dominikánska republika, Mexiko, Venezuela a iné..) aj v arabčine máte na výber až 15 rôznych prízvukov ako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a iné..) Takže aj anglicko slovenský či nemecko slovenský prekladač viet a textov (hlasu).

tlmocnik hlasovy prekladac online offline m3

Offline preklad v 8 jazykoch

Prekladač M3 podporuje offline preklad v 8 jazykoch. Takže aj keď ste vo výťahu alebo v lietadle so zlým signálom, môžete rýchlo prepnúť na offline preklad a pokračovať v konverzácii.

K dispozícii sú tieto jazyky prekladu OFFLINE:

Z čínštiny do angličtiny, japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, ruštiny a nemčiny,
Z angličtiny do japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, čínštiny, ruštiny a nemčiny

 
M3 prekladač jazykov offline preklad

3 módy pre všetky vaše potreby

Touch Mode – už žiadne pauzy medzi vetami kvôli prekladu, M3 slúchadla automaticky vyberajú vaše vety a logicky ich prekladajú pre plynulú konverzáciu
Listen Mode – Tento mód vie rozpoznať, vybrať automaticky vety a preložiť ich do vybraných jazykov priebežne do Vášho ucha.
Speaker Mode – V tomto móde pre jednoduché krátke vety typu otázka – odpoveď.

sluchadla na preklad tlmocnik hlasu m3

6 popredných prekladateľských nástrojov na svete 

Slúchadlá sú poháňané 6 poprednými prekladateľskými nástrojmi na svete (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) a vlastným Timekettle prekladačom. Spolu poskytujú rýchlejšie a presnejšie preklady, ktoré využijete na stretnutiach, alebo pri konverzáciách.
 
online prekladac jazykov offline preklad m3 sluchadla
 

Komunikujte všade bez obmedzení

Elektronický prekladač reči M3 Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online M3 je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu

prekladacie sluchadla M3 prekladac reci


Vysoko presná aktívna redukcia šumu pre nekompromisnú kvalitu zvuku

M3 dokáže dosiahnuť maximálnu hĺbku aktívneho zníženia hluku 30 dB pomocou nášho vysoko presného ovládača ANC, a to všetko pri zachovaní komfortu vo vašom uchu. Nerobte preto kompromisy v oblasti hluku.

M3 online prekladacie sluchadla jazykov

Porovnanie jednotlivých modelov prekladčov Timekettle

Rozdiel oproti staršej verzii M2 je že M3 je vybavená duálnym mikrofónom (M2 iba jeden mic), zväčšená výdrž batérie ať do 7,5 h (M2 do 5h), Aktívne potláčanie hluku pri počúvaní hudby a ešte kvalitný prekladací algoritmus.

comparation m2 m3 wt2 edge

 
Špecifikácia:
 • Model: M3
 • Rozmery: 155×101×45 mm
 • Váha: 178 g
 • Batéria: 50 mAh
 • Krytie: IPX4
 • Bluetooth dosah: do 10 m
 • Doba nabíjania: cca 1.5 h
 • Typ konektoru: USB Type-C
 • Pripojenie: Bluetooth 5.2
 • Výdrž batérie do 16 hodín/na 4 nabitia z napájacieho docku
 • až 7.5 hodín výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 24 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station)
 • približne do 30 dní v pohotovostnom režime 
prekladac m3 obsah balenia
 
Obsah balenia:
 
2x Bluetooth slúchadlo M3
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
2x Ušný háčik (Ear hook)
2x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

95%
95%
Nell

Slúchadlá m3

Som milo prekvapená funkciou týchto slúchadiel a skvelým zvukom pre počúvanie hudby.
Páči sa mi, že prekladajú do telefónu a ukladajú zápisky z toho čo študujete na seminári, vy sa k tomu potom môžete spätné vrátiť.
Slúchadlá po zapnutí skvele prekladali niekoľko desiatok minút v kuse, ale aj keď boli nabité skoro do plna sa potom neviem prečo niekoľkokrát po sebe odpojili od bloothe a chceli vrátiť do krabičky a zase vytiahnuť, nenašla som dôvod.
Škoda že v režime offline nie je aj sk
Odporúčam tým čo uvažujem o slúchadlách na hudbu a pritom sú na tom zle ako ja ohľadom jazykov budete mať spoločníka na všetko potrebné 🙏

Odporúčam tým čo uvažujem o slúchadlách na hudbu a pritom sú na tom zle ako ja ohľadom jazykov budete mať spoločníka na všetko potrebné 🙏

Preložené z: cs