Fluentalk T1 Mini - cestovný prekladač 36 jazykov/88 akcentov + 39 jazykov foto preklad + 13 jazykov OFFLINE

Kód tovar: 70-026
319,00 € Cena bez DPH: 265,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Fluentalk T1 Mini - cestovný prekladač do vrecka 36 jazykov/88 akcentov (prízvukov) + 39 jazykov pre Foto preklad + 13 jazykov OFFLINE.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Fluentalk T1 Mini - cestovný prekladač do vrecka 36 jazykov/88 akcentov (prízvukov) + 39 jazykov pre Foto preklad + 13 jazykov OFFLINE. Tento mini ale výkonný jazykový prekladač dokáže prekladať v reálnom čase a zároveň rozpoznávať zdroje zvuku a poskytuje bezplatný globálny dátový roaming po celý rok vďaka vstavanej dátovej e-sim karte. Digitálny prekladač hlasu a foto prekladá 36 jazykov s 88 akcentmi, a podporuje až 39 jazykov pre preklad fotografií a 13 jazykových dvojíc offline. Váš dokonalý cestovný prekladateľ. 

Fluentalk T1 mini Timekettle - prenosný cestovný prekladač

Fluentalk T1 mini Timekettle - prenosný cestovný prekladač

Prekladač má veľkosť bankovej karty s 2,8" HD displejom s vysokým pomerom obrazovky k telu, čo zaručuje jasné zobrazenie znakov. T1 mini má duálne mikrofóny s ENC potlačením šumu pre presné rozpoznanie zdroja zvuku. Je poháňaný prekladateľským nástrojom Fluentalk, ktorý presne prekladá viacero jazykov s presnosťou viac ako 95 %. Okrem ponuky prekladu zariadenie disponuje s funkciami ako obsluha jedným tlačidlom, okamžitá aktivácia a rýchlosť prekladu 0,5 s.

Zažite špičkový výkon za bezkonkurenčnú cenu s Fluentalk T1 Mini. Tento cestovný prekladač sa môže pochváliť užívateľsky prívetivým prevádzkovým procesom, rýchlymi štartovacími rýchlosťami a kompaktným dizajnom, ktorý z neho robí dokonalého spoločníka pre všetky vaše spontánne dobrodružstvá. Jeho pokročilé funkcie uprednostňujú kvalitu online a offline prekladu, preklad fotografií a globálne bezplatné mobilné dáta, čím zaisťujú, že jazykové bariéry už nebudú brániť bezpečným a pohlcujúcim cestovateľským zážitkom. Pripravte sa postaviť sa svetu s dôverou s T1 Mini.

cestovny prekladac Fluentalk T1 mini

Zvládnutie účinnosti a efektivity

T1 mini je vysoko pohotový v kritických komunikačných scenároch, rýchlo potvrdzuje dôležité informácie a rieši núdzové situácie. Je to výhodné najmä v oblastiach, kde jazykové bariéry môžu brániť efektívnej komunikácii, ako sú regióny s obmedzenou znalosťou medzinárodného jazyka. Cestujte s úplným pokojom s T1 mini, vaším dôveryhodným partnerom, ktorý zaisťuje, že budete mať vždy prístup k pomoci, keď ju potrebujete.

Fluentalk T1 mini prekladac jazykov pouzitie cestovanie restauracia recepcia

 

Preklad jedným tlačidlom

T1 Mini zjednodušuje proces ovládania prekladom jedným tlačidlom s automatickým rozpoznaním zdrojového a cieľového jazyka na základe vašich prednastavených jazykov, čím sa eliminuje potreba samostatných tlačidiel pre každý jazyk. Používateľské rozhranie je navrhnuté s intuitívnymi posuvnými gestami, ktoré nevyžadujú žiadne ďalšie kliknutia, vďaka čomu ho môžu ľahko používať seniori aj deti.

prekladac na cesty fluentalk T1 mini - preklad jednym tlacidlom

 

Okamžitá aktivácia

Jediným kliknutím možno naše zariadenie bez námahy používať, čo vám umožní okamžite začať. Už nebudete musieť bojovať so zastaranými prekladateľskými aplikáciami. Vďaka rýchlemu spusteniu je T1 mini vždy pripravený na použitie a zaisťuje vám prístup k vysokokvalitným prekladom, kedykoľvek ich potrebujete.

T1 mini prekladac Fluentalk - okamzita aktivacia

Rýchlosť prekladu 0,5 s

T1 mini, postavený na základoch špičkovej technológie spracovania reči Fluentalk, dokáže prekladať v reálnom čase a zároveň rozpoznávať zdroje zvuku. Svojou rýchlou reakčnou dobou prekonáva najšpičkovejšie modely v tomto odvetví. Upozorňujeme, že rýchlosť prekladu sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia, v ktorom sa zariadenie používa.

Rýchlosť prekladu 0,5 s
 

BEZPLATNÉ MOBILNÉ DÁTA

1 rok bezplatných globálnych dát. S Fluentalk T1 mini si môžete užívať nezávislú komunikáciu a bezplatný globálny dátový roaming po celý rok vďaka vstavanej dátovej karte. Počas cestovania už nebudete musieť kupovať ďalšie dáta, alebo vkladať SIM karty, a to ani v odľahlých, alebo obľúbených turistických destináciách. S pohotovostnou dobou do 7 dní je váš osobný asistent vždy pripravený na každú príležitosť, takže nemusíte hľadať bezplatné Wi-Fi.

fluentalk T1 mini - bezplatne mobolné dáta na 1 rok

36 jazykov s 88 akcentmi

Vďaka online podpore pre 36 jazykov a 88 akcentov pokrýva T1 mini väčšinu krajín a regiónov, čo vám dáva slobodu vychutnať si bezproblémové cestovanie, ktoré prekračuje jazykové bariéry.

36 jazykov

arabčina / bulharčina / kantončina / katalánčina / čínština / chorvátčina / čeština / dánčina / holandčina / angličtina / fínčina / francúzština / nemčina / gréčtina / hebrejčina / hindčina / maďarčina / indonézština / taliančina / japončina / kórejčina / nórčina / poľština / portugalčina / rumunčina / ruština / slovenčina / slovinčina / španielčina / švédčina / tamilčina / telugčina / thajčina / turečtina / ukrajinčina / vietnamčina

88 akcentov

Arabčina (Egypt, Alžírsko, Tunisko, Maroko, Saudská Arábia, Omán, Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn, Irak, Jordánsko, Kuvajt, Libanon, Palestína, Izrael);
Čínština (zjednodušená, tradičná, kantonská);
Angličtina (Spojené kráľovstvo, Írsko, USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, India, Filipíny, Južná Afrika, Keňa, Tanzánia, Nigéria, Ghana, Singapur);
Francúzština (Francúzsko, Kanada);
Portugalčina (Portugalsko, Brazília);
Španielčina (Španielsko, USA, Mexiko, Honduras, Nikaragua, Panama, Kostarika, Argentína, Čile, Bolívia, Kolumbia, Dominika, Ekvádor, Guatemala, Peru, Portoriko, Paraguaj, Uruguaj, Venezuela, Salvador);
Tamilčina (India, Singapur, Srí Lanka, Malajzia)

36 jazykov s 88 akcentmi - cestovny prekladac fluentalk T1 mini

13 jazykových dvojíc offline

Vďaka podpore 13 jazykových párov v režime offline ponúka T1 mini bezproblémovú komunikáciu v špeciálnych situáciách, keď ste bez internetu, napríklad počas letu. Jednoducho potiahnite prstom doľava a okamžite prepnite do režimu offline prekladu a už nikdy nedovoľte, aby vám zlé podmienky na sieti bránili v cestovaní.

Čínština ⇆ angličtina, japončina, kórejčina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina
Angličtina ⇆ čínština, japončina, kórejčina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina

T1 mini fluentalk translator - 39 jazykov pre foto preklad

39 jazykov pre preklad fotografií

S pôsobivou schopnosťou prekladu do 39 jazykov prostredníctvom jednoduchej fotografie prevyšuje T1 mini 80 % konkurencie. Jeho výkonný 5-megapixlový zadný fotoaparát vám umožňuje zachytiť ponuky a smerovky, ktorým nerozumiete, a prijímať okamžité preklady.

Angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, španielčina, portugalčina, katalánčina, holandčina, dánčina, nórčina, švédčina, fínčina, islandčina, čínština (kantončina), japončina, kórejčina, thajčina, telugu, tamilčina, vietnamčina, indonézština, malajčina, tagalog, urdčina, ruština, poľština, maďarčina, ukrajinčina, čeština, slovenčina, chorvátčina, bulharčina, rumunčina, slovinčina, hebrejčina, gréčtina, turečtina, arabčina

vreckový prekladač na cestovanie Fluentalk T1 mini

Až 95% presnosť

T1 mini má duálne mikrofóny s ENC potlačením šumu pre presné rozpoznanie zdroja zvuku. Je poháňaný prekladateľským nástrojom Fluentalk, ktorý presne prekladá viacero jazykov s presnosťou viac ako 95 %. Je to váš spoločník na cesty pre hotelové check-iny, rezervácie a ďalšie cestovné potreby.

Fluentalk T1 mini - Veľkosť karty Visa s 2,8" HD obrazovkou

Veľkosť karty Visa s 2,8" HD obrazovkou

Cestujte naľahko! T1 Mini, vytvorený pre moderných dobrodruhov, váži len 80 g a má veľkosť karty Visa, takže ho ľahko prenesiete na všetky svoje cesty. Zariadenie má 2,8-palcový displej s vysokým pomerom obrazovky k telu, čo zaručuje jasné zobrazenie znakov. Okrem toho vďaka zväčšenému písmu a hlasitosti poskytuje jasné a bezproblémové preklady pri každom použití, a to aj v hlučnom vonkajšom prostredí.

 

FAQ

Čo môžem urobiť po skončení platnosti dátovej služby?

Jednoročný bezplatný mobilný dátový plán začína od prvej aktivácie zariadenia, dáta môžete využívať bezplatne po dobu 1 roka a obsah služby je obmedzený na funkcie súvisiace s prekladom.
Po skončení platnosti dátovej služby môžete využívať WIFI pripojenie, alebo hotspot vo svojom telefóne. Poskytneme tiež možnosť (14,90 USD/mesiac, alebo 44,90 USD/rok) na zakúpenie ďalších údajov, keď platnosť údajov vyprší.

Aké sú režimy a použiteľné scenáre T mini?

Režim prekladu jedným kliknutím je vhodný na pýtanie sa na cestu a chatovanie v cestovateľských scénach.
Offline preklad je vhodný pre prostredia bez sieťového pokrytia, ako sú lietadlá aťd
Preklad fotografií možno použiť napríklad na preklad menu v reštaurácii aťd

Aké spôsoby pripojenia podporuje T mini?

Ak chcete použiť online preklad, môžete použiť tri spôsoby pripojenia:
1. pripojte sa k WIFI
2. pripojte sa k hotspotu mobilného telefónu
3. zapnite dátovú službu T1 mini

Je potrebná SIM karta pre T mini?

T1 mini používa vstavanú anténu a možno ho používať bez vloženia SIM karty. Vďaka našej vstavanej anténnej technológii budete môcť využívať 1 rok bezplatných dát. Potom, čo dostanete produkt, spustite ho a potom môžete dáta používať zadarmo po dobu 1 roka!
Poznámka: Keď zapnete T1 mini a prvýkrát ho aktivujete, musíte zostať v pokrytí signálom.

V preklade jedným kliknutím predstavuje modrá a červená môj jazyk a jazyky ostatných?

Môžete nastaviť svoj jazyk, alebo jazyk druhej strany na akúkoľvek farbu. T1 mini dokáže automaticky rozpoznávať jazyky.

.

Špecifikácie:

Displej: 2,83"
Pohotovostná doba: do 7 dní
RAM: 1 GB
ROM: 8 GB offline úložisko
Fotoaparát: automatické zaostrovanie
Online jazyky: 36 jazykov a 88 akcentov
Offline jazyky: 13 jazykových párov
Rýchlosť prekladu: 0,5-3 sekundy
Globálne bezplatné dáta: 1 rok
Preklad jedným tlačidlom: áno
Preklad fotografie: áno
Preklad chatu: nie
Režim počúvania: nie
Hlasová poznámka: nie
Rozmer: 91×54,8×13,4 mm
Čistá hmotnosť: 86 g

Obsah balenia:

1x translator Fluentalk T1 mini
1x kábel USB C/USB A
1x manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Agr

Fluentalk T1 Mini - cestovný prekladač 36 jazykov/88 akcentov + 39 jazykov foto preklad + 13 jazykov OFFLINE

Hovorí tento prekladateľ baltskými jazykmi?

Preložené z: lv
0
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie