Luxusný štýlový kancelársky SET doplnkov 11 ks + ciferníkové hodinky (Drevo + koža)

Kód tovar: 96-051
329,00 € Cena bez DPH: 274,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Luxusný štýlový kancelársky SET doplnkov 11 ks + ciferníkové hodinky (Drevo + koža). Originálny darček do kancelárie vyrobený z dreva "ZEBRANO" a syntetickej kože.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Luxusný štýlový kancelársky SET doplnkov 11 ks + ciferníkové hodinky (Drevo + koža). Originálny darček do kancelárie vyrobený z dreva "ZEBRANO" a syntetickej kože (100% ručná výroba). Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto. Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov - koža a drevo. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z kvalitného dreva a prvotriednej 100% syntetickej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou.

Jedinečný dizajn čiernej kože s hnedým drevom pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva z 11 kusov kancelárskych pomôcok: pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov, stojan na perá, podstavec s hodinkami, držiak na papier na poznámky, stojan na kalendár, 2x podložka pod nápoj, odkladač/zásobník na dokumenty, podstavec s menovkou, sada zlatých pier - guľôčkové a plniace pero.  

Ideálne ako darček pre šéfa či kolegu do kancelárie

Darček pre šéfa - kancelársky set hodinky

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

podložka na písanie kancelarska luxusná koža a drevo

Podstavec na stôl z dreva so zlatou menovkou + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky.

podstavec na perá kancelaria luxusny zlaty

Luxusný odkladač na dokumenty a papiere vyrobený z dreva. ​Toto stolové príslušenstvo je jedným z našich najlepších pomocníkov počas práce v kancelárii. Každý deň dostávame a vytvárame veľa papierov, ako výsledok našej práce. Ale kam ich dať? Potrebujeme miesto, kde by sme ich mohli umiestniť, aby sme ich mohli neskôr roztriediť. Náš zásobník na dokumenty Vám určite pomôže! 

drevený doplnok do pracovne - odkladač na dokumenty

 

ručne opracovaná koža

100% ručná práca, drevo a 100% syntetická koža - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručné opracovanie dreva
 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok - vyrobené v Turecku
plus Vyrobené zo syntetickej kože a dreva
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: čierna koža a drevo Zebrano
plus 11 kusov kandelárskeho príslušenstva
plus 100% recyklovateľné + ECO Friendly

 

Špecifikácia:

Rozmery podložky: 59x39x1 cm
Materiál: koža, drevo, kov
Farba kože: čierna
Farba dreva: Zebrano
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x pracovná podložka s priestorom pre ukrytie dokumentov
1x podstavec s hodinkami
1x stojan na perá
1x držiak na papier na poznámky
1x držiak na kalendár
2x podložka pod nápoj
1x odkladač na dokumenty
1x podstavec s menovkou (bez mena)
1x sada zlatých pier: guľôčkové a plniace pero

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie