Outdoor vodeodolná Wifi LED svetelná tabula 7 farebná RGB - 103cm x 23cm

Kód tovar: 95-057
590,00 € Cena bez DPH: 491,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Outdoor vodeodolná Wifi LED svetelná tabula 7 farebná RGB - 103cm x 23cm umožňuje použitie vo vonkajších podmienkach vdaka svojej vodeodolnej úprave.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Outdoor vodeodolná Wifi LED svetelná tabula 7 farebná RGB - 103cm x 23cm umožňuje použitie vo vonkajších podmienkach vdaka svojej vodeodolnej úprave. Prostredníctvom Wifi je možné pripojiť sa na LED tabulu a z vašeho mobilného telefónu alebo PC môžete meniť nastavenia farieb a rôznych efektov pri zadávaní textu. Vďaka svojim výkonným LED je viditelná už z veľkej dialky až do 50 metrov čo vám umožní upútať pozornosť a využiť ju na rôznych miestach. 

Poskytuje široké využitie ako informačný LED panel v rôznych odvetviach napríklad v pohostinstvách pri zobrazení aktuálnej ponuky, na letisku, benzínových pumpách a moteloch v bankách na zobrazenie poradového čísla klienta, v obchodných centrách na inzerciu alebo v stávkových kanceláriách pre zobrazenie aktuálnych kurzov či iných obchodných prevádzkach. Správu môžete zadať prostredníctvom mobilného telefónu s operačným systémom iOS alebo Android cez WiFi pripojenie. Zviditeľnite svoju značku inovatívne a oslovte potencionálnych klientov pútavým spôsobom. LED tabule – svetelne reklamy, kde si môžete navoliť vlastný text. Ideálne do rôznych prevádzok. Reklamné panely vyrobíme aj na mieru - cena adekvátna k požiadavkám.

LED svetelná reklamná tabula (displej) pre vonkajšie aj vnútorné použitie + teplotný senzor
Pracovná teplota led displeja -40 ° až + 60 °

WiFi LED informačné panely outdoor

Vďaka integrovanej Flash pamäti v LED zariadení si môžete uložiť niekoľko desiatok správ naraz. LED displej o veľkosti 100 cm x 18 cm ponúka pre tvorbu textu 2 riadky, alebo 1 s väčším písmom pre lepšiu čitateľnosť už z diaľky. LED displej podporuje svetové jazyky a taktiež ponúka rôzne nastavenia pre zadané textové správy, ako široký výber druhov písma, rýchlosť zobrazenia (posúvanie textu), farebné prevedenie textu v siedmych farbách a k tomu všetkému je k dispozícií až 45 efektov - vrátane snehu, otáčania, posúvania, blikania, rolovania, pohybovanie sa textu doprava alebo doľava. Správy na multifunkčnom LED displeji sa za pomoci efektov stanú veľmi atraktívnymi pre reklamné a informatívne účely. Takisto je možné na LED displeji zobraziť aj hodiny či malé obrázky.

Sedemfarebný LED panel ponúka energetickú úsporu v podobe úsporných režimov - automatické zapnutie a vypnutie zariadenia podľa užívateľského nastavenia, časové zapnutie/vypnutie, nastavenie až 16 úrovní jasu. Životnosť LED displeja sa udáva výrobcom na viac ako 100 000 hodín. LED panel môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri vďaka vodotenosti zariadenia.  

 

Displej špecifikácia:

Rozmery: 103 x 23 x 6,8 cm ( 40.5*9*2.6 palcov )
Kryt: rám z hliníkovej zliatiny
Farba zobrazenia: jednofarebný, dvojfarebný alebo sedemfarebný
Podpora funkcií: Čas - HH:MM:SS, dátum
Prevádzkový výkon: Vstupné napätie je AC 110V-240V (predvolené)      
Interiérové a exteriérové použitie vďaka vodeodolnej úprave
Najlepšia vzdialenosť pre sledovanie: 3-50 metrov
Životnosť: 100 000 hodín
Pracovná teplota -40 ° až + 60 °
Prevádzková vlhkosť prostredia: 10% - 95% relatívnej vlhkosti
Signálny vstup: WIFI správa cez mobilné telefóny Android a iOS alebo USB


 
Obsah balenia:

1x RGB LED displej
2x montážna konzola 
1x sieťový kábel 220V
1x CD so softvérom a manuálom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Pascal

Dobrý materiál

skvelý produkt, nie je čo vytknúť.
Preložené z: fr