Duálny kamerový Cloud systém do auta 4G/Wifi so vzdialeným GPS monitorovaním - PROFIO X5

Kód tovar: 55-208
399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Duálny kamerový Android / Cloud systém do auta so vzdialeným monitorovaním GPS lokácie + obrazu z kamier - PROFIO X5 dual 4G/Wifi.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Duálny kamerový Android / Cloud systém do auta so vzdialeným monitorovaním GPS lokácie + obrazu z kamier - PROFIO X5 dual 4G/WiFi  + Live app/web na sledovanie. Najnovší kamerový systém od PROFIO Electronics X5 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa rekordér s možnosťou pripojenia 2 kamier (predná, zadná), ktorý umožňuje okrem nahrávania videa z oboch kamier zároveň (podpora micro sd do 128GB). Predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080p. Kamery majú minimálne rozmery a neobmedzujú priestor vo vozidle. Zariadenie android boxu je pritom možné skryť, takže nie je potrebné aby bolo umiestnené na palubnej doske a nenarúša výhľad z vozidla.

Oceníte aj podporu vytvorenia Wifi 4G hotspotu cez vloženú 4G SIM kartu. Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Tento kamerový systém nemá žiadne tlačidlá priamo na zariadení, teda znemožnuje akúkoľvek možnú manipuláciu a snahu o úpravu/vymazanie zázamov. Napájanie systému sa inštaluje priamo do poistkovej skrine vozidla. Umiestnenie Android boxu je možné kdekoľvek vo vozidle, na miesto kde nebude box viditeľný. Ponúka možnosť uzamknutia vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Kamera môže nahrávať aj zvuk cez mikrofón, ktorý je umiestnený v SOS tlačidle na externom kábli.

Cloud / Android duálna kamera do Vášho vozidla pre vzdialené sledovanie v reálnom čase

Kamerový systém do auta Profio X5

Prezentačné video funkcií kamery

 
 

cloud kamerový systém do auta PROFIO X5

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový G senzor umožňuje lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie  alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio X5 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Porovnanie jednotlivých modelov PROFIO Cloud kamerových systémov

profio kamery do auta

porovnanie profio x1 x2 x4 x5 cloud kamery do vozidiel

Monitorovací systém s funkciami pre ochranu vozidla a vzdialením sledovaním v reálnom čase

Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Tracksolid", alebo cez Web platformu na PC. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape v reálnom čase. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie. Výhodou je duálny kamerový systém, ktorý nahráva záznamy z prednej a zadnej kamery. Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo. Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

 

app profio x5 kamera do auta s GPS a live prenosom
 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj WEB platformu, na PC alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

Kamerový systém pre auto s live sledovaním profio x5

 

Vychutnajte si službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.tracksolid.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd (7 dňová história) nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase, na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy). Pre využite funkcie nutné zakúpiť licenciu pre sledovanie.

live monitorovanie kamera do auta profio x5
Tracksolid aplikácia na kamerový systém Profio X5

Video udalosti do cloudu

V prípade vážnej nehody, kolízie alebo nesprávneho správania sa pri jazde sa video automaticky prenesie do cloudu. Vďaka pripojeniu 4G môžete dosiahnuť vyššiu rýchlosť dát a väčšie pokrytie, čo vám umožní okamžite reagovať, alebo konať.

cloud kamera do auta Profio X5


Rôzne scenáre použitia

Android BOX Profio X5 je zariadenie, ktoré umožňuje širokú variabilitu použitia. Kamery je možné umiestniť kdekoľvek vo vozidle.

scenáre použitia kamerového systému do auta profio x5

DBA - Analýza jazdného správania

Monitorovanie údajov o jazdnom správaní vodiča, vrátane prudkej akcelerácie, prudkého brzdenia a extrémnych zákrut, pomôže znížiť nehodovosť vášho vozového parku a zlepšiť spotrebu paliva.

Profio X5 systém DBA

Vzdialená kontrola

Tento unikátny systém umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

app na sledovanie kamerového systému do auta profio x5

 

WiFi HOTSPOT a 4G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 4G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Po vložení SIM karty do zariadenia sa Vám vytvorí 4G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) čo umožní sa Vám na kamerový systém pripojiť. Profio X5 podporuje 2G GSM, 3G WCDMA a 4G (LTE) prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek. Po naštartovaní motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Tracksolid, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.
 
 

4G vysokorýchlostný prenos dát kamerový systém do auta profio x5

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z oboch kamier hocikedy a hocikde pomocou webu či mobilnej aplikácie Tracksolid priamo vo Vášom smartfóne. 

profio x5 živé sledovanie

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

zabudovany G-senzor profio x5 kamerový systém do auta

Núdzové volanie SOS

Máte k dispozícii aj externé SOS tlačidlo na kábli a v prípade núdze ho môžete stlačiť na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom zariadenie pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

nudzove volanie SOS kamerový systém do auta profio X5

 

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Tracksolid môžete na jednom účte sledovať veľké množstvo zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu. Kamerový systém Profio X5 Vám pomôže zostať v spojení s vodičmi vo vašom vozovom parku presným sledovaním ich výkonu. Tento jedinečný systém môže pomôcť vodičom zdokonaliť svoje schopnosti a robiť lepšie rozhodnutia a tiež ochrániť Vás ako majiteľa vozového parku pred falošnými tvrdeniami a nevysvetliteľným poškodením vášho majetku.

 

riadenie flotily vozidiel kamerový systém do auta profio x5

 

FULL HD 1080 video kvalita

Predná kamera systému Profio Tracking X5 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery.

 

FULL HD video kamerový systém do auta Profio X5

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.
 

nahravanie v slucke profio x5 kamerový systém do auta

 

Špecifikácie:

Model: PROFIO X5
Procesor: ARM Cortex A53 Quad-Core 1.4GHz
Operačný systém: Android 8.1 GO
GPS+BDS, GSM & WCDMA, 4G LTE,
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p, uhol snímania 120°, H.264 encoding
Dĺžka kábla predná kamera: 2 metre
Rozlíšenie videa zadná kamera: 720p, uhol snímania 100°, H.264 encoding
Dĺžka kábla zadná kamera: 2,45 metra
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.tracksolid.com, APP na mobil: Tracksolid 
G-Sensor: BMI160 (6 smerový)  
Podpora micro SD: až do 128GB
Podpora sietí: GSM, WCDMA, LTE
Dátové rozhranie: Micro USB 2.0, micro SIM
Batéria externá: 600mAh 
Napájanie: 9V - 30V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 70 ° C
DVR box: Š/V/H 12 x 2,7 x 9,5 cm
Predná kamera: Š/V/H 5,3 x 3,1 x 3,1 cm
Zadná kamera: Š/V/H 7,2 x 3,2 x 2,5 cm
 

Obsah balenia:

1. Rekordér PROFIO X5 + adaptér na SIM kartu
2. Externá Kamera 1
3. Externá Kamera 2
4. GPS/LTE/WIFI anténa
5. Kabeláž pre napájanie + batéria
6. SOS tlačidlo
7. Páska na uchytenie a spojenie
8. Samolepiace 3M pásky
9. Inštalačná sada a krytky

profio android box x5 obsah balenia

profio electronics Kamerový systém Profio X5 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (3)

98%
100%
Johnny

Kamera do auta

Množstvo funkcií, ako napríklad živé sledovanie
Elegantné online riešenie monitorovania vozidiel
Ak máte biznis ako ja – kameru Profio X5 si jednoducho zamilujete. Vyzerá skvele v mojom taxíku, vďaka svojej malej veľkosti (cloud box je skrytý vo vozidle). Ďalšou výhodou dizajnu fotoaparátu je, že na fotoaparáte nie sú žiadne tlačidlá, takže ho nikto nemôže manuálne vypnúť, ale bez môjho vedomia zmeniť jeho nastavenia. Zákazníci často ocenia možnosť pripojenia k Wi-Fi, ktoré systém dokáže vysielať po vložení 4G SIM. Obrazová kvalita je naozaj dostatočná - na videu vidím všetko, čo potrebujem.
Preložené z: en
98%
Jozef Takac

Top kamera do auta

Vsetko v jednej aplikacii
Mozete si prepinat aku kameru chcete sledovat
Ta skrinka sa da umiestnit niekde kde ju nikto nevidi
Kamery su sice vacsie ale obraz maju kvalitny
Vyuzivam aj funkciu geofence kdevsi kontrolujem ci moji zamestnanci nerobia zachadzky kde nemaju
Este podrobnejsi navod by sa hodil
96%
Anton

Profi kamera do auta s online sledovaním

Rozhranie na online sledovanie vozidla je veľmi rýchle a prehľadné. Celý mozog kamier je ukrytý v Android boxe a tak sú kamery samotné kompaktné a neprekážajú. Box sa dá jednoducho skryť do auta tak, aby ho nebolo vidno. Obraz je jasný a dostatočne kvalitný.