LED svetelná lišta 0,5m pre rast rastlín 10W (5x pack)

Kód tovar: 36-059
59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svetelná lišta 0,5m pre rast rastlín 10W (5x pack), môže slúžiť ako doplnkové osvetlenie a zároveň pomáha zabezpečiť podporu obohacovania rastlín počas kvitnutia alebo vegetačného obdobia.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED svetelná lišta 0,5m pre rast rastlín 10W (5x pack), môže slúžiť ako doplnkové osvetlenie a zároveň pomáha zabezpečiť podporu obohacovania rastlín počas kvitnutia alebo vegetačného obdobia. Poskytuje neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED svetelná lišta e tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

Led grow light bar


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED svetelná lišta má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín, je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lišta bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lišty. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED diódy v počte 36. Pracovné prostredie pri prevádzke LED svetelnej lišty sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

LED plant light bar

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlo má vlnovú dĺžku 620-750nm a frekvenciu 400-484THz. Modré svetlo má vlnovú dĺžku 450-495nm a frekvenciu 606-668THz. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetelné LED lišty vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ: ZW0066
Príkon : 10W
Výkon: 830lm (na porovnanie ako 1 klasická 60W žiarovka)
Počet LED: 36
LED: červená a modrá
LED vlnová dĺžka: červená 660nm, modrá 445nm
Rozmery (mm): 500x10
Životnosť: viac ako 50 000 hod.
Svetelný tok: 9 modrá 27 červená, 225~357LM

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mat

Led pás pre rastliny

Matúš odpovedať

Dobrí deň,
mám otázku. Je súčasťou balenia aj adaptér?

Cool Mania

LED svetelná lišta 0,5m pre rast rastlín 10W (5x pack)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň.
Nie súčasťou balenia adaptér nieje.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie