Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Kód tovar: 11-259
U$430,80 Cena bez DPH: U$359,00
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Vreckový hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vreckový hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 52 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Prekladač je u nás na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Toto revolučné zariadenie Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. 

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
PRVÝ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!.

prekladač unikátny

 

Ako to celé vlastne funguje?

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

langie ukazka

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

 
ako funguje prekladač langie

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Tu môžete nahovoriť text (spárovať sa s 2 a viacerými LANGIE používateľmi) a zahraniční návštevníci daný odkaz uvidia aj vypočujú vo svojom jazyku.

Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne pustiť a zariadenie Vám priam okamžite preloží požadované slová. Niet lepšieho pocitu, ako cestovať bez stresu a komplikácií po svete s 52 jazykmi vo vrecku a to doslova.  Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až 5 dní v režime standby / 5 hodín nepretržitej prevádzky.

 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

podporované jazyky LANGIE

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby.
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Wi-fi získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. Ideálne cez hotspot na Vašom smartphone. 

 

Hlasový prekladač v 52 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre lepšiu identifikáciu slov je potrebné internetové pripojenie cez WiFI.
Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
WiFI internetové pripojenie nutné.
Skupinový tlmočník
Bluetooth pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. WiFi internetové pripojenie nutné.
Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje len 12 svetových jazykov.
Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

 

Vlastnosti:

plus Okamžitý preklad v 52 jazykoch
plus Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
plus Digitálny hlasový záznamník
plus Prehrávač hudby a videa
plus Online/Offline preklad 
plus Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
plus  Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

 

Špecifikácie:

Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
Batéria: 3.7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b / g / n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
Vstup: 100V - 240V
Výstup: 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro 

langie balenie obsahuje

 

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

 1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
 2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
 3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
 4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
 5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
 6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
 7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
 8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
 9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
 10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 
A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:
 
stlac langie
Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete
app pre telefon preklad
Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom

Langie pouzitie
Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu

smartphone preklad textu
Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

Langie vydrz baterie
Výdrž batérie LANGIE je cca 3 - 5 dní

bateria vydrz mobil
Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

 


Prečo je lepšie mať Wifi pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE mód aj pri iných prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nie veľmi presný ba až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť zabezpečí neustálu aktualizáciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že prekladač bude plniť svoju úlohu tak ako má a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi je ideálnym riešením vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke). V EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR, ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame zakúpiť lokálnu dátovú SIM kartu (ktorá zvyčajne stojí pár EUR). Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť sufrovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)
 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

realne pouzitie langie prekladac

Diskusia k produktu (3)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mil

Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Milan Kusnir 27.4.2018 odpovedať

Jaké další investice a pravidelne'měsíční poplatky spojené s provozem překladačem mě čekají . U jiných prekladacu jsou pravidelné provozní poplatky v dolarových částkách nutné.

Cool Mania

Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik 30.4.2018 odpovedať

Dobrý den, absolutně žádné další poplatky spojené s používáním. Stačí si zakoupit samostat zařízení.

Kša

podpora

Kšanda Zdenek 11.3.2018 odpovedať

Dobrý den překlada i holandštinu ?Děkuji za odpověd Zdnek

Cool Mania

Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik 13.3.2018 odpovedať

Dobrý deň,
Áno, zariadenie prekladá aj holandský jazyk zo zvukovým výstupom.

Dud

Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Dudok 19.2.2018 odpovedať

Chcel by som sa opýtať či je možné prekladať ihneď v reálnom čase resp. je tam nejaká odozva kým je dané spojenie preložené.

Cool Mania

Prekladač LANGIE - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mário Bruchánik 19.2.2018 odpovedať

Dobrý den, preklad prebieha cca za 1-2 sekundy čiže je možné prekladať naozaj ihneď ako potrebujete.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (4)

98%
95%
J.B.
2.5.2018

Recenze

Musím se podělit o zkušenost s tímto pomocníkem. Dostala jsem ho do daru od dětí. Zpočátku jsem tomu nevěřila ai se bála ho využít neboť já a technika nejsme velmi kamaráti:) Dcera mi ukázala jako opravdu jednoduše se to dá použít a opravdu jsem byla ohromená. Funguje perfektně a lidé se mě ptají kde jsem ho koupila. Tak zdá se, že už trapasům na dovolené kvůli řečové bariéře odzvonilo.
Sešla by se tomu větší propagace, protože mám strašně mnoho známých, kteří by ho využili
99%
Ondra
19.2.2018

Langie

Přesnost překladu
Rychlost překladu
Celková použitelnost
Nápad za milión !!!
Jediné negativum které jsem postřehl je kruhový LCD displej, ne vždy je viditelný text po okrajích. Ale to je opravdu jen malá chybička krásy, funkčně je opravdu perfektní.
98%
M.T.
11.2.2018

Super vec

Odskúšané v Dominikanskej republike. Všetci na to pozerali ako na maly zázrak:))))))
100%
Peter Svantner
11.2.2018

Toto som hľadal už roky

Pred par dňami som si zakúpil tento produkt a môžem povedať že aj keď som už pán čo ma svoje roky táto vec je úplne úžasná... Myslel som si ze slovenský jazyk môže zariadeniu robiť problém, ale moje obavy sa rýchlo rozplynul.. 99% veci rozozna stačí hovoriť pomalsie va zrozumiteľné. Text prekladu vidím aj na displej aj to prístroj povie.. Ďakujem tomu kto toto vymyslel.
Ze to tu nebolo už pred par rokmi...