Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Kód tovar: 11-259
359,00 € 309,00 € Cena bez DPH: 257,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Vreckový hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Najlepší vreckový hlasový prekladač LANGIE online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 52 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 5 dní v režime standby.

Prekladač viet LANGIE - Digitálny tlmočník môžeš kúpiť za 359 eur s DPH.
Žiadne ďaľšie poplatky za aktualizácie či iné skryté poplatky. Bez nutnosti registrácie osobných údajov či inštalovania app. na mobil.

prekladač viet LANGIE elektronicky prekladač hlasový langie

Elektronický prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Vďaka jeho jedinečnosti získal ocenenie TIP Redakcie - technologického magazínu Touchit.sk

Jeho celú odbornú recenziu si môžete prečítať priamo TU 

prekladač
 

Videorecenzie LANGIE od pána Ondreja Macka z Touchit.sk ako týždenníka PCREVUE.sk

    
 

Reálne použitie LANGIE pre preklad v praxi si môžete pozrieť v týchto videách z Ukrajiny a z Londýna:

   
Viac videí si môžete pozrieť priamo na LANGIE Youtube kanáli TU: youtube langie kanál

Prekladač hovoreného slova Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 52 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny či češtiny aťd). Môžete teda rátať s prekladom: anglicko slovenský prekladač, slovensko nemecký prekladač aťd.

Oficiálna web stránka pre viac informácií - elektronický prekladač LANGIE v slovenčine - www.langie.sk

Langie prekladac web stranka

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!.

prekladač textov

 

Ako to celé vlastne funguje?

Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne ho pustiť a zariadenie Vám okamžite preloží požadované vety. 

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.


langie preklad priklad

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

 
ako funguje prekladač langie

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača (Group translator) teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi a tak môže reč sprievodcu alebo tlmočníka sprostredkovať naraz viacerým ľuďom. Táto funkcia tiež podporuje založenie skupiny kde môžu  medzi sebou komunikovať viacerí ľudia ktorí hovoria rôznymi jazykmi a môžu byť každý v inej krajine. Na jednom zariadení je možné založiť niekoľko takýchto na sebe nezávislých skupín. 

Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne.

voice translator sk langie  prekladový slovník do vrecka LANGIE
 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).podporované jazyky LANGIE

LANGIE prekladač podporuje aj preklady viet a textov z angličtiny, nemčiny, ruštiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny, rumunčiny, ukrajinčiny do slovenčiny.
Zoznam všetkých jazykov ako aj hlasovej ukážky spojenia: "Ako sa máš" prekladu k nim nájdete:  TU

 

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby.
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Wi-Fi získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. Ideálne cez hotspot na Vašom smartphone. 

 

langie onine preklad ukážka Hlasový prekladač v 52 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre čo najpresnejší preklad textov je potrebné internetové pripojenie cez WiFI.
hlasový vyhľadávač obrázkov Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
WiFI internetové pripojenie nutné.
skupinový tlmočník - prekladač Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. WiFi internetové pripojenie nutné.
offline preklad langie Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje 12 svetových jazykov.
výučba jazykov langie Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

Vlastnosti:

plus Okamžitý preklad v 52 jazykoch
plus Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
plus Digitálny hlasový záznamník
plus Prehrávač hudby a videa
plus Online/Offline preklad 
plus Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
plus  Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

prekladač slov LANGIE  anglicko slovenský prekladač LANGIE
 

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

 1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
 2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
 3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
 4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
 5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
 6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
 7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
 8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
 9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
 10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 
A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:
 
stlac langie
Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete
app pre telefon preklad
Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom

Langie pouzitie
Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu

smartphone preklad textu
Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

Langie vydrz baterie
Výdrž batérie LANGIE je do 5 dní

bateria vydrz mobil
Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

 

Prečo je lepšie mať Wifi pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE mód aj pri iných prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nie veľmi presný ba až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť zabezpečí neustálu aktualizáciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že prekladač bude plniť svoju úlohu tak ako má a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi je ideálnym riešením vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke). V EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame zakúpiť lokálnu dátovú SIM kartu (ktorá zvyčajne stojí pár EUR 10 - 15). Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť sufrovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)
 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje a opravuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

realne pouzitie langie prekladac

    


Špecifikácie:

Typ: LANGIE LT-52
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
Vstup: 100V - 240V
Výstup: 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE LT52 hlasový prekladač 
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro 

MANUÁL (návod na použitie) v slovenčine na stiahnutie TU: pdf ikona
LETÁK (prezentácia funkcií) v slovenčine na stiahnutie TU: pdf ikona

 

Prekladac sk - Langie obsah balenia

Diskusia k produktu (22)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jac

nórsky/poľský

Ahoj
Prekladá offline?
Hlasovo z nórčiny do poľštiny a naopak?

Preložené z: pl
0
Cir

Satahovci 58/a 9000 M. Sobota

Ciril Martinec odpovedať

LP Zaujímalo by ma, či funguje obojsmerný hlasový preklad zo slovinčiny do japončiny. Ďakujem.

Preložené z: sl
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Tomáš odpovedať

Dobrý deň, áno, funguje to s online prekladom

Preložené z: sl
Jir

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Dobrý deň. ak budem mimo EÚ a nebudem pripojený k internetu, bude mi prekladač prekladať celé vety?

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň
Už je k dispozícii táto nová verzia prekladača: https://www.cool-mania.cz/gadgety/prekladace/digitalni-hlasovy-tlumocnik-langie-s2-preklad-53-jazyku-podpora-3g-sim S podporou SIM kariet
Odporúčame túto SIM: https://www.cool-mania.cz/gadgety/prekladace/langie-2-leta-sim-neomezeny-preklad-v-70-zemich-sveta s ktorou bude preklad možný aj mimo EÚ

Preložené z: cs
Jea

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Jean paul VACANDARE odpovedať

Ahoj,
Chcem len vedieť, či je možné viesť obojsmernú konverzáciu vo francúzštine / gréčtine!
Vďaka!
JPD

Preložené z: fr
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, áno samozrejme je to možné

Preložené z: fr
Kir

Ahoj

Ahoj! Potrebujem dobrého prekladateľa, ktorý bude prekladať bez pripojenia na internet! Funguje to aj bez internetu? Potrebujem z ruštiny do angličtiny a naopak

Preložené z: ru
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Áno, pre tieto jazyky ENG - RUS to bude fungovať aj offline.

Preložené z: ru
Dag

nepočujúci

Dagmar Větěchová odpovedať

je možné pripojiť k prekladaču slúchadlá
alebo dokonca načúvací prístroj pre nepočujúcich ?

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, áno samozrejme je možné pripojiť slúchadlá cez 3,5" Jack connector.

Preložené z: cs
Tom

Otázka o nákladoch.

K tomuto zariadeniu sú potrebné ďalšie programy, napr. anglický jazyk, je to v cene?

Preložené z: pl
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Nie, nemusíte používať žiadny iný softvér ani aplikácie.
Menu prekladača je aj v poľštine.

Preložené z: pl
ANT

Lair 3 Šmarje pri Jelši

Ahoj,
Ale zaujímalo by ma, či je to aj slovenský jazyk,
Ďakujem!

Preložené z: sl
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Áno, určite podporuje aj slovenčinu.

Preložené z: sl
ioa

Inštrukcie

ioanbarbaiani odpovedať

V prípade problémov je k dispozícii brožúra s prevádzkovým režimom, na koho sa môžeme obrátiť

Preložené z: ro
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Áno iste.

Preložené z: ro
Mil

m

Milan Čibenka odpovedať

ako sa pripojiť z mobilu na prekladač Langie

Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den
Tu máte video návod kde nájdete ako Lagi pripojiť na hotspot (wifi prístupový bod) z Vášho mobilu: https://www.youtube.com/watch?v=ui0vzLRVkC8

Rad

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Radislav Homolka odpovedať

Dobrý deň
bude možné prekladač LANGIE v budúcnosti aktualizovať a dopĺňať?

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň aktualizácie a doplňovania databázy slovných spojení a korekcie už existujúcich slovných spojení prebieha skoro na dennej báze cez internet a máte to k dispozícii úplne ZADARMO.

Preložené z: cs
ric

lekár

richardkritzer odpovedať

kde sa dá kúpiť>a pozrieť?

Preložené z: en
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahojte, môžete si ho kúpiť priamo online na našom e-shope.

Preložené z: en
Tom

Rozdiel medzi prekladačom v telefóne

Tomáš odpovedať

Dobrý deň,
mohol by som sa opýtať, aký je rozdiel oproti používaniu prekladača v telefóne?
Ďakujem

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Zásadný rozdiel je v kvalite prekladu. Spoločnosť COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti vývoja elektronických prekladačov aj databázy prekladov. Nepoužíva teda žiadne google servery na preklad ako väčšina app na mobil. Rovnako hlasové preklady sú s reálnym prízvukom a intonáciu (nie robotické preklady spojené s písmen). A v neposlednom rade užívateľský komfort, nemusí zapínať app, podávať niekomu mobil atď. Nemusíte nikde registrovať Vaše osobné údaje či platiť skryté poplatky za používanie

Preložené z: cs
Mar

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Chcel by som sa opytat, ci pristroj dokaze prekladat hovorene slova plynule s okamzitou (s cca 1-2 sek, oneskorenim) reprodukciou do sluchadiel, alebo dokaze prekladat iba hovorene bloky zaznamenane pocas stlacenia tlacidla "Hovorit".

Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mário Bruchánik odpovedať

Dobrý den
Prístroj prekladá úplne plynule v reálnom čase. Takže komunikáciu nič neobmedzuje.

Mar

Otázka

Martin odpovedať

Dobrý deň. Chcem sa opýtať aká je kvalita prekladu? Prekladač vie dobre prekladať aj odbornú terminologiu pri konverzácii?

Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mário Bruchánik odpovedať

Dobrý den
Samozrejme kvalita prekladu je na veľmi vysokej úrovni aj čo sa týka odbornej terminológie.

Сер

Ďalšie jazyky offline

Сергей odpovedať

Je možné stiahnuť si dodatočný balík pre rumunský jazyk na pamäťovú kartu a používať prekladač offline?

Preložené z: ru
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Táto jednotka takúto funkciu nemá, ale môžete si na kartu uložiť určitú sadu fráz a použiť ich offline.

Preložené z: ru
Len

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Lenka Malá odpovedať

Dobrý deň, aké dlhé vety môže prekladať?

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, určite je možné prekladať ich dlhšie vety nie len krátke slovné spojenie. Jedine pri dlhších vetách budete musieť prescrollovať displej kde bude zobrazený text obojstranného prekladu.

Preložené z: cs
Ден

Kto použil?

Денис odpovedať

Ahoj.
Použil niekto tento gadget? Je tu veľký humbuk, revolúcia je priama, ale ako je to v skutočnosti?

Preložené z: ru
Мар

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Марина Ковальчук odpovedať

Denis! Kúpil som si tento zázračný vynález na tejto stránke pred mesiacom, najprv som sa bál, ale keď som dostal objednávku, bol som úprimne šokovaný, nečakal som, že to bude taká skvelá vychytávka, veľmi jasný správny preklad, jediná vec, ktorú musíte hovoriť jasne a do mikrofónu. Môžete tam dokonca študovať! Tak to berte smelo, verte cestovateľovi so skúsenosťami a bez znalosti jazykov)))

Preložené z: ru
Fra

Off line preklad

Frank mihalic odpovedať

Čo dokáže off-line preklad

Preložené z: en
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, pre offline preklady podporuje tieto jazyky: angličtina, nemčina, ruština, francúzština, španielčina, taliančina, portugalčina, holandčina, čínština, japončina, kórejčina, indonézština.

Preložené z: en
Mil

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Milan Kusnir odpovedať

Aké ďalšie investície a pravidelne' mesačné poplatky spojené s prevádzkou prekladačom ma čakajú. U iných prekladacov sú pravidelné prevádzkové poplatky v dolárových čiastkach nutné.

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, absolútne žiadne ďalšie poplatky spojené s používaním. Stačí si zakúpiť samostat zariadenia.

Preložené z: cs
Kša

podpora

Kšanda Zdenek odpovedať

Dobrý deň prekladu aj holandčinu ?Ďakujem za odpoveď Zdnek

Preložené z: cs
Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň,
Áno, zariadenie prekladá aj holandský jazyk so zvukovým výstupom.

Preložené z: cs
Dud

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Chcel by som sa opýtať či je možné prekladať ihneď v reálnom čase resp. je tam nejaká odozva kým je dané spojenie preložené.

Cool Mania

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

Mário Bruchánik odpovedať

Dobrý den, preklad prebieha cca za 1-2 sekundy čiže je možné prekladať naozaj ihneď ako potrebujete.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (11)

99%
11×
100%
Ladislav Lorincz

Neskutočná kvalita !!!

Male.... Lahke... Rychle... Kvalitne spracovanie. Obrovsky uzasna vec hlavne pre tych co cestuju casto.....
Mozno len to..... Ze ked poviete trosku dlhsiu vetu.... Potom to uz nemusi byt az tak presne.... Ale toto je malicherna vec oproti genialite tohto prcka. Odporucam urcite!!!!!
99%
Mariana dorina Tiselita

Kúpené

Dobre prekladá z nemčiny do rumunčiny
Nemá sim kartu, musel som si ju objednať, nemá 4G, nemá kameru a je veľmi drahý
Preložené z: ro
100%
ciril

ženci 3

vynikajúce
Preložené z: sl
100%
Vašek

Prekladač LANGIE LT-52 - Vreckový hlasový obojsmerný preklad online/offline v 52 jazykoch (SK+CZ)

100% Nemá konkurenciu. Plná spokojnosť.
Preložené z: cs
99%
Richard

Prekladac

Je to super vec.Preklad bez problemov.
Zatial nic
100%
Ragan

Pomoc pri ceste

Pre mna co ovladam len slovencinu je toto pomoc doslova z neba. Rychle a hlavne jednoduche...
-
99%
Jindrich

Super!

100% spokojnosť!!!
Preložené z: cs
95%
J.B.

Recenzie

Musím sa podeliť o skúsenosť s týmto pomocníkom. Dostala som ho do daru od detí. Spočiatku som tomu neverila a aj sa bála ho využiť lebo ja a technika nie sme veľmi kamaráti:) Dcéra mi ukázala ako naozaj jednoducho sa to dá použiť a naozaj som bola ohromená. Funguje perfektne a ľudia sa ma pýtajú kde som ho kúpila. Tak zdá sa, že už trapasom na dovolenke kvôli rečovej bariére odzvonilo.
Zišla by sa tomu väčšia propagácia, pretože mám strašne veľa známych, ktorí by ho využili
Preložené z: cs
99%
Ondra

Langie

Presnosť prekladu
Rýchlosť prekladu
Celková použiteľnosť
Nápad za milión !!!
Jediné negatívum ktoré som postrehol je kruhový LCD displej, nie vždy je viditeľný text po okrajoch. Ale to je naozaj len malá chybička krásy, funkčne je naozaj perfektná.
Preložené z: cs
98%
M.T.

Super vec

Odskúšané v Dominikanskej republike. Všetci na to pozerali ako na maly zázrak:))))))
100%
Peter Svantner

Toto som hľadal už roky

Pred par dňami som si zakúpil tento produkt a môžem povedať že aj keď som už pán čo ma svoje roky táto vec je úplne úžasná... Myslel som si ze slovenský jazyk môže zariadeniu robiť problém, ale moje obavy sa rýchlo rozplynul.. 99% veci rozozna stačí hovoriť pomalsie va zrozumiteľné. Text prekladu vidím aj na displej aj to prístroj povie.. Ďakujem tomu kto toto vymyslel.
Ze to tu nebolo už pred par rokmi...