Mini safe box na peniaze a cennosti - Prenosný trezor s alarmom (app na mobil) - UpLock Evolution

Kód tovar: 11-664
199,00 € Cena bez DPH: 165,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Mini safe box na peniaze a cennosti - Prenosný trezor s alarmom (app na mobil) - UpLock Evolution​ je spoľahlivým spoločníkom vhodným na cestovanie.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mini safe box na peniaze a cennosti - Prenosný trezor s alarmom (app na mobil) - UpLock Evolution​ je spoľahlivým spoločníkom vhodným na cestovanie, ktorý chráni váš cenný majetok, či už sú to šperky, doklady, alebo hotovosť. Jeho kompaktný dizajn a ľahká hmotnosť robia z tohto mini trezora ideálneho partnera pre každý výlet. Nechajte svoje cennosti vo vnútri a užívajte si bezstarostné dobrodružstvo, vždy s istotou, že s trezorom UpLock Evolution je vaša bezpečnosť vždy na prvom mieste.

Prenosný trezor box ideálny spoločník na cestovanie (podpora iOS / Android)

Prenosný trezor box ideálny spoločník na cestovanie (podpora iOS / Android)

Inteligentná ochrana vo vašich rukách

UpLock Evolution nie je len obyčajný trezor, je to inteligentný ochranný box pre vaše osobné veci. S využitím pokročilého pohybového senzora a inteligentného Bluetooth pripojenia, sa trezor automaticky prispôsobuje vašim pohybom. Trezor vyniká vlastnosťami ako detekcia pohybu, alarmom počuteľným až na 100 m a prispôsobiteľným tajným kódom, ktorý si môžete nastaviť.

Prenosný trezor UpLock mini safe box na mobil cennosti
Ochrana bez obmedzenia

UpLock Evolution trezor je ako nepreniknuteľná hradba bezpečnosti. S mechanickým interným zamykaním, dotykovou klávesnicou a hlasitým alarmom prekročí hranice vašej bezpečnosti. Robte si starosti len o to, čo vás skutočne zaujíma, a nechajte mini trezor UpLock Evolution starať sa o bezpečnosť vášho majetku bez ohľadu na to, kde ste. K dispozícií bude mať výber z 2 prevádzkových režimov.

Statický režim funguje tak, že  po aktivácii zabezpečenia nie je možné pohybovať trezorom bez aktivácie alarmu. Ak chcete premiestniť trezor, musíte na dotykovej klávesnici zadať dôverný kód. Pri dynamickom režime pripojte trezor cez Bluetooth k telefónu. Po aktivácii zabezpečenia budete môcť pohybovať trezorom bez spustenia alarmu. Ak sa vzdialite od trezora, alarm sa automaticky aktivuje. Pomocou NFC telefónu môžete jednoducho prepínať z jedného režimu do druhého.

Bezpečnostný trezor s alarmom prenosny cestovny

Pre každého, kto si cení bezpečnosť

UpLock Evolution nie je len pre dobrodruhov a cestovateľov, je to pre každého, kto si váži svoje cennosti a osobné bezpečie. Bezpečnosť nie je luxus, ale nevyhnutnosť, a tento mini trezor je pripravený poskytnúť pokoj mysle každému. S možnosťou jednoduchého prepnutia medzi režimami a osobitne prispôsobiteľným kódovým zámkom je UpLock Evolution skvelou voľbou pre tých, ktorí od svojich bezpečnostných riešení očakávajú viac. S kompaktnými rozmermi 24 x 16 x 5 cm je UpLock Evolution ideálnym malým trezorom, ktorý jednoducho a efektívne chráni vaše cennosti.

mini malý trezor s pohybovým senzorom cestovny prenosny

 

 

Špecifikácia:

 • Vnútorný mechanický zámok
 • Detekcia pohybu
 • Alarm vyšší ako 85 dB (počuteľný na 100 m)
 • Chráni pred pieskom, vodou a slnkom
 • Dotyková klávesnica
 • Prispôsobiteľný tajný kód
 • Ľahko prenosný (24 x 16 x 5 cm, 550 g)
 • 2 prevádzkové režimy: Statický a Dynamický


Obsah balenia:

 1. Prenosný mini trezor UpLock Evolution
 2. Vnútorné ochranné peny
 3. Popruh na prenášanie
 4. Kábel proti krádeži
 5. 2 x AA batérie
 6. Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie