Megafón Bluetooth 100W s dosahom 1200m - podpora USB, SD karta + Nahrávanie

Kód tovar: 11-689
169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Megafón Bluetooth 100W s dosahom 1200m - podpora USB, SD karta + Nahrávanie. Zosilovač zvuku - Extra výkonné megafóny s neprekonateľným dosahom až do 1200 metrov.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu

Megafón Bluetooth 100W s dosahom 1200m - podpora USB, SD karta + Nahrávanie. Zosilovač zvuku - Extra výkonné megafóny s neprekonateľným dosahom až do 1200 metrov, čo ho robí ideálnym nástrojom pre koordináciu veľkých skupín ľudí. Či už ide o demonštrácie, športové podujatia, alebo akékoľvek iné veľké zhromaždenia, tento megafón zabezpečí, že váš hlas bude počuť jasne a zreteľne. 

S jeho pomocou môžete jednoducho komunikovať s veľkým počtom ľudí bez toho, aby ste museli vynakladať veľkú námahu. Megafón disponuje aj modernými technológiami ako USB, SD karty a Bluetooth, čo rozširuje jeho funkčnosť a umožňuje viacero spôsobov využitia. Tieto funkcie z neho robia veľmi univerzálne zariadenie.

Megafóny - zosilovače zvuku s bluetooth (prepojenie na Váš mobil)

velky megafon zosilovač hlasu

USB a SD karty

Megafón je neoceniteľným pomocníkom v situáciách, kde je potrebné prekonať hlasový ruch veľkej skupiny alebo pri prekonávaní vzdialenosti. Či už ide o evakuáciu, zvolávanie účastníkov, alebo iné veľké akcie, tento megafón zaručí, že váš hlas bude počuť. Jeho použitie znižuje riziko nedorozumení a zvyšuje efektivitu komunikácie v akýchkoľvek hlučných alebo rozsiahlych prostrediach. USB a SD karty umožňujú jednoduché prehrávanie nahrávok, alebo prednahratých oznámení, alebo aj funkciou sirény čím sa zvyšuje flexibilita použitia megafónu. Táto funkcia je ideálna pre situácie, kedy potrebujete komunikovať rovnaké informácie opakovane, alebo v pravidelných intervaloch - napríklad bezpečnostné pokyny na verejných podujatiach, reklamné oznámenia v obchodných centrách, alebo inštrukcie na športových podujatiach.

funkcie megafon zosilovac hlasu

Impozantný dosah do 1200 metrov a pripojenie Bluetooth

Výkonný megafón je navrhnutý s ohľadom na maximálnu pohodlnosť a prístupnosť. Vďaka ramennému popruhu je možné megafón ľahko prenášať a mať ho stále po ruke. Jeho impozantný dosah do 1200 metrov je podporený silným 100W zosilňovačom, čo znamená, že môžete komunikovať efektívne aj na veľké vzdialenosti. Či už potrebujete rýchlo upútať pozornosť veľkej skupiny, alebo len hovoriť do davu, tento megafón je k tomu ideálne riešenie.

Bluetooth pripojenie pridáva ďalšiu vrstvu všestrannosti. Umožňuje bezdrôtovú komunikáciu, čo znamená, že môžete megafón ovládať z vášho smartfónu, alebo iného Bluetooth zariadenia. Toto je obzvlášť užitočné v situáciách, kde potrebujete byť mobilný a zároveň komunikovať s davom, ako napríklad pri sprievodcoch na exkurziách, alebo pri tréneroch v športových areáloch.

 

megafon so sirenou zosilovac hlasu

Ľahké ovládanie bez obmedzenia pohybu

Megafón je vybavený niekoľkými funkčnými prvkami pre zvýšenie jeho použiteľnosti. Okrem hovorenia ponúka aj možnosť nahrávania a pritom nechýba funkcia sirény pre okamžité upútanie pozornosti. Špirálový kábel, ktorý zvyšuje flexibilitu a používateľskú prívetivosť, umožňuje ľahké ovládanie megafónu bez obmedzenia pohybu. Tento megafón je teda výborným výberom pre rôznorodé situácie, kde je potrebná jasná a efektívna komunikácia. Technologické funkcie zabezpečujú, že megafón je nielen silným nástrojom pre hlasovú komunikáciu, ale aj multifunkčným zariadením, ktoré môže byť využité v širokej škále situácií a prostredí, poskytujúc výhody digitálnej doby.

zosilovacče hlasu megafony


Špecifikácia:

 • Funkcie: Hovor/Siréna/ USB/ SD karty /NAHRÁVANIE/ Bluetooth
 • Batéria: 2200 mAh lítiová batéria - alebo 8 článkov veľkosti C
 • Doba nahrávania: 1000 sekúnd
 • Dosah: do 1200 metrov
 • Materiál: ABS
 • Zdroj napájania: 12V
 • Výkon: 100 W
 • Váha: 1,4kg bez batérie
 • Rozmery: (Dĺžka) 380 mm * (Priemer) 210 mm


Obsah balenia:

1x Megafón 100W s dosahom 1200m
1x 2200 mAh batéria
1x nabíjací kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie