Lopta pre psa a mačku Cheerble - Smart Automatická (3 úrovne aktivity)

Kód tovar: 11-336
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Lopta pre psa a mačku Cheerble - Smart Automatická (3 úrovne aktivity) zaručí, že váš domáci miláčik nikdy neostane smutný a sám.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Lopta pre psa a mačku Cheerble - Smart Automatická (3 úrovne aktivity). Neposlušná inteligentná loptička s troma úrovňami aktívnosti zaručí, že váš domáci miláčik nikdy neostane smutný a sám. Všetci poznáme svojich domácich miláčikov, keď sme s nimi je to pre nich najlepšie strávený čas. Bohužiaľ väčšina z nás musí chodiť do práce, školy alebo má iné povinnosť a pokiaľ sme preč, náš chlpatý člen rodiny sa začína nudiť. Takáto nuda dokáže vyústiť do mnoha nepríjemností – obtrhané topánky, poničený nábytok či sedačky v tých najhorších prípadoch depresia zvieratka.

Guľajúca loptička na batérie pre psov a mačky

lopta pre psa cheerble automatická

Vďaka najmodernejšej technológií však hračka pre zviera už dávno neznamená len kosť, klbko alebo tenisovú loptičku. Nová inteligentá loptička je presne tým typom hračky, ktorá vášho miláčika zabaví na dlhé hodiny, aj keď práve nie ste s ním. Neposlušná loptička má vo svojom vnútri špeciálny motorček, ktorý jej dáva možnosť samovoľne sa pohybovať a premení sa tak na veselého parťáka vášho miláčika. 

Ak do nej vaše zvieratko strčí alebo sa jej dotkne, loptička sa rozuteká po celom priestore a nahánačka sa môže začať. Ak loptička narazí na prekážku, zmení svoj smer a teda by sa nemalo stať, že sa zasekne a nebude sa vedieť pohnúť.Smart loptička má tri úrovne nastavenia aktívnosti. ZELENÚ – loptička sa len jemne kotúľa po podlahe a nabáda vaše zviera k akcii. MODRÁ úroveň – zvyšuje aktivitu loptičky na normálnu úroveň, inteligentná hračka je o čosi aktívnejšia a vášho chlpatého kamaráta nabáda k väčšej aktivite. FIALOVÁ znamená totálne šialenstvo – prepnite loptičku do tejto polohy a začne poskakovať (v závislosti od produktu) zbesilo utekať a vášho miláčika rozhodne donúti sa zapotiť. Úrovne sa ovládajú stlačením tlačidla na motorčeku.

lopta pre mačky

 

Mnohé zvieratá však nie sú na takýto typ hračky zvyknuté a samovoľný pohyb , alebo zvuk motorčeka ich môže spočiatku odstrašiť. Pri tejto inovatívnej hračke pre domácich miláčikov výrobca myslel aj na toto a preto je na boku smart lopty umiestnený otvor, kde vložíte odmenu či pamlsok čím ukážete svojmu miláčikovi, že sa nie je čoho báť a loptička je tu pre jeho zábavu. Akonáhle sa váš štvornohý miláčik unaví loptička sa prepne do polohy spánku a ostane neaktívna až kým sa jej znova nedotkne. Doprajte dlhotrvajúcu aktívnu zábavu svojmu psovi či mačke, za čo sa Vám odvďačí kľudným spánkom a úsmevom na papuľke.

lopta pre zvieratá na hranie

Vlastnosti

plus interaktívna hračka pre maznáčikov
plus nastaviteľná úroveň aktivity
plus otvor pre pamlsok
plus vysoká odolnosť loptičky

 

Technické špecifikácie

Váha: 200 g (vrátane motorčeka)
Rozmery: 77mm - priemer loptičky
Batéria: Li-Polymer 3.7v 300mAh
Pracovná teplota : 0-40 stupňov 

 

Obsah balenia:

1x Cheerble loptička
1x USB pre nabíjanie

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie