Hľadač kľúčov - bluetooth vyhľadávač cez GPS - TWO-WAY alarm - Android / iOS APP

Kód tovar: 09-121
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Hľadač kľúčov - bluetooth vyhľadávač mobilu cez GPS - TWO-WAY alarm - Android / iOS APP funguje aj na pískanie (aj cez alarm notifikácii v mobile).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hľadač kľúčov - bluetooth vyhľadávač mobilu cez GPS - TWO-WAY alarm - Android / iOS APP funguje aj na pískanie (aj cez alarm notifikácii v mobile)Toto zariadenie proti strate je produkt založený na nízkoenergetickej technológii Bluetooth 4.0. Použitím softvéru „iSearching“ APP na spojenie s mobilnými zariadeniami, ako sú mobilné telefóny cez Bluetooth, môže používateľ ľahko nájsť stratené položky (ako sú kľúče, kabelky atď.) Tento prívesok na kľúče, alebo ako prívesok na šnúrku či retiazku, funguje ako hľadač kľúčov, alebo aj osôb či domáceho miláčika. 

Zapnite tento tracker a spárujte ho s telefónom cez Bluetooth. Potom stiahnite aplikáciu do svojho telefónu buď manuálne z APP store alebo Google play, alebo pomocou QR kódu v manuáli. Cez aplikáciu môžete ovládať hľadač. Zariadenie je v kontakte s vaším telefónom prostredníctvom aplikácie a budete upozornení, keď sa vec alebo osoba dostane mimo efektívny dosah Bluetooth. Tracker začne pípať, vy budete upozornení alarmom v mobile a v aplikácii vám dokonca ukáže aj poslednú GPS lokáciu trackera. 

Anti lost bluetooth zariadenie pre vyhľadávanie kľúčov, mobilu, aťd

Anti lost bluetooth zariadenie pre vyhľadávanie kľúčov, mobilu, aťd

Pripojte sledovač k čomukoľvek, čo by ste mohli stratiť a stlačením tlačidla „Alarm“ na mobilnej aplikácii vyhľadajte tracker v aktívnej vzdialenosti. Pomôže vám rýchlo nájsť stratené kľúče alebo aj dieťa, ktoré sa dostane mimo váš dohľad, hneď budete upozornení, rovnako to môžete použiť aj na auto, domáce zvieratá, tašku, kufrík alebo iné veci. Hlasné pípanie vás dovedie k stratenému predmetu. Alebo napríklad, keď odídete z domu a zabudnete si peňaženku, do ktorej ste najskôr vložili inteligentný hľadáčik, na telefóne vás upozorní alarm. 

Funguje to aj opačne TWO-WAY alarm. Kedykoľvek sa tracker vzdiali od mobilu, tracker začne pípať, ale aj na mobile sa spustí alarm. Teda idete napríklad do práce, ale mobil zabudnete doma, tracker máte pri sebe, vyjdete von a akonáhle sa vzdialite ďalej, začne vám pípať tracker a vy pochopíte, že ste zabudli mobil doma. Užitočná vecička však? Zariadenie má aj ďalšiu praktickú funkciu, pomocou diaľkového ovládania v trackeri, tento prívesok môžete použiť aj ako diaľkový spúšťač selfie odfotenia mobilom. Stačí ak stlačíte ovládacie tlačítko na trackeri (samozrejme musí byť aj aktívna APP-ka na mobile). 

TWO-WAY alarm - bluetooth tracker

Technické údaje:

Materiál: ABS + akryl
Bluetooth: 4.0
APP: iFindU /iSearching
TWO-WAY alarm
Batéria: gombíková CR2032
Kapacita batérie: 200 mAh
Prevádzkové napätie: 3V
Bzučiak: 90 DB
Pracovná vzdialenosť: 0-30m
Pohotovostný režim: do 6 mesiacov
Použiteľné systémy: IOS 9.0 a vyšší, Android 9.0 a vyšší
Ovládacie tlačítko: podržte 3 sekundy pre zapnutie/5 sekúnd pre vypnutie zariadenia.
Rozmery: 40x7 mm
Čistá hmotnosť: 8 g


Obsah balenia:

1x mini gps vyhľadávač
1x užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie