Digitálny fotorámik dotykový s wifi - 7" displej + 8GB pamäť - ovládanie cez app v mobile

Kód tovar: 11-272
140,00 € 115,00 € Cena bez DPH: 95,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Digitálny fotorámik dotykový s wifi - 7" displej + 8GB pamäť - ovládanie cez app v mobile s predinštalovaným softvérom Frameo.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Digitálny fotorámik dotykový s wifi - 7" displej + 8GB pamäť - ovládanie cez app v mobile s predinštalovaným softvérom Frameo ponúka jedinečnú možnosť zdieľania fotografií z mobilného telefónu na diaľku priamo do rámčeka u Vás doma. Fotorámčeky sú stále IN a držia krok s dobou aby ste mali tie najlepšie fotografie vždy na dosah. V dnešnej digitálnej dobe, keď mobily fotia pomaly lepšie ako fotoaparáty máme k dispozícií nespočetné množstvo fotografií, že je naozaj problém si vybrať tú správnu do rámčeka. Avšak s týmto inovatívnym dotykovým fotorámikom to nebude žiaden problém vďaka integrovanej 8 GB pamäti. Môžete si nahrať stovky fotiek a vyberať spomedzi nich tie ideálne pre rôzne príležitosti, prípadne nastaviť prezentáciu fotografií. 
 

Predstavte si tú skvelú možnosť podeliť sa o nádherné zábery s Vašimi priateľmi z ktoréhokoľvek kúta na svete. 

digitalny dotykovy ramik wifi

Digitálny fotorámik sa pýši funkciou WiFi s pomocou ktorej vie byť pernamentne online a byť tak plne k dispozízií Vašim blízkym priateľom, ktorých si viete pridať do siete Frameo a umožniť im posielat ich fotografie priamo do rámčeka. Je to úplne jednoduché, stači si stiahnuť aplikáciu do Vášho mobilného telefónu s názvom "Frameo" (iOS/ Android) pridať sa do siete pomocou unikátneho čísla z Vášho rámčeka a už Vám nič nebráni posielať fotografie aj s popismi priamo do rámčeka. Len vy môžete rozhodnúť, kto získa prístup do rámčeka a má možnosť do neho posielať fotografie na diaľku. 

Využite túto príležitosť a posielajte najnovšie fotografie z letných dovoleniek alebo rôznych príležitostí svojim priateľom priamo do ich domácnosti

dotykovy fotoramik wifi

Dotykový TFT LED displej s rozlíšením 1024 x 600 zobrazuje fotografie v tom najlepšom svetle. Podľa otočenia rámika či na výšku alebo šírku sa automaticky prispôsobí zobrazenie fotografie vďaka integrovanému snímaču polohy. Rámik ponúka viacero možností nastavenia ako jas displeja podľa Vašich potrieb, prezentácia fotografií s časovačom presúvania jednotlivých snímkov, ale taktiež aj časovač vypnutia a zapnutia samotného rámika aby Vás zbytočne nerušil počas nočného spánku. Aplikácia Frameo prichádza v podobe novej sociálnej siete založenej na fotografiách - zdieľanie fotiek priamo do digitálneho rámika.

 

Vlastnosti: 

plus Dotykový fotorámik
plus Podpora WiFi 
plus Zdieľanie fotografií na diaľku 
plus Integrovaná pamäť 8GB
plus Prezentácia fotiek 

 

Špecifikácie:

Displej: TFT LED displej 7"
Rozlíšenie displeja: 1 024 x 600 / formát 16:9
Operačný systém: Android 6.0
RAM: 512MB
Integrovaná pamäť: 8GB 
Externá pamäť: podpora micro SD kariet do 32GB
USB: micro USB 2.0
Nabíjacie napätie: DC 5V
WiFi: 2.4 GHZ 802.11b/g/n
Formát obrázkov: JPG, BMP, PNG
Rozmery: 20,4 cm (š) x 14,3 cm (v) x 1,5 cm (h) 
Hmotnosť: 328 g

 

Obsah Balenia:

1x Digitálny fotorámik
1x Napájací kábel
1x Stojan
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie