3D puzzle PAVÚK - kovová skladačka model z nerezovej ocele + LED Lampa

Kód tovar: 11-627
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

3D puzzle PAVÚK - kovová skladačka model  z nerezovej ocele ​ + LED Lampa​ - Vytvorte si vlastnú úchvatnú repliku pavúka pomocou 3D puzzle, ktorá vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

3D puzzle PAVÚK - kovová skladačka model  z nerezovej ocele​ + LED Lampa - Vytvorte si vlastnú úchvatnú repliku pavúka pomocou 3D puzzle, ktorá vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky. Zostavenie tejto repliky je náročné a vyžaduje cvičenie trpezlivosti a koncentrácie, no výsledkom bude fantastická dekorácia pre váš domov, alebo kanceláriu. Skladanie modelu je navyše zábavný spôsob, ako tráviť čas s rodinou a priateľmi. 

3D kovová skladačka z kovových puzzle

3D model pavúka puzzle kovove

3D unikátna skladačka z kovových puzzle

3D puzzle pre dospelých pavuk skladacka

Perfektná 3D replika

3D puzzle vyžadujú trpezlivosť aj šikovné ruky! Dokážete poskladať presnú repliku pavúka? Najvýraznejšími znakmi pavúkov je ich 8 dlhých nožičiek, spriadanie sietí. Ticho sedí a číha na svoju obeť a potom sa na ňu vrhne pomocou tesákov. Výsledok vášho úsilia bude vynikajúca replika pavúka, ktorá je obzvlášť pôsobivou a pútavou dekoráciou. Môžete si ju vystaviť doma, ale aj v kancelárii a vďaka integrovanému osvetleniu bude doslova žiariť!

3D skladačka pavúk z kovu puzzle

Vysoko efektívny predátor

Predstavte si pavúka veľkosti veľkého taniera, s veľkým telom a dlhými, hrubými nohami, úplne pokrytými červenohnedými chĺpkami. Tento 3D model je dokonalou replikou! Pvúky sú predátori, ktorí jedia hmyz, hlodavce, žaby, jašterice, malé hady, vtáky a iné malé zvieratá. Keď sa pavúk dostane do blízkosti hmyzu, prepichne mu kožu ostrými chelicerami umiestnenými v oblasti ústneho otvoru, čím sa do tela uvoľní jed a tráviaca šťava. Potom po chvíli čakania odsaje zo zvieraťa tekuté živiny.

puzzle 3D pre deti aj dospelých pavuk

Napínavý montážny projekt

Zostavte si úchvatnú skladačku trojrozmerného tvaru, ktorá nepotrebuje žiadne lepidloModel stačí zložiť pomocou skrutiek. Pri zostavovaní postupujte podľa priloženého návodu a užite si proces skladania a tvorenia. Neponáhľajte sa, sústreďte sa a cvičte sa v trpezlivosti, pretože je to celkom náročné. Zostavený pavúk meria 19 x 16 x 9,5 cm. Je to fantastická dekorácia na pracovný stôl, ale aj skvelý darček pre rodinu, priateľov a deti. 

3D kovové puzzle pavuk

Podpora koncentrácie, kognitívnych funkcií a logického myslenia

3D puzzle skladačka je vhodná tiež pre deti od 14 rokov, ktoré si môžu precvičiť ich detské ručičky a mozgy, ako aj priestorovú predstavivosť a zároveň si užiť zábavu pri skladaní. Model je vhodný pre chlapcov i dievčatá. Deti sa zabavia na dlhú dobu a pri skladaní si precvičia jemnú motoriku. Doprajte svojim ratolestiam možnosť kreatívnej zábavy. 3D puzzle podporuje kognitívne funkcie, koncentráciu, koordináciu, ale aj logické myslenie a pozorovacie schopnosti. Navyše môžete s deťmi stráviť príjemný čas a zabaviť sa. 

Vhodné pre deti nad 14 rokov pod dohľadom rodičov. Dojčatá sa nesmú hrať, aby sa predišlo zraneniu v dôsledku ostrých hrán.

3D replika pavúka


Špecifikácia:

  • Materiál: Nerezová oceľ + železo + meď
  • Počet kusov: 512
  • Čas zostavenia: 3 až 4 hodiny
  • Vysoká pohyblivosť kĺbov 
  • Jedinečný dizajn
  • Rozmery: 19 x 16 x 9.5 cm
  • Hmotnosť: 400 g

Obsah balenia:

1x 3D puzzle model pavúk z nerezovej ocele

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie