Luxusný kancelársky set doplnkov 9 ks ručná výroba - Hnedý (Drevo + Koža)

Kód tovar: 96-052
329,00 € Cena bez DPH: 274,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Luxusný kancelársky set doplnkov 9 ks - hnedý (Drevo + Koža) - súprava z prírodného dreva a syntetickej kože (100% ručná výroba) sa skladá z 9 užitočných doplnkov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Luxusný kancelársky set doplnkov 9 ks - hnedý (Drevo + Koža) - súprava z prírodného dreva a syntetickej kože (100% ručná výroba) sa skladá z 9 užitočných doplnkov, ktoré zorganizujú váš stôl a udržia na ňom poriadok. Na našej stránke nájdete rôzne stolové zostavy z dreva a kože v rôznych farbách, ktoré môžete použiť vo svojich kanceláriách na dekoráciu a dizajn vášho stola. Tento unikátny vysokokvalitný SET na pracovný stôl spraví z Vašej kancelárie úplne iné miesto.

Maximálny reprezentatívny charakter je zaručený použitím tých najkvalitnejších materiálov - koža a drevo. Všetky produkty z tejto kategórie sú vyrábané z kvalitného dreva a prvotriednej 100% syntetickej kože, všetko ručne a poctivo šité a spracované HAND MADE výrobou. Jedinečný dizajn čiernej kože s hnedým drevom pôsobí maximálne noblesne - Luxusný doplnok do kancelárie, pracovne. Kožený SET pozostáva z 9 kusov kancelárskych pomôcok: podložka na stôl s krytom, držiak na perá/ceruzky, držiak na poznámkový papier, podložka so stojanom na pero, odkladač/zásobník na dokumenty, držiak na vizitky, držiak kalendára, zlaté guľôčkové pero, popolník.

Ideálne ako darček pre šéfa či kolegu do kancelárie

doplnok do kancelárie - kancelarsky set koža a drevo

 

Podstavec na stôl z dreva + zlaté perá - SET pier pozostáva z plniaceho pera a guľôčkového pera. Táto sada pier vám dáva príležitosť používať rôzne perá na rôzne účely písania. Guľôčkové pero môžete používať pre bežné písanie a plniace pero slúži pri podpise zmlúv a iných dôležitých dokumentov. Celý tento set pôsobí luxusne a vkusne vďaka použitiu prvotriednych materiálov pri výrobe. Táto ozdoba pracovného stola vám v prípade potreby umožní dostať sa k peru, ktoré práve potrebujete. Už žiadne hľadanie pera na stole, alebo vo vnútri zásuvky.

set na pracovný stôl - hnedá koža drevo

Pracovná podložka je navrhnutá tak, aby ste mali Vaše dôležité dokumenty vždy po ruke a aby neboli v dosahu zvedavých očí Vášho okolia. Vďaka svojmu skrytému miestu Vám umožní uchovávať dôležité dokumenty bezpečne ukryté. Pod krytom sa nachádza priestor, kde môžete ľahko uchovávať svoje dôležité dokumenty.

podložka na dokumenty luxusna kožena a drevena

Luxusný odkladač na dokumenty a papiere vyrobený z dreva a kože. ​Toto stolové príslušenstvo je jedným z našich najlepších pomocníkov počas práce v kancelárii. Každý deň dostávame a vytvárame veľa papierov, ako výsledok našej práce. Ale kam ich dať? Potrebujeme miesto, kde by sme ich mohli umiestniť, aby sme ich mohli neskôr roztriediť. Náš zásobník na dokumenty Vám určite pomôže! 

odkladač na dokumenty dreveny luxusny

 

ručne opracovaná koža

100% ručná práca, drevo a 100% syntetická koža - to je ideálny darček pre každého, kto ocení kvaliný výrobok

O koži: na výrobu našich produktov sa používa iba 100% syntetická koža prvotriednej (Exclusive) kvality. Výroba takýchto produktov je výhradne ručná práca

Podporujeme predaj produktov (Animal Friendly), pri ktorých nedošlo k týraniu zvierat. Materiály, z ktorých sú vyrobené luxusné kancelárske sety sú buď prírodné, alebo syntetické. Použitá koža na výrobu kancelárskych setov a doplnkov je 100% syntetická koža (Exclusive) a pôsobí luxusným dojmom rovnako ako originál zvieracia koža, bez toho, aby bolo ublížené akémukoľvek zvieraťu.  

ručné opracovanie dreva
 

Vlastnosti:

plus Vysoko kvalitný a elegantný výrobok - vyrobené v Turecku
plus Vyrobené zo syntetickej kože a dreva
plus 100% HAND MADE
plus Luxusné prevedenie: hnedá koža a hnedé drevo
plus 9 kusov kandelárskeho príslušenstva
plus 100% recyklovateľné + ECO Friendly

 

Špecifikácia:

Rozmery podložky: 59x39x1 cm
Materiál: koža, drevo, kov, sklo
Farba kože: hnedá
Farba dreva: hnedá
Farba kovu doplnkov: zlatá

 

Obsah balenia:

1x podložka na stôl s krytom
1x držiak na perá/ceruzky
1x držiak na poznámkový papier
1x podložka so stojanom na pero
1x odkladač/zásobník na dokumenty
1x držiak na vizitky
1x držiak kalendára
1x zlaté guľôčkové pero
1x popolník.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie