Čistička vzduchu s ionizátorom + zvlhčovač s aromaterapiou

Kód tovar: 74-001
85,00 € 55,00 € Cena bez DPH: 45,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Čistička vzduchu s ionizátorom + zvlhčovač s aromaterapiou. Efektívne čistenie vzduchu do auta či domácnosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Čistička vzduchu s ionizátorom + zvlhčovač s aromaterapiou. Efektívne čistenie vzduchu do auta či domácnosti sa postará o čistotu a sviežosť vzduchu a to vďaka aniónovému čisteniu. Či už žijeme v meste alebo na dedine vzduch, ktorý dýchame obsahuje mnoho látok, ktoré nemusia byť len škodlivé ale priam nebezpečné pre naše zdravie. čoraz viac dbáme na čistotu svojho okolia a určite by sme nemali zabúdaťr aj na čistotu ovzdušia. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení zdravotných problémov. Kvalitný ionizátor vzduchu je tu práve preto aby Vás ochránil či už ako čistič vzduchu v domácnosti, byte či aute. Môžete ho jednoducho napájať cez USB priamo do siete alebo prostredníctvom powerbanku (externá batéria).  Balenie obsahuje aj ampulku s arómou, ktorú môžete umiestnit pod hepa filter a prijemne prevonia filtrovaný vzuch - zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou.

Tento ionizátor je vhodný do auta ale aj priamo do vašej domácnosti

cisticka vzduchu do auta

Čistič vzduchu funguje na báze aniónov má viacvrstvové zloženie filtrácie čo zabezpečuje efektívnejšie čistenie  priestoru. Filter samotný postupne oxiduje, rozkladá a vo finále zabíja zdroj znečistenia. Očistený vzduch sa mení na anióny a je vypúšťaný do ovzdušia okolo vás. Na predaj online v našom eshope máme skladom čističe, ktoré efektívne eliminujú baktérie, roztoče, cigaretový dym, výfukové splodiny a čiastočky o veľkosti PM 2.5 – čo sa hodí hlavne v bakteriálnych a chrípkových sezónach (ako napr. Corona - COVID – 19). Veľkou výhodou tejto čističky vzduchu je, že dokáže pomerne veľký priestor vyčistiť za krátky čas - napríklad 7m2 priestoru (SUV automobil) dokáže vyčistiť už za 7 min.

Jednoduché ovládanie, viacvrstvová filtrácia, rýchle čistenie priestoru, tichý a nenápadný

funkcie ionizátora

Táto čistička vzduchu pôsobí veľmi elegantne, okrem efektivity, ktorú dosahuje je aj ozajstným dizajnovým kúskom. Na jej ovládanie slúži mechanické tlačidlo na vrchu, pričom zariadenie samotné nevydáva žiadne nechcené zvuky alebo svetlo. Hustotu aniónov do 3000000pcs/m3. Očistiť dokáže priestor až do 15m3 a plochu 11-20m2.

Najlepšia čistička vzduchu do bytu, domácnosti, auta so zvlhčovačom s arómou pre alergikov, deti, jednoducho pre všetkých

škodliviny vo vzduchu

 

čisté ovzdušie Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látokrôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
bunková aktivácia Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
čistenie krvi Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
zmiernenie alergických príznakov

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou AnerugénAnióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

Elegantný, dizajnový vzhľad ionizátoru nebude pôsobiť rušivo v žiadnom prostredí.

čistička vzduchu

 

Technické špecifikácie:

Zdroj napájania: USB
Napätie (V): 6V
Typ: Záporný ión
Funkcia: dezodorizácia
Hustota aniónov: 3000000pcs / m3
Príkon (W): 1,5 W
Výstupné napätie (V): 5V
Hlučnosť: <40 dB
Efektívny priestor: <15m3
Rozmery: 68 x 139 mm
Hmotnosť produktu: 220 g

 

Obsah balenia:

1x Čistička vzduchu
1x kábel USB
1x ampulka s arómou
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Timothy A.

Čistička vzduchu s ionizátorom + zvlhčovač s aromaterapiou

Čistička vzduchu je naozaj dobrý produkt. Teraz sa cítim oveľa bezpečnejšie a môžete povedať, že vzduch je o niečo čistejší. Je tiež veľmi tichý. Je to naozaj užitočné v časoch, ako je táto.
Robí vzduch bezpečnejším
Pekný dizajn
Preložené z: en