Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule

Kód tovar: 93-006
139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule je účinný odstraňovač zápachov, baktérii a zároveň osviežovač vzduchu v domácnosti alebo kancelárií.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule je účinný odstraňovač zápachov, baktérii a zároveň osviežovač vzduchu v domácnosti alebo kancelárií. Dokáže si poradiť s plesňovými baktériami, oxidom uhličitým a taktiež aj s chrípkovým vírusom H5N1 až na 99,9% počas zimnej sezóny, keď sa menej vetrá. Air Capsule sa postará o zabezpečenie príjemného a sviežeho vzduchu, nakoľko uvoľňuje veľké množstvo aniónov. 
 
Každý z nás chce žiť v čistom a zdravotne nezavadnom prostredí. Bohužiaľ mnohí z nás zabúdajú, že aj vzduch, ktorý dennodenne vdychujeme potrebuje starostlivosť. Práve na tento účel slúži ionizátor ovzdušia Airvita Air Capsule. 
 
Airvita Air Capsule ionizator vzduchu

Airvita uvoľní viac ako dva milióny aniónov, ktoré dezinfikujú dýchaný vzduch, čím prispievajú k zlepšeniu vášho zdravia

Množstvo ľudí trávi každý deň okolo 80 až 90% svojho času vo vnútri budov. To aké ovzdušie sa nachádza v budovách, hrá významnú úlohu v našom zdraví. Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstvá ochorení a zdravotných problémov

Airvita Air Capsule cistic vzduchu
 
 
Pozrite si grafické znázornenie toho, prečo je Airvita - Air Capsule tak účinná v boji proti znečistenému ovzdušiu, ako aj rôznym baktériám a plesniam v našich obydliach a kanceláriách.
Air Capsule 400 efektivnost
Airvita patrí medzi najvšestrannejšie ionizátory ovzdušia. Nedezinfikujú iba okolie v ktorom žijeme, ale starajú sa rovnako aj o naše telá dokonca až na bunkovej úrovní.
 
 
airvita tree Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látok, rôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
airvita zloženie Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
airvita molekuli Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
air vita respiration

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou Anerugén. Anióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

 

Dýchajte to najčistejšie ovzdušie aké si len dokážete dopriať vďaka Airvita - Air Capsule. Tento ionizátor nepotrebuje žiadne ďalšie investície.

airvita čistenie

Špecifikácie:

  • Model: Air Capsule 400
  • Spôsob: Vytváranie plazmi elektrickým výbojom.
  • Napájanie: 220V
  • Rozmery: 156 x 110 mm x 60 mm 
  • Hmotnosť: 216g

Obsah balenia:

  • Air Capsule
  • Manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mel

čistič vzduchu

Melánie Skalická odpovedať

Aká je hlučnosť prístroja a doba čistenia vzduchu?

Preložené z: cs
Cool Mania

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, hlučnosť prístroja je naozaj minimálna.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie