Ionizátor vzduchu do auta aj domácnosti - Čistička + USB nabíjačka

Kód tovar: 74-002
89,00 € 59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ionizátor vzduchu do auta aj domácnosti - Čistička + USB nabíjačka. Tento antibakteriálny čistič sa postará o čistotu a sviežosť vzduchu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Ionizátor vzduchu do auta aj domácnosti - Čistička + USB nabíjačka. Tento antibakteriálny čistič sa postará o čistotu a sviežosť vzduchu nielen vo vašom automobile a to vďaka aniónovému čisteniu. Najrozšírenejším dopravným prostriedkom dnešnej doby je automobil. Používame ho na cestovanie, výlety či cestu do práce – mnohokrát si ani neuvedomíme ako dlho v ňom trávime čas. Dá sa povedať že sa často stáva naším „malým, druhým domovom“ a domácnosť má byť samozrejme hygienicky čistá. Prečo by to v prípade automobilu malo byť inak? Znečistený vzduch plný rôznych splodín a baktérií je príčinou množstva ochorení zdravotných problémov. Kvalitný ionizátor vzduchu je tu práve preto, aby Vás ochránil či už ako čistič vzduchu v domácnosti, byte či aute. Môžete ho jednoducho napájať cez USB priamo do siete alebo prostredníctvom powerbanku (externá batéria).  Balenie obsahuje aj ampulku s arómou, ktorú môžete umiestnit pod hepa filter a prijemne prevonia filtrovaný vzuch - zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou.

Tento ionizátor je vhodný do auta ale aj priamo do vašej domácnosti

ionizátor do auta

Čistič vzduchu funguje na báze aniónov, ktoré zachytia a efektívne zlikvidujú škodliviny v ovzduší okolo vás. Trojdimenzionálny ventilátor vháňa nečistoty do jadra filtru. Filter samotný postupne oxiduje, rozkladá a vo finále zabíja zdroj znečistenia. Očistený vzduch sa mení na anióny a je vypúšťaný do ovzdušia okolo vás. Na predaj online v našom eshope máme skladom čističe, ktoré efektívne eliminujú baktérie, roztoče, cigaretový dym, výfukové splodinyčiastočky o veľkosti PM 2.5 – čo sa hodí hlavne v bakteriálnych a chrípkových sezónach (ako napr Corona COVID – 19).

Čistička vzduchu so zvlhčovačom s arómou pre alergikov, deti, jednoducho pre všetkých

čistič vzduchu do auta

Pomocou USB konektora môžete pohodlne nabíjať aj Vaše zariadenia ako mobil, tablet, aťd.

nabijanie mobilu čistička vzduchu

Táto čistička vzduchu obsahuje aj aromatickú kapsulu vďaka ktorej filtrovaný vzduch pôsobí príjemnejšie, na jej vrchu je rovnako umiestnené modré relaxačné svetlo a vďaka USB portu je možné cez ňu nabíjať napríklad mobilný telefón. Vzduchový čistič dosahuje hustotu aniónov do 4000000pcs/m3. Očistiť dokáže priestor až do 15m3 a plochu 11-20m2.

neviditeľné škodlivé čiastočky vo vzduchu

 

čisté ovzdušie Čistenie vzduchu a antibakteriálna funkcia 

Znečisťujúce látky sú neutralizované aniónmi, ktoré čistia vzduch v miestnosti. Anióny sú rovnako dobré aj na odstraňovanie škodlivých látokrôznych pachov ako aj nezdravých baktérií, alebo vírusov.
bunková aktivácia Aktivovanie buniek a zvyšovanie odolnosti organizmu

Krv s množstvom aniónov zabezpečuje najaktívnejší pohyb buniek v tele. Inými slovami, v oblastiach, ktoré sú plné aniónov sú bunky aktívnejšie čo podporuje rast a cirkuláciu krvi v tele.  
čistenie krvi Čistenie krvi

Krv v našom tele je slabo zásaditá, ale kvôli priveľmi znečistenému ovzdušiu sa v krvi zvyšuje počet katiónov, ktoré zvyšujú kyslosť krvi. Anióny navrátia kyslosť organizmu do pôvodných zdraviu prospešných hodnôt.
zmiernenie alergických príznakov

Znižuje riziko alergií a posilňuje pľúcne funkcie 

Respiračné alergie sú spôsobené látkou zvanou AnerugénAnióny znižujú šancu na získanie alergie pôsobením Anerugénu jeho odstránením zo vzduchu. Vzduch ostane čistý, čím sa zvýši aj odolnosť vášho tela až po odstránenie pľúcnych problémov

Ionizátor 3 v 1  - čistička vzduchu, modré led svetlo a nabíjačka na smartfón/tablet

3 v 1 ionizator

 

Technické špecifikácie:

Zdroj napájania: USB
Napätie (V): 6V
Typ: Záporný ión
Funkcia: dezodorizácia
Hustota aniónov: <4000000pcs / m3
Príkon (W): 1,5 W
Výstupné napätie (V): 5V 
Hlučnosť: <40 dB
Efektívny priestor: <15m3
Rozmery - 72x145 mm
Váha: 470g

 

Obsah balenia:

1x Čistička vzduchu
1x USB kábel
1x ampulka s arómou
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
A.H.

Ionizátor vzduchu do auta aj domácnosti - Čistička + USB nabíjačka

Keďže pracujem 90% času z automobilu, kupoval som ho do auta kvôli dezinfekcii a musím povedať, že sa mi naozaj zdá že kvalita vzduchu sa zvýšila.
Záleží od typu automobilu ale mne dokonca aj krásne sadne do priehradky pre nápoje, vyzerá moderne čo tiež beriem ako výhodu.