Full HD kamera do auta Kamera DOD LS470W+ Prémiový model

Kód tovar: 55-022
329,00 € Cena bez DPH: 274,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Full HD kamera do auta DOD LS470W+ je prémiový model autokamery DOD s GPS 10x aktualizáciou, 150° uhol záberu, 7G sklenená šošovka, ISO do 12800.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Full HD kamera do auta DOD LS470W+ je prémiový model autokamery DOD s GPS 10x rýchlejšou aktualizáciou, 150° uhol záberu, 7G sklenená šošovka, ISO do 12800, WDR 2.0.

Model kamery DOD LS470W+ je oproti modelu DOD LS470W vybavený polarizačným filtrom, batériou s vyššou kapacitou 650mAH (výdrž do 3 hodín), väčším displejom 3,0". Ostatné parametre a vlastnosti kamier DOD LS470W a LS470W+ sú totožné. 

Modely kamery do auta DOD LS470W a LS470W+ momentálne predstavujú to najlepšie zo súčasnej ponuky všetkých čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. Dokazujú to nielen použité technológie, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí tieto kamery aktívne využívajú. Ich cena je síce pomerne vyššia, ale ponúkajú špičkovú technológiu a zhotovujú záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S týmito kamerami sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. Certifikované autokamery pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňajú kritériá technických noriem a možno ich používať vo vozidle. 
 

 


Absolútna novinka DOD LS470W+ disponuje senzorom Sony EXMOR s novou pokročilou WDR 2.0 technológiu, ktorá zvyšuje citlivosť na svetlo až do hodnoty ISO 12800 (DOD LS460W len do hodnoty 3200). Je vybavená novým 150° širokým uhlom záberu bez akéhokoľvek skreslenia (DOD LS460W 140° uhol záberu). 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz  (DOD LS 460W - 6G sklenená šošovka). Má 10x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty (DOD LS460W - 5x Speed GPS procesor). Ku kamere dostanete úplne nový redizajnovaný a vylepšený softvér na PC - DOD GPS 2.0 player (DOD LS460W - DOD GPS 1.6 player). Bola pridaná funkcia Parking mode - monitorovanie počas parkovania počas ktorej začne kamera detekovať pohyb objektov pred kamerou a automaticky vyhotovuje záznamy.

 Nový šampión práve prichádza - kamera DOD LS470W+ !!!

dod ls470w+ promo

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje veľký 3,0 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Široký 150 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť) Videá si budete môcť pozrieť na Vašom PC s dodaným softvérom. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku.

 

Polarizačný filter - výrazne znižuje reflexné odlesky. Umožňuje dokonalejšie zábery, lepší kontrast a najdôležitejšie je, že významne znižuje odraz svetla na prednom skle, takže zábery sú jasnejšie a bez odleskov.

polarizačný filter DOD LS470W+

 

Vysokovýkonná batéria 650mAh (DOD LS470W 200mAh) teda až 3xnásobná väčšia výdrž oproti DOD LS470W. Pri absencii zdroja napájania zvyšuje dobu monitorovania (parkovací mód) a tým poskytuje viac ochrany. 

vysoko výkonná batéria 650mAh DOD LS470W+

 

3'' 16:9 širokouhlý displej (DOD LS470W 2,7" displej). Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

3" displej dod ls470w+

 

DOD LS470W+ teraz podporuje ultra vysokú citlivosť ISO 12800. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 veľká clona objektívu - čím väčšia clona, ​​tým väčší výkon pri slabom osvetlení! So snímačom Sony Exmor zvyšuje schopnosť prenosu svetla v zlých svetelných podmienkach, čo umožňuje zachytiť ohromujúcu hĺbku ostrosti a vynikajúce nočné videnie.

clona objektívu F1.6 dod ls470w

 

Vstavaný 10x Speed GPS procesor, najnovšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

10 gps aktualizácia dod ls470w

Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.
 

dod gps player 2.0

 

Zobrazenie údajov (Watermark) priamo vo videu. Pri nehode, alebo inej cestnej udalosti Vám táto funkcia umožní okamžite overiť lokalizáciu vozidla (pomocou gps súradníc), rýchlosti vozidla či presný dátum a čas nahrávky. Čo posilní dôveryhodnosť dôkazov v prípade dokazovania zodpovednosti. 

watermark dod ls470w

 

Pokročilá 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, je sofistikovaný 7G ostrý objektív, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

7g sklenena sosovka dod ls470w+

150° široký zobrazovací uhol. Kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

150 ultra siroký uhol dod ls470w+

Analýza cesty je nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu  A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.

analyza cesty dod ls470w+

 

Nová pokročilá technológia WDR 2.0 - ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

wdr technologia dod ls 470w+

 

Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.

hud kompas dod ls470w+

HUD Rýchlosť vozidla a Kompas displej. Zariadenie je schopné indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše s 10x rýchlejšou GPS aktualizáciou poskytuje presné sledovanie aktuálnej rýchlosti vozidla.

DOD LS470W+ HUD display

 
G-senzor ochrany dát pri náraze. Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané pri nahrávaní v časovej slučke.
 
g-senzor dod ls470w+
Manuálna SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
sos manualna ochrana dod ls470w+
 
Monitorovanie počas parkovania. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera začne detekovať pohyb objektov pred kamerou. Keď kamera vyhodnotí že pred vozidlom nie je pohyb automaticky vypne nahrávanie videa. Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla, odcudzením vecí.
 
 
monitoring parkovania dod ls470w+
 
Špecifikácie produktu:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS
Širokouhlý objektív: 150 ° ultra-širokouhlý objektív
Clona objektívu:  f 1.6
Citlivosť ISO: až do 12800
LCD obrazovka: 3,0" 16: 9 širokouhlý
Formát videa: H.264 MOV
Podpora: Micro SDHC Class 10 pamäťová karta (podpora až do 32 GB)
Audio: Vstavaný mikrofón/reproduktor
Batéria: Vstavaná vysokokapacitná 3,7 V lítiová batéria 650mAh
Napájanie: 5V 1A
Rozmery: 112 (D) x 71,9 (Š) x39,2 (V) mm
Hmotnosť: 140 g
 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS470W+
1x Nabíjačka do auta
1x Držiak
1x Prísavka
1x CPL Filter
1x CD s DOD GPS player 2.0
1x Manuál v slovenčine

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (4)

98%
100%
Jouko Tiihonen

Naozaj rýchle dodanie

Záznam o doručení mojich medzinárodných nákupov, od piatku do utorka (dnes) zo Slovenska do Fínska. A priložené nejaké extra príslušenstvo. Táto skúsenosť ma robí šťastným. Kamera je nepoškodená, ale ešte som ju nepoužil v aute.
Preložené z: en
94%
Lokaj

TOP

Uplne paradička kamerka
100%
Rudolf

Odporúčam!!!!

Len jednoducho a v krátkosti. Absolútna špica medzi blackbox kamerami. Je to asi 5-6 v poradí, čo mám, ale môžem povedať, že toto je elita. Síce drahá ako "ošípaná",ale za tie peniaze myslím je to super kvalita. V porovnaní s predchádzajúcim modelom DOD LS460W má lepšiu schopnosť zaznamenať EČ v protismere idúcich aút počas slnečného dňa. Dlhšia výdrž batérie. Spracovanie...je toho viac, ale skutočne, každou verziou sú DOD lepšie a lepšie.
GPS signál sa načítava priemerne 1 min 30 sek :( Taká TrueCam A4 to dá za 5 sek!!! :(
98%
Lokaj

Nelutujem!

Po dhlom brázdení netom som sa rozhodol že stavím na kvalitu a moja volba sa vyplatila. Denný záznam super široký uhol, pekná farebnosť a hĺbka detailov. Nočný záznam veľmi dobre viditeľný aj mimo mesta. Množstvo funkcií a nastavení.
trošku väčšia veľkosť kamery