2 kanálová kamera do auta (predná/vnútorná) + QHD rozlíšenie 1440p s GPS - Profio S32

Kód tovar: 10-567
299,00 € Cena bez DPH: 249,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

2 kanálová kamera do auta (predná/vnútorná) + QHD rozlíšenie 1440p s GPS - Profio S32 s podporou micro sd až 256GB.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

2 kanálová kamera do auta (predná/vnútorná) + QHD rozlíšenie 1440p s GPS - Profio S32 s podporou micro sd až 256GB. + clona F1.4 Jej prednosťou je predná kamera dokáže zaznamenávať super QHD videá 1440p s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a vnútorná kamera je vybavená 4IR LED pre nočné videnie optikou umožnujúcou záznam v rozlíšení 1080p/30fps, to Vám zabezpečí dôkaz v prípade akýchkoľvek nehôd. Perfektná duálna kamera Profio S32 pre vodičov taxi služieb, ale aj pre občasných vodičov. Vďaka snímaču Sony Starvis IMX335, technológií WDR a pokrokovému prednému objektívu s clonou F1.4 zaznamenáva predná kamera čísté a jasné videá a tak zachytí podrobnosti ako napríklad ​​ŠPZ alebo dopravné značky. Kamera takisto nahráva aj zvukový záznam

Kamera do auta Profio S32 je dodávaná s externým držiakom GPS, ktorý pomáha presne zaznamenávať polohu, rýchlosť, smer, dátum a čas vášho vozidla, aby presne ukazovala, kde a kedy sa udalosti vyskytli. Široký uhol pohľadu až 140° (predná kamera) a 143° (vnútorná kamera) budú nahrávky z kamery v špičkovej kvalite a použiteľné aj v horších svetelných podmienkach. Samozrejmosťou sú aj ďalšie funkcie, ako nahrávanie v slučke, Detekcia nárazu, GPS, G senzor alebo podpora micro SDXC kariet do veľkosti 256GB. Určite využijete aj 4 IR LED svetlá smerujúce k cestujúcim vo vozidle, ktoré dokážu presne zachytiť celú kabínu, aj keď je úplne tmavá.

2-kanálová autokamera s pokročilejším funkciami

Profio S32 ponúka prednú kameru a vnútornú kameru, takže výhodou je snímanie videa z 2 kamier a to súčasne pri 1440p + 1080p /30fps, čo vám poskytne všestrannú ochranu na cestách.

2 kánálová kamera do auta Profio S32

24-hodinový parkovací režim a detekcia nárazu

Monitorovanie počas parkovania je možné spustiť detekciou kolízie s nepretržitým napájaním. Automatická detekcia sa spustí, keď je detekovaný náraz. Detekcia kolízie umožní automaticky zapnúť záznam pri náraze. Pre správne fungovanie režimu parkovania by kamera mala byť vždy pripojená k trvalému napájaniu alebo k externej batérii (je potrebné dokúpiť). Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla alebo odcudzením vecí.

detekcia pohybu profio

Superkondenzátor

Kamera Profio S32 má zabudovaný super kondenzátor namiesto lítiových batérií. Superkondenzátor zaisťuje lepšiu ochranu pred vyššou teplotou a nehrozí tak poškodenie, alebo explózia ako pri klasických batériách. Poskytuje tiež dlhšiu životnosť ako autokamery s lítium-iónovými batériami.

Superkondenzátor

Spoľahlivý svedok nehody

Vďaka zabudovanému G-senzoru je autokamera Profio S32 spoľahlivým partnerom aj v krízových situáciách. Kamera automaticky detekuje náraz a uzamkne súbor aby sa automaticky nevymazal. Takýto súbor je uložený vo vyhradenom priečinku kde nemôže byť vymazaný funkciou nahrávania v slučke.

g senzor narazu kamera Profio S32

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty (podľa nastavenia). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky vymažú a nahradia novými.

nahrávanie v slučke kamera do auta

Nová kompresia videa H.265

Autokamera je vybavená novou kompresiou H.265, ktorá zaistí ukladanie záznamov v menšej veľkosti. Záznam nahratý v tejto kompresií bude zaberať o 30% menej miesta na pamäťovej karte a pritom kvalita obrazu ostane zachovalá. Takže sa pamäťovú kartu sa Vám zmestí oveľa viacej záznamov v porovnaní so staršou kompresiou H.264.
 
kompresia h.265

 

Senzor Sony STARVIS

Sony STARVIS je technológia podsvietenia pixelov používaná v obrazových snímačoch CMOS pre špičkové kamery. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou a dosahuje vysokú kvalitu obrazu vo viditeľnej svetlosti ale aj v oblasti kde by inak kamera musela použiť infračervené prisvetlenie. Vďaka vysoko výkonnému snímaču Sony STARVIS CMOS, veľkému 6-sklenenému objektívu je táto kamera do auta schopná automaticky zvýšiť expozíciu v tmavých situáciách na snímanie jasných videozáznamov.

Sony Starvis
 

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. Obraz na kamere je vždy čistý a jasný

podpora WDR funkcie kamera do auta Profio

wdr porovnanie

Vysoký uhol snímania

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio S32 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

uhol snímania

Unikátny dizajn

 
Unikátny dizajn napájacieho adaptéru v sebe skrýva port USB a umožňuje tak napájať ďalšie USB zariadenie, takže používaním autokamery nestratíte možnosť pripojiť napríklad na nabíjanie telefón.

Profio S32 USB adaptér

DashCam Player

V tomto jednoduchom prehrávacom softwari nájdete užitočné informácie, ktoré boli zaznamenané kamerou. Pri prehrávaní nahratého videa sa načítajú údaje ktoré boli vložené kamerou do video záznamu. Software Vám zobrazí GPS polohu vozidla na mape, kde budete vidieť kde sa vozidlo v daný moment nachádzalo. Údaje z G senzora sa zobrazia v grafe, kde budete vidieť preťaženie na samostaných osiach. Pri použití viac-kanálovej kamery je možné zapnúť zobrazenie viacerých obrazov počas prehrávania.
 
  prehrávač Dashcam

 

Špecifikácie:

Model: Profio S32
Chipset: Hi3559V200
Formát nahrávaných súborov: MP4,JPG
Kompresia videa: H.264/265 encoding
Objektív: 6G sklenená šošovka, objektív s 6 vrstvami
LCD: IPS 2,45"
GPS" Áno
G senzor: Áno (3 osí)
WDR: Áno
Nahrávanie v slučke: Áno
Mikrofón: Áno
Podpora micro SD: do 256GB (trieda nahrávania 10)
Dátové rozhranie: USB C 2.0
Batéria: Super Capacitor
Napájanie: 12V - 24V (adaptér na 5V 1,5A)
Prevádzková teplota a vlhkosť -10 ° C ~ 55 ° C, RH 15-60%
Rozmery kamery: 109 (D) * 47 (Š) * 46 (V) mm
Hmotnosť kamery: 106,6 g

Predná kamera
Senzor: Sony Starvis cmos IMX335
Rozlíšenie videa: 2K (2560x1440) 30fps
Uhol snímania: 140° (wide)
Clona objektívu: F1.4

Vnútorná kamera
Senzor: Sony Starvis cmos IMX307
Rozlíšenie videa: 1080p (1980x1080) 30fps
Uhol snímania: 143° (wide)
Clona objektívu: F1.8
 

Obsah balenia:

1. Autokamera PROFIO S32
2. Držiak s prísavkou a GPS
3. USB kábel
4. Napájací adaptér 12V/24V - (Dĺžka 3,5m)
5. Manuál

Profio F32 kamera obsah balenia

profio electronics Kamera Profio S32 je špičkový produkt novej značky PROFIO ELECTRONICS, ktorá sa úzko špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych kamier, ktoré prinášajú nový rozmer ich použitia v každodennej praxi.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie