UV sterilizator do topánok či inú obuv (sterilizácia) + sušič topánok s LCD displejom

Kód tovar: 67-024
189,00 € 169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

UV sterilizator do topánok či inú obuv (sterilizácia) + sušič topánok s LCD displejom​. Ľahký, prenosný a inteligentný sterilizátor obuvi.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

UV sterilizator do topánok či inú obuv (sterilizácia) + sušič topánok s LCD displejom​ + 7350mAh batéria - je ľahký, prenosný a inteligentný sterilizátor obuvi. Nízka hmotnosť, kompaktné rozmery, úžasná sterilizácia a deodorizácia!  Sterilizácia obuvi kedykoľvek a kdekoľvek! Presný a bezpečný operačný systém. Vstavaný snímač teploty meria teplotu vo vnútri obuvi v reálnom čase, aby udržal optimálnu teplotu. 

Sušič a sterilizátor topánok je vybavený Lítium-iónovou batériou, 3,7 V, 7350 mAh, ktorú je možné použiť kdekoľvek, kde je potrebná sterilizácia obuvi, a dokonca aj s nabíjacím káblom typu USB-C. Po nabití je možné 15-minútový režim použiť asi 10-krát, 30-minútový režim 5-krát.. Vstavaný snímač teploty meria teplotu vo vnútri obuvi v reálnom čase, aby udržal optimálnu teplotu,

UVC sterilizácia až 99,9% + odorizácia obuvi pomocou horúceho vzduchu a UV-C dezinkfekcie

UV sterilizator - pre topánky obuv

Počas nosenia obuvi, sa vovnútri topánky tvorí vlhkosť a s ňou sa z okolitého prostredia dostávajú do topánok aj baktérie a vírusy, ktoré môžu spôsobiť pach, alebo choroby či plesne. Sterilizátor Capsule S pomáha prevencii proti plesniam, pachu a baktériám a vírusom. Poskytuje komfort pri nosení topánok, kde sa už nemusíte obávať nepríjemného zápachu. Sterilizátor suší, sterilizuje a prevonia vaše topánky. Sterilizácia zabíja 99,9% baktérii vo vnútri topánok pomocou horúceho vzduchu a UV-C dezinkfekcie. 

Automatická diagnostika vlhkosti obuvi + automatické nastavenie teploty a času sušenia + automatické spustenie procesu sterilizácie

sterilizátor obuvi - automatická sterilizácia

Senzor vlhkosti skontroluje stav vlhkosti topánok, a následne nastaví vhodný čas sterilizácie a teplotu sušenia a automaticky spustí proces sterilizácie. Spoľahlivý prenosný suchý sterilizátor obuvi, ktorý úspešne prešiel testovacím certifikátom na deodorizáciu, sterilizáciu a suchosť. Ventilátor používa najvyššie otáčky približne 8 000 ot/min. Predná časť drôteného pletiva má veľkú plochu, takže keď je vložená do topánky, vytvára v topánke rovnomerne rozložený prieduch, čo umožňuje topánke rovnomerne schnúť.

Prenosný a dobíjateľný sterilizátor pomocou nabíjacieho kábla typu USB-C

sterilizátor obuvi - nabijanie cez usb kabel

Počas vývoja sterilizátora bolo vykonaných veľa testov suchosti. Ak je sterilizátor počas rýchleho sušenia nastavený na vysokú teplotu (topánka praskne v dôsledku vysokej teploty), topánka sa poškodí. Aktuálna teplota bude zodpovedať sterilizačnému výkonu, minimalizuje poškodenie obuvi a batéria sa nastaví na najdlhšiu dobu. Ak nie sú obidve časti sterilizátora riadne vložené do topánok, môže dôjsť ku strate tepla. Ak používate sterilizátor prvýkrát, použite namiesto automatického režimu 2-3 hodiny (odporúča sa 180 minút), aby ste odstránili zápach a mohli ho používať každý deň. So sterilizátorom nesušte úplne mokré topánky, ale len vlhkosť spôsobenú potom v každodennom živote. 

Skladacia sterilizačná skrinka - dezinfekcia a sterilizácia osobných predmetov

sterilizacna skrinka na dezinfekciu osobne predmety

V balení produktu je priložená aj plastová skladacia sterilizačná plastová šablóna, ktorá po zložení vytvorí skrinku na sterilizovanie menších predmetov ako sú kľúče, mobil, rúško či karta. Po vložení obidvoch pletivových koncov sterilizátora do tejto skrinky, zapnite nakratší režim a sterilizujte od baktérií a vírusov.

Postup použitia:

Nabite sterilizátor pomocou priloženého USB kábla (cca 3 hodiny)
Odmontujte obidve bočné pletivové časti sterilizátora a vložte ich do topánok. Stlačte tlačidlo ON po dobu 2-5 sekúnd.
Stlačte tlačidlo MODE a vyberte si režim. Čas prevádzky režimu sa zobrazí na LCD displeji. 
Stlačte tlačidlo START pre spustenie sušenia a sterilizácie. (Pokiaľ si nevyberie žiadny režim - automatický režim AUTO MODE sa spustí sám po ukončení diagnostiky vlhkosti topánok).
Po skončení sušenia a sterilizácie namontujte bočné časti znova na sterilizátor. 

Technické špecifikácie:

Model: Capsule S
Veľkosť: 220 x 58 x 58 mm
Hmotnosť: 350 g
Vlnová dĺžka - UV-C Sterilizácia
Materiál: ABS, oceľ
Spotreba energie: 15 Wh
Batéria: Lítium-iónová, 3,7 V, 7350 mAh
Spôsob nabíjania: Typ USB-C
Doba nabíjania: cca 210 minút
Čas použitia: do 150 minút
Farba: biela

Obsah balenia:

1x Sterilizátor
1x Ochranné vrecko
1x USB kábel
1x Plastová skladacia šablóna
1x Užívateľská príručka

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Csordás Szilárd

UV sterilizator do topánok či inú obuv (sterilizácia) + sušič topánok s LCD displejom

Perfektné
Preložené z: hu
100%
Anikó

Kapsula S

najlepšia dezinfekcia topánok za tú cenu...
Preložené z: hu