Epilátor - Intenzívne pulzné svetlo (IPL) 900 000 pulzov - trvalé odstránenie chĺpkov

Kód tovar: 11-424
179,00 € 149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Epilátor - Intenzívne pulzné svetlo (IPL) 900 000 pulzov - trvalé odstránenie chĺpkov pre ženy aj mužov, trvalá depilácia chĺpkov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Epilátor - Intenzívne pulzné svetlo (IPL) 900 000 pulzov - trvalé odstránenie chĺpkov pre ženy aj mužov, trvalá depilácia chĺpkov. Intenzívne pulzné svetlo (IPL) je metóda, kde cielené impulzy svetla prenikajú do pokožky v určitej intenzite, hĺbke a teplote v závislosti od typu pokožky (Fitzpatrikova škála pokožky podľa farebnosti I-5) a problémovej oblasti. Prístroj má 8 úrovní nastavenia svetla. Epilačná plocha je 4,2 cm². Použitie je vhodné na celé telo. 

Epilátor na tvár, nohy či celé telo

epilátor na tvar nohy telo

Systém na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov je inovatívny produkt, ktorý používa intenzívne pulzné svetlo na odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia v pohodlí domova. Epilačný prístroj má životnosť 900 000 snímkov/pulzov. Tento prístroj používa rovnakú, klinicky overenú technológiu, ako prefesionálny dermatológovia a salóny, ale optimalizovanú pre osobné ošetrovanie v súkromí na zabezpečenie čo najväčšieho komfortu. Tento prístroj predstavuje bezpečné, bezbolestné a efektívne trvalé riešenie v porovnaní s inými metódami ako holenie, odstraňovanie voskom, alebo vytrhávanie. 

Intenzívne pulzné svetlo epilátor

Princíp je založený na teórií tepelného poškodenia. Intenzívne pulzné svetlo preniká do vrstvy dermis, je absorbované melanínom vo vlasovom folikule, produkujúc fototermálny účinok, čím vedie energiu z chĺpkovej časti do chĺpkového koreňa, čo zvyšuje rapídne teplotu melanínu a rozkladá ho. Výsledkom je permanentné zastavenie rastu chĺpka. 1-4 týždne: Hypnotický vlasový folikul (teplo je absorbované melanínom vo vlasovom folikule). 4-8 týždňov: Chĺpok vypadne (podľa rastového cyklu chĺpkov, chĺpok vypadne). 8-12 týždňov: Zastavenie regenerácie chĺpku (pravidelným používaním sa zastaví regenerácia a rast chĺpku). Prístroj je určený pre ženy a mužov, ktorí sa chcú natrvalo zbaviť chĺpkov.

trvalé odstránenie chĺpkov

Vysoká životnosť prístroja - až 900 000 pulzov

elektrický epilátor

Špecifikácia:

Materiál: ABS
Farba: biela
Napájanie: AC100V-240V 50/60Hz
Voltáž: 12V 3A
Výkon: 36W
Vlnová dĺžka svetla: 470-1100nm
Hmotnosť: 210g
Rozmery: 186x112x78 mm
Prevádzková teplota: 5-30 °C
Prevádzková vlhkosť: 30-60%


Obsah balenia: 

1x Intenzívne pulzné svetlo
1x Napájací kábel
1x Ochranné okuliare
1x Žiletka
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie