Čistenie ucha + pokožky (pleti) s kamerou FULL HD - Wifi app cez smartphone (iOS / Android)

Kód tovar: 67-044
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Čistenie ucha + pokožky (pleti) s kamerou FULL HD - Wifi app cez smartphone (iOS / Android) je inovatívnym zariadením, ktoré mení spôsob starostlivosti o uši, ale aj o pokožku.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Čistenie ucha + pokožky (pleti) s kamerou FULL HD - Wifi app cez smartphone (iOS / Android) je inovatívnym zariadením, ktoré mení spôsob starostlivosti o uši, ale aj o pokožku. Jeho pokročilá kamera poskytuje jasný a detailný obraz vnútorných častí ucha, ale aj pokožky čo umožňuje dôkladné a bezpečné odstránenie nahromadeného vosku bez rizika poškodenia uší ako aj odstránenia pupencov či akné. S touto technológiou môžete sledovať proces čistenia na svojom zariadení a mať väčšiu kontrolu nad jeho účinnosťou, čím vám umožňuje starostlivo sa starať o zdravie svojich uší.

Okrem toho je tento model viacúčelový - nielenže je skvelým nástrojom na čistenie uší, ale tiež sa dá využiť na starostlivosť o pokožku. S jemnými príslušenstvami a možnosťou regulácie intenzity čistenia sa tento prístroj stáva užitočným aj pri ošetrovaní pokožky. Je vhodný na šetrné odstránenie nečistôt, pupencov, alebo akné, čím podporuje čistú a zdravú pleť. Táto multifunkčnosť robí z tohto zariadenia skvelého pomocníka nielen pri starostlivosti o ušné kanály, ale aj pri každodennej starostlivosti o pokožku.

Čistič uši a pokožky s wifi pripojením a kamerou

Čistič uši a pokožky s wifi pripojením a kamerou

Výhody pre pleť aj uši

Všestranný čistič uší s integrovanou kamerou ponúka unikátnu možnosť využitia aj na pleť. Jeho schopnosť jemného čistenia a precízneho odstránenia nečistôt umožňuje účinnú starostlivosť o pleť bez dráždenia či poškodenia. Pri regulovaní intenzity čistenia a využití jemných príslušenstiev je schopný dôkladne odstrániť nečistoty, akné a ďalšie nečistoty, ktoré môžu spôsobovať začervenanie či tvorbu pupienkov.

čistenie pleti pokožky na tvári akne pupence odstranovac

Pohodlné a univerzálne pripojenie

Čistič ušného mazu a akné s WiFi spojením disponuje jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré je kompatibilné s rôznymi iOS a Android zariadeniami. Užívateľsky prívetivá aplikácia umožňuje sledovať proces čistenia uší a  pokožky na displeji vášho smartfónu, alebo tabletu, čím zvyšuje pohodlie a efektivitu celého procesu.

Prístroj na čistenie s kamerou prináša nielen účinné vyčistenie, ale aj schopnosť zachytiť dôležité momenty počas čistiacich operácií. Vďaka zabudovanej funkcii fotografovania je možné zachytiť snímky vnútra ušného kanála, čo je obzvlášť užitočné pre neskoršie konzultácie s odborníkmi, alebo pre vlastné záznamy. Táto možnosť pridáva nový aspekt k starostlivosti o ušné zdravie, poskytujúc cenné informácie, ktoré by inak mohli byť prehliadnuté.

odstranovac pupencov akne starostlivost o plet

Efektívna a inteligentná starostlivosť

Prístroj na čistenie uší a pokožky s HD kamerou a integrovaným svetlom predstavuje novú generáciu v starostlivosti o ušné zdravie a pleť. Ponúka nielen presné a hĺbkové čistenie, ale aj možnosť sledovania a analýzy stavu ušného kanála či pleti, čím prispieva k lepšiemu pochopeniu osobnej hygieny.

čistič ušného mazu s WiFi cistenie usi ucha

Inteligentná regulácia teploty

Systém regulácie teploty prispieva k bezpečnému a optimálnemu používaniu prístroja na čistenie uší s kamerou, poskytujúc pohodlie a minimalizujúc riziko nežiaducich účinkov, alebo podráždenia v dôsledku nesprávnej teploty. Užívateľovi tento automatizovaný prístup uľahčuje používanie zariadenia a zároveň zabezpečuje efektívnu starostlivosť o ušné zdravie.

odstraňovač ušného mazu cistenie usi usha

Dôraz na hygienu a bezpečnosť

Odstránovač ušného mazu bol navrhnutý s dôrazom na hygienu a bezpečnosť. V balení nájdete silikónové lyžičky, ktoré zabezpečujú čistenie uší s dôrazom na hygienu a minimalizujú riziko zranenia či podráždenia. Prístroj má zvýšenú kapacitu batérie na 300 mAh, čo znamená až do 85 minút nepretržitého používania. Táto vylepšená výdrž umožňuje užívateľom pohodlne vykonávať čistenie uší či pleti bez obmedzení, dokonca aj pri častejšom používaní.

cistic usneho mazu lyzicka

 

Špecifikácie:

 • Model: Bebird T15
 • Materiál: PC + perleťová úprava + UV
 • Batéria: 300 mAh
 • Pracovná doba: 85 min
 • Rozlíšenie kamery: 5 Mpx
 • Vstupný prúd: DC 5V / 1A
 • Odolnosť kamery voči: Vode, prachu, vodnej pare
 • Rozlíšenie videa: 1920x1080p FULL HD
 • Rýchlosť prenosu obrazu: 30 snímok za sekundu.
 • Priemer objektívu: 3,5mm
 • Hĺbka zaostrenia: 10-50 mm
 • Gyroskop: 6-osový inteligentný gyroskop
 • Konektory: USB-C
 • Hmotnosť tyče: 25 g

 

Obsah balenia:

1x Multifunkčný prístroj na čistenie uší a starostlivosť o pokožku s HD kamerou a WiFi
3x silikónová koncovka do uší so závitom
2x čierny nadstavec z bavlny do uší
1x nadstavec do ucha z nehrdzavejúcej ocele
1x nerezový nadstavec na vytláčanie pupienkov
1x nádoba na nadstavce
1x ochranný kryt
1x nabíjací kábel USB
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

99%
99%
Samatha Licker

Čistič pleti a uší

Vyčistí uši dokonale
Množstvo nástavcov
Praktický stojan, v ktorom sú nástavce
Cena

Zariadenie možno použiť na čistenie pleti a aj pokožky. Jednoduché použite, ktorý zvládne každý. Nemal by chýbať žiadnej domácnosti