Prevzdušňovač na víno Hawk

Kód tovar: 94-010
25,00 € 19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prevzdušňovač na víno Hawk je praktickou pomôckou pre všetkých milovníkov červených vín. Každé červené víno by sa malo pred konzumáciou prevzdušniť .

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prevzdušňovač na víno Hawk je praktickou pomôckou pre všetkých milovníkov červených vín. Každé červené víno by sa malo pred konzumáciou prevzdušniť pomocou šikovného prevzdušňovača. Hodí sa na akúkoľvek štandardnú veľkosť fľaše. Praktické pre každú domácnosť.

Víno, ktorému bolo umožnené dýchať, chutí lepšie. Keď víno dýcha, otvára sa a uvoľňuje vôňu a chuť. Tradične sú používané na degustáciu prevzdušňované vína. Avšak stáčanie je časovo náročné, ťažkopádne, nepohodlné a nie je možné to vykonať v pohodlí domova.

prevzdušnovač na víno

Každý gurmán na víno​​ vie, že víno ​​musí dýchať, a že tak chutí oveľa lepšie. Dýchanie vína ​​otvára a uvoľní všetky vône a chute. Proces prevzdušnenia vína je pomerne časovo náročný, ale s touto pomôckou to ide veľmi ľahko a rýchlo. Okamžite pocítite ten rozdiel: výraznejšia aróma a lepšia chuť. A mimochodom, zbavíte sa kvapiek vína stekajúcich po fľaši na obrus.Vďaka inovatívnemu tvaru lievika je nalievanie a prevzdušnenie vína teraz hračkou. Jeho pekné balenie robí z neho výborný darček.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie