Neviditeľná ochrana pre Smartphone - Set 2 v 1 Nano GlassX + Spraygard

Kód tovar: 71-002
49,00 € 22,00 € Cena bez DPH: 18,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Neviditeľná ochrana pre Smartphone - Set 2 v 1 Nano GlassX + Spraygard. Jedinečná ochrana na váš Smartphone, Smart hodinky, tabety alebo notebooky.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Neviditeľná ochrana pre Smartphone - Set 2 v 1 Nano GlassX + Spraygard. Jedinečná ochrana na váš Smartphone, Smart hodinky, tabety alebo notebooky. Je to priam neuveriteľné, ale tento úžasný povlak na obrazovky a displeje, sa nedá rozrezať, poškriabať ani rozbiť napríklad kladivom, je vyrobený high-tech nano-technológiou. Je odolný a krásne čistý, dokonca sa dá vynikajúco vyleštiť, aby na displeji nezostali žiadne nechcené šmuhy alebo odtlačky prstov. 

 

 

GlassX čisté tekuté sklo je navrhnuté tak, aby bolo jedinou ochranou obrazovky akú budete potrebovať. GlassX je jediným skutočným ochranným tekutým sklom na trhu. Naše tekuté sklo pozostáva z takmer čistého oxidu kremičitého; kremeň, ktorý je normálnou zlúčeninou nachádzajúcou sa v skle, extrahovaným z kremenného piesku.

SprayGard je čistý odolný roztok, ktoré chráni sklenené povrchy pred škvrnami, škrabancami a vytvára ľahko čistiteľný povrch. Jedným jednoduchým aplikovaním naše revolučné riešenie poskytuje vynikajúcu ochranu, ktorá udržuje sklenené povrchy čistejšie po dlhšiu dobu.
 

neviditelna ochrana pre Smartphone GlassX

 

Pred aplikáciou dôkladne prečítajte pokyny. Ochrana pre až 3 mobilné telefóny.
POZNÁMKA: Vnútorné použitie v bezprašnom prostredí. Pri používaní nepomiešajte mikrovláknové tkaniny.

Najprv aplikovanie GlassX

Nasaďte si ochranné rukavice. Očistite povrch s alkoholovou utierkou a utrite všetky šmuhy BIELOU mikrovláknovou handričkou.

1. Jemne kvapnite 6-8 kvapiek na povrch obrazovky (potraste ampulkou pred použitím), vyhnite sa oblasti slúchadiel, reproduktorov a tlačidiel. Potom položte ampulku do držiaka na obale, aby nedošlo k rozliatiu.

2. Použite prvú ČIERNU mikrovláknovú handričku a rovnomerne rozotrite roztok na celú obrazovku. Obrazovka sa stane veľmi lepkavou, ale vy pokračuje s krúžením čiernou handričkou po obrazovke, až kým nie je povrch čistý.

3. Keď je povrch čistý, použite fén s natavenou vysokou teplotou 10 až 15 centimetrov od zariadenia v kruhovom pohybe po dobu 90 sekúnd. Počkajte na úplné vychladnutie zariadenia pred ďalšou manipuláciou.

Opakujte kroky 1 až 3, aby ste naniesli druhý povlak GlassX, a použite druhú ČIERNU handričku z mikrovlákna pre krok 2.

POZNÁMKA: Akýkoľvek zostávajúci roztok je možné použiť na nanášanie ďalších vrstiev.

 
 

Potom aplikovanie Spraygard

1. Naneste 4 až 7 postrekov Spraygardu na obrazovku zariadenia alebo až do úplného pokrytia obrazovky (potraste ampulkou pred použitím). Vyhnite sa postriekaniu oblastí slúchadiel, reproduktorov a tlačidiel.

2. Počkajte 1 minútu, kým sa roztok odparí a potom jemne vyleštite pomocou tretej čistej ČIERNEJ mikrovláknovej handričky, až kým sa povrch nevyčistí.

3. Keď je povrch čistý, použite fén nastavený na vysokú teplotu 10 až 15 cm od zariadenia v kruhovom pohybe po dobu 90 sekúnd. Počkajte na úplné vychladnutie zariadenia pred ďalšou manipuláciou.

Opakujte kroky 1 až 3 pre druhú vrstvu Spraygardu. Vždy používajte novú čistú ČIERNU mikrovláknovú handričku (táto je štvrtá).

POZNÁMKA: Akýkoľvek zostávajúci roztok je možné použiť na nanášanie ďalších vrstiev.

 

Počkajte 6 hodín, kým sa povlak úplne vytvrdne. Zariadenie sa môže používať bežne počas vytvrdzovania. Vyhnite sa vystaveniu povrchu vode počas vytvrdzovania.

Pre lepší výkon opätovne aplikujte Spraygard za 6 mesiacov (opätovne aplikujte, keď hladkosť skla vybledne a čistenie sa stáva ťažšie). Nehody sú často nevyhnutné a zariadenia sa môžu poškodiť rôznymi spôsobmi, napríklad pádom. Odporúčame preto použiť ochranné puzdro na zabezpečenie úplnej ochrany vášho zariadenia.

Kompatibilné zariadenia
kompatibilne s smartphone, smart hodinky, tablet, notebook

 

Charakteristika výrobku

Odolnosť proti poškriabaniu 9H
Odolný voči rozbitiu, škriabaniu, rezaniu
HD jasnosť
Hladký povrch
Čisté tekuté sklo
Aplikovanie roztoku rotieraním
Neviditeľná ochrana obrazovky
Chráni až 3 mobilné telefóny

Obsah balenia:

1x GlassX
1x Spraygard
6x Handričky z mikrovlákna (4 čierne, 2 biele)
2x Alkoholové utierky
1x Rukavice

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie