Poháre na víno v tvare ruže  - Darčekový set vínových pohárov ruža 2ks

Kód tovar: 11-654
35,00 € Cena bez DPH: 29,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Poháre na víno v tvare ruže  - Darčekový set vínových pohárov ruža 2ks​ je ideálnym darčekom nielen pre Valentín, ale aj pre romantickú večeru o dvoch.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Poháre na víno v tvare ruže  - Darčekový set vínových pohárov ruža 2ks​ je ideálnym darčekom nielen pre Valentín, ale aj pre romantickú večeru o dvoch. S jeho nádherným tvarom, ktorý pripomína kvet ruže, prinesie do každého romantického okamihu štipku luxusu a elegancie. Každý dúšok z tohto pohára sa stáva špeciálnym zážitkom, spájajúc lahodnú chuť vína s romantickým atmosférickým dotykom.

set pohárov v tvare ruže - 2 poháre ruža

Elegantný dizajn

Elegantný dizajn je synonymom štýlu a vkusu. Jeho jednoduchosť a nadčasovosť zdôrazňujú krásu v každom detaili. Tento vizuálny klenot spája moderný prístup s klasickou eleganciou, čo ho robí ideálnym pre tých, ktorí ocenia jemnosť a sofistikovanosť. S Elegantným dizajnom pridáte do každej situácie dotyk luxusu a vyvýšite estetiku na novú úroveň. Je to viac než len štýlový prvok, je to výraz vášho vkusu a citu pre krásu.

Vínový pohár v tvare ruže ruža pohár

Romantické prekvapenie

Valentínske prekvapenie je tajomný balzam lásky, zabalený do nádherného obalu nežnej romantiky. Tento kúzelný zážitok prináša do vzťahu krásu prekvapenia a radosti, ktoré nezabudnete. Jeho jedinečný šarm a romantický nádych vytvárajú nezabudnuteľné spomienky, pretože každý okamih s týmto prekvapením je plný lásky a šťastia. Urobte Váš deň nezabudnuteľným s týmto nádherným gestom, ktorý rozkvitne srdcia a rozžiari tú najšťastnejšiu lásku. 

Precízne vybrané materiály nie sú len pevné, ale aj odolné voči času a náročným podmienkam. Každý kúsok, ktorý vznikol z týchto materiálov, odzrkadľuje oddanosť kvalite a odolnosti. S touto spoľahlivou a robustnou konštrukciou získate nielen produkt, ale aj istotu, že vám bude slúžiť s dlhodobou spoľahlivosťou a odolnosťou.

Špecifikácie:

  • Materiál: sklo
  • Rozmery produktu: 8 x 22.5cm
  • Hmotnosť: 120g


Obsah balenia:

2x Vínový pohár v tvare ruže

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie