Bubon tongue - Oceľový set s 2ks paličkami

Kód tovar: 11-655
45,00 € Cena bez DPH: 37,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Bubon tongue - Oceľový set s 2ks paličkami - tieto bubny sú symfóniou nápadov a hudobnej inovácie, ktorá rozvíri vaše hudobné skúsenosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bubon tongue - Oceľový set s 2ks paličkami - tieto bubny sú symfóniou nápadov a hudobnej inovácie, ktorá rozvíri vaše hudobné skúsenosti. Tento oceľový klenot je nezameniteľným spoločníkom pre všetkých milovníkov melódie a ich kreatívne výrazové cesty. Jeho kompaktný dizajn a odolné materiály z neho robia spoľahlivého partnera pre hudobné dobrodružstvá na cestách i doma. Oživte svoje hudobné výrazy a nechajte Tongue bubon zniesť hranice vašej kreativity.

bubny tongue s paličkami bubon ocelový

Vhodný pre všetky vekové kategórie

Tongue bubon je hudobný nástroj, ktorý oslovuje všetky vekové kategórie svojou unikátnou kombináciou zvuku a jednoduchosti používania. Jeho príjemný tón a intuitívne ovládanie robia z neho ideálneho spoločníka pre malých nadšencov hudby aj pre skúsených hráčov. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník, alebo pokročilý hudobník, Tongue bubon vám otvára dvere do sveta melódie a rytmu. Užite si nekonečné možnosti hudobnej tvorby s týmto univerzálnym nástrojom, ktorý nesie radosť zo hry do každého veku.

tongue bubon bubny

Jemná nebeská melódia

Tongue bubon nesie so sebou magický dotyk jemnej nebeskej melódie. Jeho oceľový jazyk vytvára bohatý zvukový zážitok, ktorý zvýrazňuje krásu hudby v najjemnejšom podaní. Pri každom dotyku jeho klávesy vykresľujú melodické tóny, vytvárajúce atmosféru pokojnej harmónie. S Tongue bubonom neexistujú hudobné obmedzenia – len čistá, nebeská melódia, ktorá oslovuje dušu a nesie v sebe kúsok nebeskej hudobnej magie. Starostlivo vybrané materiály nie sú len pevné, ale aj odolné voči plynutiu času a náročným podmienkam. Každý vytvorený kúsok z týchto materiálov odráža oddanosť kvalite a odolnosti

Špecifikácie:

  • Materiál: oceľ, drevo, guma
  • Rozmery produktu: 16 x 16 x 8 cm
  • Hmotnosť: 520g


Obsah balenia:

1x Tongue bubon
2x Palička
4x Nadstavce na prsty
1x Hudobná kniha
1x Taška na prenášanie
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie