Svetové pamiatky 15ks - pripínacie na drevené mapy

Kód tovar: 66-056
40,00 € Cena bez DPH: 33,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Svetové pamiatky 15ks - pripínacie na drevené mapy. Pripínacie pamiatky ako TOP svetové stavby slúžia na označenie vašich obľúbených stavieb.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Svetové pamiatky 15ks - pripínacie na drevené mapy. Pripínacie pamiatky ako TOP svetové stavby slúžia na označenie vašich obľúbených stavieb na vašej nástennej mape sveta, majte váš monument stále pred očami. Vždy ste obdivovali majestátnosť EIFELOVEJ VEŽE, alebo Vás skôr láka pýcha ázíjskeho kontinentu VEĽKÝ ČÍNSKY MÚR, či symbol nového sveta - americká SOCHA SLOBODY? Všetky tieto pamiatky a mnohé ďaľšie nájdete v tomto sete. Drevené mapy sú veľmi estetickým a obľúbeným doplnkom do priestorov vášho domu/bytu, kancelárií či podniku. Sami o sebe pôsobia originálne avšak pomocou týchto pripínačiek im dodáte osobitý charakter. Precízne spracovanie miniatúr týchto známych svetových stavieb určite zaujme každého vo vašom okolí. 

TOP monumenty postavené človekom na vašej mape.

pamiatky pripínaciepush pin svetové stavby

Detailné a extrémne kvalitné spracovanie najznámejších svetových stavieb - vyrobené z dreva.

push pin drevená mapapripínačky na drevenú mapu
 

V tomto sete nájdete nasledujúce svetové stavby:

Koloseum - sú ruiny veľkého amfiteátra v strede Ríma - v súčasnosti je to architektonická dominanta Ríma. 
Eiffelova veža - je kovová konštrukcia postavená na Champ de Mars v blízkosti Seiny v Paríži, v čase jej skonštruovania bola najvyššou budovou na svete.
Sagrada familia -  je masívna bazilika v Barcelone, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882 jej predpokladané dokončenie je stanovené na rok 2026 pri príležitosti osláv 100. výročia smrti architekta tohto chrámu Antonia Gaudího.
Burg Khalifa - je mrakodrap v meste Dubaj v Spojených arabských emirátoch,  po dokončení v roku 2010 sa stala bezkonkurenčne najvyššou stavbou na svete.
Pagoda - označenie pre východoázijský typ chrámu, slúži na uchovávanie posvätných ostatkov, každé poschodie má vybiehajúcu strechu.
Šikmá veža v Pise - keď stavba dosiahla tretie poschodie a výšku 11 metrov, prstencová základňa sa naklonila na stranu presne o 15 cm. Pisano sa snažil vyrovnať sklon v štvrtom poschodí ale nepodarilo sa mu to.
Big Ben - meno „Big Ben“ sa v bežnej reči používa pre celú vežu, no v skutočnosti je to meno najväčšieho zvonu, ktorý sa vo veži nachádza, tento zvon vždy odbíja celú hodinu.
Pyramídy - boli postavené ako hrobky starovekých vládcov a ich rodinných príslušníkov, najmä počas obdobia Starej a Strednej ríše.
Budova parlamentu v Maďarsku - je jedným z národných symbolov Maďarska a jednou z najstarších vládnych budov v Európe. Po roku 1989 tiež symbolizuje návrat Maďarska k slobode a demokracii.
Veľký čísnky múr - je starý systém opevnenia, ktorý sa ťahá naprieč severnou Čínou, bol vybudovaný za dynastie Ming a tiahne sa v dĺžke 8 850 km.
Taj Mahal -  je to mauzóleum, v meste Agra, v Indii, ktoré postavil Šáhdžahán na pamiatku svojej ženy Mumtáz Mahal, 28 rôznych druhov drahokamov a polodrahokamov bolo zasadených do mramoru.
Machu Picchu - známe aj ako Stratené mesto Inkov je mesto, ktoré vytvorili Inkovia, vo výške 2 430 m n. m. na horskom hrebeni nad údolím Urubamba v Peru.
Socha slobody - New York. Jednotlivé časti samotnej sochy boli zhotovené vo Francúzsku pod vedením sochára Frédérica Auguste Bartholdiho. Pre americký národ je to symbol slobody.
Opera v Sydney - jej staviteľ bol inšpirovaný motívmi z prírody, tvar má podľa mušličiek alebo labute ktorá chce vzlietnuť. Najznámejšia stavba v Austrálii.
Socha Ježiša Krista - (Christ the Redeemer)Je umiestnená na 700 metrov vysokom pahorku Corcovado, Rio de Janeiro, Brazília. Jej výška je 30 metrov, zobrazuje Krista s roztiahnutými rukami, toto gesto malo vyjadrovať súcit a radosť z nezávislosti.
 
Obsah balenia:
 
15x pripínačky s vyobrazením najznámejších stavieb sveta
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie