Osobný alarm mini prenosný - vreckový plyšový s hlasitosťou až 100db

Kód tovar: 11-410
39,00 € 19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Osobný alarm mini prenosný - vreckový plyšový ako prívesok s hlasitosťou až 100db - okamžitý hlasný poplach v prípade ohrozenia!

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Osobný alarm mini prenosný - vreckový plyšový ako prívesok s hlasitosťou až 100db (3x LR44 batéria​) - okamžitý hlasný poplach v prípade ohrozenia! Je veľmi užitočným zariadením, ktoré dokáže ochrániť najzraniteľnejšie skupiny obyvateľstva. Každý máme svojich blízkych, o ktorých sa bojíme. Svet je síce pekné no aj nebezpečné miesto a nie každý z nás má odhodlanie, či silu sa ubrániť voči prípadnej hrozbe. 

Na trhu existuje množstvo ochranných prostriedkov – paprikové či slzotvorné spreje, ktoré sú účinné, ale nesú so sebou isté riziká. Mini alarm do vrecka s hlasitosťou až nad 100db je skvelým ochranným prostriedkom – v prípade potreby stačí, ak aktivujete alarm – ten začne vydávať hlasné pípanie

Mini alarm do vrecka - nenápadný osobný alarm, ktorý vyzerá ako klasický módny doplnok

vreckovy alarm osobný prívesok

Ak ste v nebezpečí, máte pocit, že vás niekto prenasleduje alebo sa cítite v ohrození, hlasný zvuk jednak vystraší prípadnú hrozbu a k tomu priláka pozornosť ľudí v okolí – ktorí vám prípadne vedia poskytnúť potrebnú pomoc. Je výbornou pomôckou aj pre seniorov, ktorí žijú sami v prípade potreby (pri úraze alebo inej nehody) vedia pomocou alarmu na seba upozorniť susedov a privolať si tak potrebnú pomoc. Svoje využitie nájde aj pri turistike alebo extrémnych športoch, kedy v prípade úrazu rovnako potrebujete privolať pomoc alebo upozorniť na svoju polohu.

Vreckový mini alarm ako prívesok na kľúče - okamžitý hlasný poplach v prípade ohrozenia

mini alarm privesok

Mini alarm je malý, kompaktný a absolútne nenápadný. Vyzerá presne ako plyšový brmbolec - klasický módny doplnok vo forme prívesku na kľúče, ruksak či kabelku. Je napájaný 3x LR44 batériami, ktoré sú zabudované priamo v alarme. Plastové telo alarmu vložte do plyšového brmbolca a alarm aktivujete jednoducho, stačí dať prepínač do polohy ON a v prípade ohrozenia vytiahnite poistku - kovovú tyčku zastrčenú do plastového guľového alarmu, spustí sa hlasné pípanie. Ak chcete alarm vypnúť, zasuňte kovovú tyčku späť do tela alarmu.

 

Technické špecifikácie:

Zdroj napájania: batérie LR44 x3ks (súčasťou balenia)
Úroveň zvuku: 100 dB Hlasný zvuk alarmu
Výdrž batérie: až do 1 roka
Nepretržitá siréna: až 40 minút
Veľkosť plyšovej gule: 80 mm x 80 mm
Materiál alarmu: ABS
Čistá hmotnosť: 28g

 

Obsah balenia: 

1x Alarm
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie