Ručný detektor ploštíc + GPS lokalizátorov 2G/3G/4G/LTE či WIFI a etekcia Kamier

Kód tovar: 09-108
199,00 € Cena bez DPH: 165,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Ručný detektor ploštíc + GPS lokalizátorov, mobilného signálu 2G/3G/4G/LTE, WIFI bezdrôtových skrytých kamier a magnetického poľa.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Ručný detektor ploštíc + GPS lokalizátorov, mobilného signálu 2G/3G/4G/LTE, WIFI bezdrôtových skrytých kamier a magnetického poľa. Tento vysoko citlivý detektor má v sebe zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1600mAh s výdržou až do 35 hodín. Dokáže zachytiť magnetické pole a elektromagnetické vlny - odhalíte tak skryté wifi kamery, GPS lokalizátory, odpočúvacie zariadenia, či zariadenia s GSM signálom. Jeho originálna digitálna technológia detekcie lineárneho magnetického poľa dokáže efektívne detekovať slabé signály magnetického poľa. Detekčná vzdialenosť merania magnetického poľa je až 200 mm. Súčasťou balenia je aj praktické LED svetlo s nastaviteľným husím krkom. 

detektor ploštíc ručný gsm kamier

Tento detektor slúži pre osobnú ochranu súkromia. Je ľahko ovládateľný a rýchlo nájdete skrytý objektív wifi kamery a vypátra signál skrytých kamier a odpočúvacích zariadení. Odhalí GPS lokátor na Vašom aute a vystopuje zdroj wifi a GSM signálu. Detektor má vstavanú dobíjateľnú batériu, ktorá sa dobíja cez USB kábel. Detektor má nízku hmotnosť a tak ho môžete brať všade so sebou, či už na služobné cesty, alebo dovolenky - zabezpečte si svoje súkromie pred nežiadúcim sledovaním.

detektor gsm signálu

Svoje uplatnenie nájde určite aj v hoteloch, penziónoch, kanceláriách, prezliekacích kabínkach, verejných toaletách, telocvičniach a pod. Špionážne kamery dokážu byť ukryté v najrôznejších veciach, ako napr. žiarovka, detektor dymu, nástenné hodiny, lampa, TV, budík, meteostanica, reproduktor, v pere, kľúčenke, okuliaroch či iných predmetoch. Vďaka tomuto prístroju viete efektívne predísť odpočúvaniu, tajnému filmovaniu a zneužitiu osobných informácií. Detektor určite ocenia ľudia, ktorý často používajú bankové karty, často cestujú a prespávajú v hoteloch, krásne ženy, ktoré si chránia súkromie pred paparazzmi. Využijete ho aj pri pracovných stretnutiach, tajných rokovaniach, skúškach a pohovoroch. 

gps detektor gsm ručný

Detektor má svetelnú a zvukovú signalizáciu, vďaka ktorej rýchlo odhalíte špionážne zariadenie. Jednoduch a rýchlo nájdete GPS lokalizátor, ukrytý v aute. Vďaka nastaviteľnému koliesku si nastavíte citlivosť detekcie. 

gps detektor do auta gsm


Špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 1MHz-2.8GHz
Detekčný dynamický rozsah: >72Db
Citlivosť: ≤0.03mv
Detekčný rozsah: pri 2,4GHz 15m2; pri 1,2GHz 26m2; mobilný signál GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Magnetická detekcia: 50mm-300mm
Indikácia: LED diódy a zvukové signály
Napájanie: lítiová dobíjateľná batéria 3.7V s kapacitou 1600mAH
Externé LED svetlo: áno
Pracovný prúd: 45-75mA
Výdrž: do 20-35 hodín
Materiál: ABS
Hmotnosť: 275g
Rozmery: 380x12x10mm

Obsah balenia: 

1x Detektor
1x LED svetlo s ohybným krkom
1x Kábel pre nabíjanie USB/DC
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie