Osobný alarm - mini bezpečnostný alarm 7v1 vibračný/zvukový/svetelný - 130 dB siréna + PIR senzor

Kód tovar: 09-135
59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Osobný alarm - mini bezpečnostný alarm multifunkčný 7v1 vibračný/zvukový/svetelný - 130 dB siréna + PIR senzor pohybový senzor do 10m.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Osobný alarm - mini bezpečnostný alarm multifunkčný 7v1 vibračný/zvukový/svetelný - 130 dB siréna + PIR senzor pohybový senzor do 10m.Tento alarm je multifunkčný - obsahuje až 7 funkcií v jednom zariadení pohybový alarm PIR, funkcia výstražného svetla, vibračný alarm, svetelný alarm, Bluetooth Anti-lost funkcia, svetlo baterky, SOS alarm so sirénou. Keď ste vonku, beháte, venčíte psa, alebo sa vraciate neskoro v noci domov, tento osobný alarm s klipom a závesnou šnúrkou a svetlom, poskytuje ľahkú, diskrétnu, ale výkonnú zvukovú ochranu 130 dB hlasnej sirény kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete.

Jednoduchým stlačením tlačidla toto zariadenie spustí hlasný, pozornosť pútajúci alarm, ktorý dokáže odradiť útočníkov a upozorniť každého v okruhu 180m od vášho miesta. Okrem funkcie alarmu zariadenie poskytuje aj jasné LED svetlo s 3 prevádzkovými režimami - baterka, pomalé blikanie a rýchle blikanie. Slúži na nájdenie cesty v tme, alebo ako ochranný maják upozorňujúci vodičov na vašu prítomnosť pri nočnom behu, alebo prechádzke. 

Osobná bezpečnosť - chráňte seba a svojich blízkych 

smart bezpecnostny alarm mini osobny senzor multifunkcny

Ak budete v nebezpečnej situácii, budete potrebovať konať rýchlo, aby ste sa obránili alebo privolali pomoc. Tento smart osobný alarm sa stane vaším osobným pomocníkom nielen v núdzi ale aj pre každodenný pocit bezpečnosti. Zariadenie môžete používať vonku aj vo vnútri, ľahko sa s ním manipuluje, má pekný  vzhľad. Možno ho použiť kdekoľvek napríklad vonku, v hoteli, v kempe, na služobnej ceste, alebo pre dieťa na cestu domov zo školy atď. Možno ho nainštalovať na plot, dvere, okno, balkón, stan, ako aj na vašu kabelku, tašku na chrbát, batožinu, trezor, zásuvku, kufor atď. Chráňte bezpečnosť seba, vašej rodiny a svojich vecí.

Infračervený indukčný alarm - PIR pohybový senzor

Počas kempovania umiestnite inteligentný alarm okolo stanu, alebo karavanu, aby ste ochránili svoju bezpečnosť. Keď sa prípadný narušiteľ/zlodej/zviera dostane do ochranného obvodu do 10m od vás, zariadenie vás okamžite upozorní na narušiteľa a spustí alarm po dobu 3 minút.

alarm pre stanovanie kempovanie - PIR pohybový senzor

Vibračný alarm - Váš súkromný priestor bude bezpečnejší

Zaveste, alebo umiestnite zariadenie na dvere, okno, alebo kdekoľvek chcete a ak ktokoľvek stlačí kľučku na dverách, alebo otvorí, zariadenie okamžite spustí alarm. Chcete mať istotu, že sa nikto nedotkne vášho mobilu kým nebudete pri ňom?
Položte zariadenie na mobil a v prípade posunutia mobilu, zariadenie detekuje narušenie vibrácií a spustí alarm.

bezpecnostny alarm osobny - vibračný alarm

Funkcia výstražného svetla

Pri behu, jazde v noci, zariadenie prepnite do režimu výstražného svetla aby ste boli viditeľní pre ostatných. Zaveste si zariadenie na ruku alebo ho pripevnite ma bicykel a červené a biele svetlo budú striedavo blikať, aby varovali ostatných účastníkov premávky a ostatných okoloidúcich.

led alarm bezpecnostny - funkcia výstražného svetla

Funkcia SOS - hlasná 130dB siréna

Keď sa ocitnete v nebezpečenstve, stačí stlačiť tlačidlo SOS. Hlasná 130 dB siréna alarmu pomôže odstrašiť útočníka, upútať pozornosť ostatných alebo privolať pomoc.

funkcia sos tlačidlo - hlasna sirena 130 db osobny alarm

Režim baterky - LED svetlo

Vďaka 6-hodinovej výdrži batérie a LED svetlu vo vnútri, môže byť inteligentný alarm vašou baterkou v tme. Ak sa nachádzate na tmavom mieste, zariadenie môžete použiť ako núdzové LED svetlo, bude to vaša prenosná baterka.

bezpecnostny smart alarm - režim baterky - LED svetlo

Funkcia Bluetooth proti strate a odcudzeniu

Pripojte svoj mobilný telefón cez Bluetooth k zariadeniu. Umiestnite zariadenie na batožinu, alebo zaveste dieťaťu na ruksak či školskú tašku a akonáhle zabudnete niekde batožinu,
prípadne sa niekto pokúsi váš kufor vziať, alebo sa dostanú Vaše deti do vzdialenosti 10 metrov od vás, zariadenie vás na to upozorní alarmom.

mini alarm osobny prenosny proti strate a odcuzdeniu - alarm

Široké použitie alarmu 

Alarm bezpečnostné zariadenie má široké použitie napríklad pri kempovaní, v karavane, hoteli, doma, v šuplíku, šatníku, krabici, batohu, batožine, alebo ako strážca detí, aby sa nezatúlali ďaleko od vás. 

osobny smart alarm - mini prenosny bluetooth

Svetelná spúšť alarmu 

Ak zariadenie umiestnite do šuplíka, trezoru, šatníka atď., v nejakom tmavom prostredí, a akonáhle niekto otvorí, zariadenie zachytí zmenu svetla a spustí alarm.

Svetelná spúšť alarmu - bezpecnostny alarm

Špecifikácie: 

Kapacita batérie 570 mAh
Čas nabíjania 1~2 hodiny
Nepretržitý pracovný čas do 80 ~ 100 hodín
Materiál ABS plast
Rozmery: veľkosť 43x48x32 mm
Hmotnosť: 37 g
 

Obsah balenia:

1x osobný alarm

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie