Popruhy na telo - ramenný pás na uchytenie kamery na telo

Kód tovar: 10-651
19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Popruhy na telo - ramenný pás na uchytenie kamery na telo​. Ramenný popruh na hruď umožňuje pripevnenie kamery na hrudník.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Popruhy na telo - ramenný pás na uchytenie kamery na telo​. Ramenný popruh na hruď umožňuje pripevnenie kamery na hrudník. Hrudný popruh bol vytvorený tak, aby vyhovoval rôznorodým potrebám používateľov. Jeho veľkosť je ľahko nastaviteľná – môžete si ho ľubovoľne prispôsobiť svojim potrebám. Nastaviteľné popruhy pomôžu vytvoriť perfektné zábery z vlastnej perspektívy. Vpredu sa nachádza pevný plastový držiak, do ktorého stačí umiestniť napr. BODY kameru či iné kamery s podobným úchytom. 

ramenny pas na uchytenie policajnej BODY kamery

Nastaviteľné ramenné popruhy s držiakom na BODY kameru. Regulačné spony umožňujú úpravu veľkosti popruhov. Popruhy sú elastické s voliteľným nastavením utiahnutia a sú tak vhodné pre všetky typy postáv. Vzadu sú popruhy zafixované, aby nosenie popruhov bolo čo najpohodlnejšie. Zároveň je kamera v dokonalom bezpečí. Kamera sa pripevňuje do držiaka pomocou upínacej spony a špeciálnej skrutky. Protišmykové upevňujúce pásy a vysoká pružnosť, umožňujú pripevnenie popruhu aj na teplej bunde.

nastavitelne ramenne popruhy s drziakom na body kameru

Nastaviteľný popruh na hrudník je určený pre akčné kamery na telo a umožňuje zachytiť perfektné zábery, pre bezpečnostné zložky - vojaci, polícia, SBS, špeciálne jednotky, ideálna možnosť ako zachytiť dôkazy a správanie pri presadzovaní práva pre zabezpečenie bezpečnosti a spravodlivosti orgánov činných v trestnom konaní. 


Špecifikácia produktu:

Elastické popruhy s voliteľným nastavením utiahnutia
Farba: čierna
Hmotnosť: 266g

Obsah balenia:

1x ramenné popruhy

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie