Popruh na telo s reflexným prúžkom na BODY kameru

Kód tovar: 10-650
19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Popruh na telo s reflexným prúžkom na BODY kameru na telo. Popruh na nosenie policajnej telovej kamery na hrudi s reflexným prúžkom

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Popruh na telo s reflexným prúžkom na BODY kameru na telo. Popruh na nosenie policajnej telovej kamery na hrudi s reflexným prúžkom. Popruh hruď umožňuje pripevnenie kamery na hrudník. Popruh umožňuje široký rozsah regulácie. Protišmykové upevňujúce pásy a vysoká pružnosť, umožňujú pripevnenie popruhu aj na teplej bunde. Nastaviteľné popruhy na telo s držiakom na BODY kameru. Regulačné spony umožňujú úpravu veľkosti popruhov.

Popruh na policajnú BODY kameru na telo
 

Nastaviteľné popruhy pomôžu vytvoriť perfektné zábery z vlastnej perspektívy. Vpredu sa nachádza pevný držiak, do ktorého stačí umiestniť BODY kameru či iné kamery s podobným úchytom. Popruhy sú elastické s voliteľným nastavením utiahnutia a sú tak vhodné pre všetky typy postáv. Vzadu sú popruhy zafixované, aby nosenie popruhov bolo čo najpohodlnejšie. Zároveň je kamera v dokonalom bezpečí. Kamera sa pripevňuje do držiaka pomocou upínacej spony a špeciálnej skrutky.
 

nastavitelne popruhy pre kameru na telo  popruh na telo elastický
 

Nastaviteľný popruh na telo je určený pre kamery na telo a umožňuje zachytiť perfektné zábery, pre bezpečnostné zložky - vojaci, polícia, SBS, špeciálne jednotky, ideálna možnosť ako zachytiť dôkazy a správanie pri presadzovaní práva pre zabezpečenie presnosti a spravodlivosti orgánov činných v trestnom konaní. 
 

Špecifikácia produktu:

Nastaviteľný popruh na telo
Farba: reflexný prúžok/čierna
Hmotnosť: 150g

Obsah balenia:

1x popruhy na telo

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie