Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED

Kód tovar: 10-150
139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED ponúka pohľad rybieho oka vďaka čomu poskytuje veľkoplošné monitorovanie.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED ponúka pohľad rybieho oka vďaka čomu poskytuje veľkoplošné monitorovanie. Žiadne mŕtve body, ale kompletné pokrytie priestoru na približne 100 m2 a tak Vám už nič neunikne z dohľadu. Na takéto široké pokrytie priestoru by ste potrebovali minimálne 4 bežné kamery, ale vďaka našej ponúkanej panoramatickej kamere 360° ušetríte nemalé peniaze

Panoramaticka kamera

Kamera podporuje WiFi čo umožňuje jednoduchú inštaláciu na stenu alebo strop a následné možnosť ovládať cez mobilný telefón. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu "V380" (iOS, Android) do Vášho smartfónu, spárovať obe zariadenia a môžete začať sledovať obraz v reálnom čase. Bezpečnostú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo Hot Spot čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. Snímaný obraz kamery je možné si upravovať posúvaním prsta na smartfóne a nastaviť si tak ideálny uhol, prípadne máte k dispozícií až 5 režimov zobrazenia. Každy jeden režim robí z panoramatickej kamery ideálneho strážcu pre vnútorné použitie. 

bezpecnostna kamera - rybie oko

Panoramatická kamera disponuje aj detekciou pohybu, vďaka čomu budete vždy informovaný formou upozornenia na Váš mobilný telefón v prípade, že by bol zaznamenaný pohyb v priestore. Možnosť nastaviť na kamere aj zvukový alarm aby vyplašil neželaných hostí a upozornil na monitorovaný priestor. Perfektný spôsob ako mať vždy zabezpečenú domácnosť, kanceláriu, obchod alebo garáž počas Vašej neprítomnosti. Kamere nerobia problémy ani zhoršené svetelné podmienky ba dokonca ani absolútna tma vďaka infračervenému LED svetlu. Zachováva si stále rovnako vysokú HD kvalitu obrazu a poskytuje nočné videnie až na 9 metrov.  

 

Bezpečnostná kamera 360

 

Kamera ponúka aj obojsmernú komunikáciu, nakoľko má zabudovaný vysokocitlivý mikrofón a reproduktor. Môžete tak počas sledovania obrazu počúvať a zároveň sa cez mobilný telefón rozprávať s Vašim dieťaťom alebo domácim miláčikom kým ste v práci. Zachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 32 GB (nie je súčasťou balenia). V prípade, že by sa zaplnila pamäť SD karty, tak sa spustí nahrávanie v slučke a prepíšu sa najstaršie záznamy aby ste neprišli o aktuálne zábery. 

 

HD 360 kamera

Vlastnosti:

plus Full HD Video v reálnom čase
plus Obojsmerná reč
plus Detekcia pohybu a automatické upozornenie
plus Nahrávanie v slučke
plus WiFi pripojenie
plus Nočné IR videnie

 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: HD 1280 x 960 
Zvuk: Zabudovaný mikrofón a reproduktor
Pamäť: podpora micro SD kariet až do 32 GB
Pracovná teplota: -10 ~ 50°C v interiéri
Podpora systému: iOS 6.0 alebo vyššie, Android 4.0 alebo vyššie.
Rozmery: (Š) 70 mm x (V) 36 mm 
Hmotnosť: 60 g

 

Obsah Balenia:

1x Panoramatická kamera 360°
1x USB kábel 
1x Sieťový adaptér 220V/ USB
1x Montážne príslušenstvo 
1x 3M nálepka
1x Vrecko s 2 skrutkami
1x Užívateľská príručka 

 

upozornenie

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Každý nový produkt testujeme niekoľko týždňov a až po výstupnej kontrole je zaradený do predaja
Naša ponuka preto nie je najväčšia na trhu, ale ponúkame len nami otestované - kvalitné a spoľahlivé spy produkty
Nie sme najlacnejší
, ale naši zákazníci sú spokojní zákazníci. Ich recenzie si môžete pozrieť aj na Heureka.sk
Dlhoročná prax v predaji spy produktov (spy kamery, špionážna technikaviac ako 5 rokov skúseností
Máme kamennú predajňu, kde si môžete tovar osobne pozrieť a vyskúšať
Odborné poradenstvo pri inštalácii či nastavení produktov (telefonické či e-mailom)
Poskytujeme 24 mesiacov záruku na všetky produkty a bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní od doručenia
Podrobný slovenský manuál k používaniu súčasťou balenia
Kvalifikovaný záručný a pozáručný servis, teda predajom to u nás rozhodne nekončí
Pri prípadnej reklamácií sa snažíme skrátiť čas na jej vybavenie na minimum (zväčša 7-14 dní). Ak je tovar nefunkčný, riešenie formou výmeny za nový kus
 

UPOZORNENIE: Ak nájdete konkurenčné produkty (s výrazne nižšou cenou), ktoré môžu mať totožné prevedenie, avšak použité komponenty ako optika, batérie, aťd môžu byť low cost (lacnejšou) verziou produktu, čiže majú výrazný vplyv na celkovú kvalitu a životnosť produktov. Doporučujeme zákazníkom preto zvážiť výhodnosť investície a nákupu aj vzhľadom na túto skutočnosť.

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Ras

Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED

Rastislav Varga odpovedať

Dobrý deň,
Dá sa daná kamera umiestnit aj na stenu, alebo len strop? A prenos je možné sledovať len v danom objekte snímania, alebo aj počas mimo uzemia objektu? Musí byť s párovaná len s domácou wifi priamo v objekte, alebo sa dá aj bez toho sledovať cez mobilné dáta?
Ďakujem

Cool Mania

Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Áno, kameru je možné inštalovať na strop alebo na stenu, ale pri inštalácií na stenu je potom potrebné zmeniť režim snímania. Kameru je možné sledovať aj vzdialene, ale je nutné aby bola kamera pripojená k wifi routeru s prístupom na internet alebo môže byť pripojená aj na wifi hot spot z mobilného telefónu. Ak kamera nebude pripojená k wifi routeru, tak budete môcť kameru sledovať len do dosahu wifi siete, ktorú kamera sama vysiela.

Mic

kamera - doba prevádzky kamery

Michaela odpovedať

Dobrý deň, mám otázku ohľadom kamery (Panoramatická kamera 360 ° WiFi s HD rozlíšením) zaujímalo by ma, či táto kamera môže nahrávať nepretržite 24/hod denne s tým, že bude napájaná zo zásuvky alebo je potrebné meniť batérie? A ešte či môžem sledovať video odkiaľkoľvek alebo len z konkrétnej vzdialenosti?
Vopred veľmi ďakujem za odpoveď.

Preložené z: cs
Pav

Panoramatická kamera 360° WiFi s HD rozlíšením + IR LED

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Táto kamera nemá vstavanú žádnu bateriu a preto je nutné ju mať ju zapojenú v zásuvke, poprípade je ju možné pripojiť k externej baterií (power bank). Tím pádom bude kamera nahrávať nepretržite a po zaplnení pamäťovej karty bude premazávať najstarší záznam. Ak by kamera bola pripojená na power bank, tak bude pracovať až kým sa power bank nevybije. Čo sa týka sledovania kamery na diaľku, tak áno. Kamera ponúka možnosť pripojenia sa na vybranú wifi sieť čím získa zariadenie prístup na internet a budete ju môcť sledovať na diaľku.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie