GPS lokátor so solárnym panelom + Li-ion 10000 mAh + krytie IPX7 + odposluch

Kód tovar: 10-579
179,00 € Cena bez DPH: 149,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

GPS lokátor so solárnym panelom dobíja zariadenie automaticky + kapacita batérie 10000 mAh + krytie IPX7 + aktívny odposluch.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

GPS lokátor so solárnym panelom dobíja zariadenie automaticky + kapacita batérie 10000 mAh + krytie IPX7 + aktívny odposluch. Tento GPS tracker je vhodný pre nákladné autá, dodávky, karavany, alebo lode, jachty a člny.  GPS sledovanie pohybu lodí a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker (app v mobile) s 10000 mAh batériou. Výkonný solárny panel nabíja vstavanú batériu automaticky, nemusíte obávať, že lokalizátor zostane bez energie a stratíte prehľad o sledovanom vozidle, či plavidle. GPS lokátor primontujete na vonkajšiu časť sledovaného objektu a cez mobilnú aplikáciu môžete sledovať pohyb a aktuálnu polohu.

GPS lokalizátor so solárnym panelom a výdržou batérie až do 2,5 roka

lokalizácia GPS - karavany autá, lode

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel (lodí, jácht, atď) vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pomocou systému "Tracksolid" môžete sledovať až 10 000 vozidiel súčasne. 

gps lokalizator solarny gps lokalizacia


GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných dodávkach, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia, či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a GPS sledovanie vie byť hneď aktívne. GPS + LBS + WiFi polohovanie  - až trojitá presnosť určenie polohy v reálnom čase. Akonáhle má online tracker dobrý signál GPS, tak ho nájde cez GPS. Ak nemá GPS signál, nájde ho cez LBS. Trojnásobné polohovanie umožňuje presné a rýchle označenie miesta. GPS modul je vybavený ultra silným magnetom a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre GPS monitorovanie vozidiel. Zabezpečenie proti demontáži pomocou svetelného senzora proti odcudzeniu.

 

GPS monitorovanie vozidiel - GPS sledovač - lokátor polohy

GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou mobilnej aplikácie s názvom "TrackSolid PRO" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla alebo objektu  v reálnom čase a rôzne potrebné údaje.
Ďalšou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com", ktorú môžete využiť cez PC, tablet, notebook pre pohodlné monitorovanie. 

gps sledovanie tracksolid pro

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne, tablete, alebo PC sa môžete pripojiť na gps tracker 

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. gps monitorovanie vozidiel tracker

 

Aktívny odposluch

Možnosť volať z vybraných SOS čísiel na GPS sledovacie zariadenie aby ste mohli počuť počuť zvuky (rozhovor) okolo zariadenia, kde je umiestnené. Počas tohto procesu monitorovania zvukov nebude zariadenie vydávať žiaden zvuk, preto ide o tiché pozorovanie.

odposluch gps lokator

 

Vodotesný stupeň IPX7 proti vode a prachu

GPS lokalizator má extrémne vysoký stupeň krytia IPX7 (kde môže byť ponorený do hlbky 1m vody a úplná prachotesnosť) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v extréme náročnom vonkajšom prostredí. 

vodotesný ip67 tracker lokalizator

Alarm neoprávneného odstránenia GPS lokátora

Ak GPS lokátor zaznamená neoprávnené odňatie cez Svetelné tlačidlo bude odoslaný alarm v podobe výstražnej správy a automaticky sa aktivuje režim GPS sledovania po dobu 20 minút. Po 20 minútach sa zariadenie prepne späť do pohotovostného režimu.

anti tamper alarm gps tracker sk

Alarm vibrácií

Ak GPS lokátor zaznamená vibrácie alebo neočakávané premiestnenie, alebo buchnutie či poškodenie laku bude spustený alarm. Zariadenie zašle upozorňujúcu alarm správu.

antitamper alarm gps lokator

Zvukový Alarm

Ak úroveň decibelov prekročí 60 decibelov (rozbitie skla, aťd), gps lokalizátor automaticky zašle alarm na prednastavené SOS číslo.

zvukovy alarm gps lokator

Funkcia GEO FENCE 

Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

geofence gps lokalizator

Trojitá lokalizácia GPS a LBS + Wifi

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov. Lokátor sa vie pripojiť aj na verejnú WIFI sieť a zasielať tak dáta o polohe cez Wifi.
 

trojita lokalizacia GPS LBS WIFI lokator

Monitorovacie režimy GPS lokátora

Stopovací režim

Pri tomto režime Vám zariadenie odosiela údaje o polohe do aplikácie podľa toho či je zariadenie v pohybe, alebo stojí na mieste. V tomto režime je možné nastaviť teda dva intervaly odosielania polohy, jeden interval je pre urečený keď je zariadenie v pohybe. Tento interval môže byť nastavený od 10 sekúnd až po 3600 sekúnd. Čím nižší interval bude tým častejšie bude aktualizovať polohu v aplikácii. Druhý interval je určený keď zariadenie stojí na mieste. Interval je možné nastaviť od 180 sekúnd až po 65535 sekúnd. Pokiaľ zariadenie stojí na jednom mieste, tak nie je potrebné aby sa poloha aktualizovala v kratších intervaloch. Samozrejme všetko záleží od použitia zariadenia.  

 

Úsporný režim

V tomto režime si viete nastaviť presný čas kedy sa má zariadenie prebrať zo spánku a aktualizovať svoju polohu a následne si viete zadať čas ako často sa má zo spánku preberať. Nakoľko v tomto režime nie je zariadenie plne aktívne a aktivuje sa len vo vybraným časoch, tak dochádza k šetreniu batérie, čím zariadenie dokáže vydržať veľmi dlho. V praxi tento režim pracuje tak že ak zadáme čas aktivácie napríklad o 13:45 a nastavíme interval pre opakovanie napríklad 2 hodiny. Tak zariadenie aktualizuje svoju polohu prvý krát o 13:45 a ďalšia aktualizácia polohy bude o 15:45 a ďalšie polohy aktualizuje každé 2 hodiny.

V tomto režime vie zariadenie pracovať na jedno nabitie batérie približne 1-2roky. Ak sa teda bude poloha aktualizovať raz za 1 deň.

solar
power management
gps
ip67


Nabíjanie batérie solárnym panelom


Power management - Inteligentné napájanie


GPS + LBS + WiFi polohovanie  - určenie polohy v reálnom čase
 
 
IP67 vodeodolný - vodotesnosť GPS zariadenia zabezpečuje stabilnú prevádzku aj v náročnom vonkajšom prostredí
 
baterka 1000mah
alarm
10000 mAh dobíjateľná batéria - vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečuje dostatočné dlhé napájanie zariadenia


Alarm na demontáž krytu - alarm sa aktivuje pri zmene SIM karty alebo pri pokuse na demontáž zariadenia.
 
   

Špecifikácie:

Komunikačná sieť: GSM
Komunikačná frekvencia: Quad-band 850/900/1800/1900 MHz
Systém polohovania: GPS + WIFI + LBS
Frekvencia: L1
Lokalizačná presnosť: <2.5m
Citlivosť sledovania: -162dBm
Citlivosť snímania: -148dBm
Rýchlosť štartu: priemer. horúci štart do 1 sek; priemer. studený štart do 32 sek. 
Batéria: 10000 mAh/ 3.7V lítiová polymerová batéria
Solárny panel: 5.5V/400mA
Pracovné módy: Stopovací režim, Úsporný režim
Pohotovostný režim: v šetriacom (úspornom)režime až do 2,5 roka 
LED indikátor: zariadenie je zapnuté (červený), zariadenie pracuje (zelený)
SIM karta: štandardná SIM
Pamäť: 32+32Mb
Svetelný senzor: áno - upozorní pri demontáži zariadenia
Funkcie: geo-fence, upozornenie pri nízkej úrovni batérie
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 70℃
Prevádzková vlhkosť: 5-95%
IP krytie: IP67
Hmotnosť: 637g
Rozmery: 355x110x33 mm


Obsah balenia:

1x GPS lokátor so solárnym panelom Profio GPS S11
1x Sada skrutiek so skrutkovačom
1x Manuál

!!! Pre fungovanie lokátora je nevyhnutné zakúpiť aj 1-10 ročnú licenciu na sledovanie cez systém TRACKSOLID!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie