Svetelna retaz na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-074
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Svetelna retaz na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi​. Vianočné svetielka na stromcek.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Svetelna retaz na stromcek SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi​. Vianočné svetielka na stromcek - Svetlá aké si zamilujete. Tieto revolučné LED svetlá na stromček prinášajú do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. LED stromcek - svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44Táto veľkosť - 100 svetielok je vhodná pre stromčeky s výškou do 120 cm. 

Svetla na stromcek - LED smart svetielka TWINKLY - 100ks

svetla na stromcek led twinkly

 

LED stromcek vianočný - TWINKLY svetielka - 100ks

osvetlenie na stromček twinkly svetlá na vianočný stromček twinkly

 

Vianočné svetielka Twinkly Strings pozostávajú zo 100 kusov LED svetielok vhodných pre ozdobu vianočného stromčeka. LED dióda sa nachádza každých 8 cm na kábly, ktorý je čierno-zelenej farby - pre splynutie so stromčekom. RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

 

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

LED svetlá na vianočný stromček ovládané cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil najkrajší vianočný stromček wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude Váš vianočný stromček reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda, ktorá má všetky jasné dúhové farby

led svetelný pás  wifi led svetielka

 

Vlastnosti:

plus 100 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB farby svetla
plus Krytie IP44


Špecifikácia:

Počet diód: 100
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 3,5 m
Osvetlená vzdialenosť: 20 m
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 4,3 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozostup svetiel: 8 cm
Typ LED: RGB rozptýlená plochá
Kábel: čierno-zelený
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1,5A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED žiarovky na vianočný stromček so 100 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie