Smart LED svetelný záves 1,5m x 2,1m - Twinkly Curtain s 210 ks RGB+W + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-016
125,00 € Cena bez DPH: 104,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Smart LED programovateľný svetelný záves 1,5m x 2,1m (10x21) - Twinkly Curtain s 210 ks LED svetlami RGB+W + BT + Wi-Fi (ovládanie cez APP).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Smart LED programovateľný svetelný záves 1,5m x 2,1m (10x21) - Twinkly Curtain s 210 ks LED svetlami RGB+W + BT + Wi-Fi (ovládanie cez APP). Tento revolučný LED svetelný záves prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android a iOS

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Tento záves má 10 vertikálnych pásov, na každom z nich je 21 žiaroviek, spolu teda žiari 210 LED svetielok. 

LED závesy - TWINKLY svetelný reťazec 1,5m x 2,1m - 210ks LED

led svetelný záves wifi smartphone

Svetelný záves pozostáva z 210 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Svetlá sú rozmiestnené do 10 vertíkálnych pásov, na každom z nich je 21 žiaroviek. RGB+W znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb + W biela farba. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

twinkly curtainled svetelný záves twinkly

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelný záves, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

Univerzálny LED svetelný záves ovládaný cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok

led záves svetiel twinkly

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude Váš svetelný záves reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda s novou 4-kanálovou architektúrou, ktorá má všetky jasné dúhové farby a dokonalú čisto bielu farbu

led svetelný pás rgb+w led dióda led žiarovky ovládané cez wifi

 

Vlastnosti:

plus 210 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB + W svetlo
plus Univerzálne použitie
plus Krytie IP44

 

Špecifikácia:

Model: TWW210SPP-WEU
Počet diód: 210
Rozmiestnenie diód: 10 x zvislý pás po 21 diód na každom páse
Osvetlená plocha: 1,5 x 2,1 m
Dĺžka kábla od prvého svetla po adaptér: 2,5 m
Odolnosť: IP44
Priemer diódy: 5 mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozostup LED svetiel: 15 cm
Rozostup zvislých svetelných pásov: 15 cm
Typ LED: RGB+W matná + čistá, rovná
Kábel: transparentný
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín

 

Obsah balenia: 

1x LED svetelný záves s 210 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
Simon

Smart LED svetelný záves 1,5m x 2,1m - Twinkly Curtain s 210 ks RGB+W + BT + Wi-Fi

The LED curtain has beautiful colors and the best thing about it is that I can control multiple curtains from one application on my smartphone. I can choose different color schemes or create my own
Originality
Easy operation