LED svietiaci programovateľný štvorec 7x (20x20cm) - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-081
239,00 € 159,00 € Cena bez DPH: 132,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svietiaci programovateľný štvorec 7x (20x20cm) 8x8=64 pixelov - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED svietiaci programovateľný štvorec 7x (20x20cm) 8x8=64 pixelov - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP. Tento revolučný LED svietiaci štvorec prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. Toto balenie obsahuje ovládač - Wi-Fi/Bluetooth pripojenie a ovládanie a 7 svetelných štvorcov, každý s rozmerom 20x20cm. Na kažkom štvorci sa nachádza 64 LED svetiel 8x8 pixelov. Nastaviteľné RGB svetlá II. generácie Twinkly Squares. 

Dizajnový LED svetelný štvorec na stenu farebný RGB - LED Twinkly Squares 7x 64 ks LED

twinkly squares programovateľný štvorec

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Tento svetelný pás je navrhnutý pre použitie v interiéri - krytie IP20

LED svetelné dekoračné štvorce - TWINKLY SQUARES (64 ks svetielok na jednom štvorci)

svietiaci štvorec na stenu

Svetelný pás pozostáva zo 64 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok spoločne pre viacero LED zariadení

led svietiaci štvorec

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a LED prskavku a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

led svetelná dekorácia na stenu

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

led smart štvorec na stenu svietiaci

Univerzálna LED svetelná ozdoba ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude vaša svetelná ozdoba reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Vlastnosti:

plus 64 LED svetelných diód na jednom štvorci
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie
plus 7 LED štvorcov v balení


Špecifikácia:

Model: TWQ064STW-07-BEU
Počet diód: 64 na jednom štvorci
Odolnosť: IP20
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozmer osvetlenej časti:: 20x20cm
Typ LED: RGB
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

7x LED svetelný štvorec so 64 diódami
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie