LED pás svietiaci programovateľný 3m - Twinkly Dots - 60 ks RGB + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-078
69,00 € 49,00 € Cena bez DPH: 40,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED pás svietiaci - Smart programovateľný 3 metre - Twinkly Dots - so 60 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED pás svietiaci - Smart programovateľný 3 metre - Twinkly Dots - so 60 ks LED svetlami RGB, BT + Wi-Fi s ovládaním cez APP. Tento revolučný LED svietiaci pás prináša do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. Svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. LED pás má transparentnú farbu kábla. Toto balenie obsahuje ovládač - Wi-Fi/Bluetooth pripojenie a ovládanie a 3 metrový svetelný pás. Svetielka sa napájajú pomocou USB konektoru - môžte ich tak pripojiť ku adaptéru, notebooku, alebo do powerbanky. Nastaviteľné RGB svetlá II. generácie Twinkly. 

Dizajnový LED svetelný pás farebný RGB - LED Twinkly Dots 60 ks LED

twinkly dots

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Tento svetelný pás je navrhnutý pre použitie v interiéri, aj exteriéri - krytie IP44. Svetelný pás má dĺžku 3 metre a nachádza sa na ňom 60 RGB LED žiaroviek. 

LED pásy svetelné dekoračné - pás 3M - TWINKLY DOTS (60 ks svetielok)

nastaviteľný led pás 3m programovateľný

Svetelný pás pozostáva zo 60 kusov LED svetielok vhodných pre akúkoľvek dekoráciu. Dióda RGB znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

Nádherná svetelná dekorácia - nastavte si vlastné farby, animácie a motívy LED svetielok spoločne pre viacero LED zariadení

usb twinkly svetielka

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a LED prskavku a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

programovateľné LED svetielka

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

Univerzálna LED svetelná ozdoba ovládaná cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC bude vaša svetelná ozdoba reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. So zariadením MUSIC si užijete aj videohry, zažite nový rozmer pri hraní hier! Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Vlastnosti:

plus 60 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB svetlo - škála 16 mil. farieb
plus Univerzálne použitie - USB napájanie
plus Dĺžka 3 metre


Špecifikácia:

Model: TWD060STP-T
Počet diód: 60
Odolnosť: IP44
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Dĺžka osvetlenej časti:: 3 metre
Typ LED: RGB
Kábel: transparentný
Napájanie: USB
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x LED svetelný pás 3 metre so 60 diódami
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie