Bivakovací vak nepremokavý + ultra ľahký len 240g

Kód tovar: 11-586
69,00 € 59,00 € Cena bez DPH: 49,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Bivakovací vak nepremokavý + ultra ľahký len 240g​ vak na plánované, ale i núdzové prenocovanie v prírode. Súčasťou neho je praktický 60 cm dlhý zips s kapucňou

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bivakovací vak nepremokavý + ultra ľahký len 240g​ vak na plánované, ale i núdzové prenocovanie v prírode. Súčasťou neho je praktický 60 cm dlhý zips s kapucňou so sťahovacou šnúrkou. Ak sa nechcete celú noc váľať v kalužiach vody, tento bivakový vak je pre vás ten pravý. 

núdzový bivakovací vak do prírody

Núdzové, ale plnohodnotné riešenie 

Vždy sa na bivakové stany pozeralo tak trochu cez prsty. V porovnaní so stanom je v skutočnosti takmer vždy skôr núdzovou ako plnohodnotnou možnosťou pre vaše pohodlné spanie v prírode. Po dôkladnom testovaní tohto bivakového vaku na Apalačskej ceste prešiel tento vak ako výborné núdzové vybavenie na prežitie. 

bivakovací vak

Využijete kdekoľvek 

Určite nájde uplatnenie u lezcov, ktorí potrebujú bivakovať v stane, či už plánovane, alebo v núdzovej situácii. Bivakový vak si určite nájde svoje miesto na športových, alebo iných podujatiach, kde sa počíta každý gram a kde sa veľa nevyspíte. Ale keď si potrebujete na hodinu zdriemnuť, je veľký rozdiel, či sa trasiete v chlade, alebo ste v príjemnom teple.  

bivakovací vak do prírody

Ľahký a skladný 

Použitie bivakového vaku ako náhrady spacieho vaku na čisto letné použitie je čoraz viac zaujímavé. Určite ním ušetríte veľkú časť hmotnosti svojho zariadenia. Pretože bivak váži len 241 gramov, zaiste sa vám bude hodiť pri prenocovaní na horských chatách, keď viete, že na výlete nebudete potrebovať spací vak. 

núdzový vak do prírody spacák

Výplň do spacieho vaku 

Môžete ho taktiež použiť ako doplnok ku klasickému spaciemu vaku v chladnejšom počasí, kedy už si netrúfnete spať len v spacom vaku. V okamihu, keď si tento vak vložíte do spacieho vaku, vaše pohodlie sa výrazne zvýši - dokonca zvýšenie komfortu o 10 °C. 

núdzový vak

Kvalitná výroba a prevedenie 

Je vyrobený z netkanej textílie vyvinutej spoločnosťou SOL, ktorá je plne nepremokavá, vetruvzdorná, výborne priedušná a čo je najdôležitejšie, z vnútornej strany potiahnutá kovovou vrstvou, ktorá vracia až 70 % vyžarovaného tepla späť k vám. 

núdzový outdoorový vak do prírody

Maximálne pohodlie 

Vďaka rozmerom 213 x 78 cm sa do bivakového vaku bez problémov zmestí aj 100-kilogramový muž s matracom. V oblasti nohavíc je strih prispôsobený pre maximálnu voľnosť. Zips dlhý 60 cm umožňuje lepší vstup do vaku. Kapucňa má sťahovaciu šnúrku a golier okolo krku sa dá tiež stiahnuť. 

 

Špecifikácia:  

  • Hmotnosť: 241 gramov 
  • Rozmery: 213 x 78 cm 
  • Rozmery po zabalení: 10 x 18 cm 
  • Dĺžka zipsu 60 cm 
  • Kapucňa so sťahovacou šnúrkou 


Obsah balenia: 
1x Núdzový bivakovaci vak 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie