Mávajúci panák s rukou - reklamná figurína nafukovacia - 3m - Robotník

Kód tovar: /
590,00 € Cena bez DPH: 491,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mávajúci panák s rukou - reklamná figurína nafukovacia s potlačou - 3m - Robotník s LED osvetlením až 37 bielych LED a podstavec s ventilátorom.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mávajúci panák s rukou - reklamná figurína nafukovacia s potlačou - 3m - Robotník s LED osvetlením až 37 bielych LED a podstavec s ventilátorom. Tento panák je skvelým marketingovým nástrojom pre vašu reklamu, či podnik, alebo firmu. Najväčším prínosom pre nafukovacích tanečníkov je, ako môže váš podnik, alebo podujatie vyniknúť nad vašimi konkurentmi. S možnosťou postaviť nafukovacieho tanečníka do výšky až 3 metre vo vzduchu môžete zaujať nových zákazníkov. A čo viac, keďže nepotrebujete povolenie pre nafukovaciu figurínu a keďže je prenosná a dá sa ľahko a veľmi rýchlo nafúknuť /vyfúknuť a premiestniť kdekoľvek to potrebujete.

Nafukujúca figurína nie je len obyčajný reklamný nástroj, je to skutočný umelec, ktorý svojimi pohybmi dokáže rozprúdiť náladu a priniesť zábavu tam, kde je to najviac potrebné. Jeho telo, vyrobené z odolného, farebného nylonu, je umiestnené na podstavci s ventilátorom a LED osvetlením sa elegantne vlní a krúti v rytme vetra, čo vytvára dojem, že má vlastnú osobnosť a charakter. Sme schopný Vám na neho vyrobiť a umiestniť v prípade Vašej potreby aj Vaše logo.

Tanujúca, nafukujúca figurína s ventilátorom zaistí, že na každej akcii, či prezentácií budete neprehliadnuteľný.

nafukovacia reklama robotník pracovník s ventilátorom a potlačou
 
Predstavte si túto veselú, tancujúcu, nafukovaciu figurínu na vstupnej bráne vášho podujatia, kde s radosťou víta hostí a usmerňuje ich k správnemu smeru. Jeho veselé pohyby a neúnavná energia prispievajú k vytvoreniu pozitívnej atmosféry, ktorá motivuje ľudí, aby sa zastavili a užívali si každú chvíľu. Na firemných akciách a výstavách tancujúca figurína vo vzduchu, nielenže zaujme pozornosť potenciálnych zákazníkov, ale tiež vytvorí jedinečný vizuálny zážitok, ktorý bude spájaný s vašou značkou.
tancujúci nafukujúci panák pracovník s podstavcom ventilátor led

Nafukovací tancujúci panák je navrhnutý tak, aby bol ľahko prenosný a rýchlo nastaviteľný. Vďaka svojmu jednoduchému systému nafukovania je pripravený na akciu v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho údržba je minimálna, čo zaručuje, že budete mať viac času na to, aby ste sa sústredili na vaše podujatie a hostí. Air Dancer je tiež energeticky efektívny, čo znamená, že môžete vytvárať veľkolepé efekty bez vysokých nákladov na energiu.

Nech už plánujete akýkoľvek druh podujatia, nafukovací tanečník je tou správnou voľbou, ktorá zaručí úspech. S jeho neopakovateľným šarmom a energiou sa stane stredobodom pozornosti a nezabudnuteľným prvkom, ktorý si vaši hostia budú ešte dlho pamätať. Zvoľte si vásho vlastného originálneho, nafukovacieho tanečníka a nechajte ho roztancovať váš svet!

air dancer - tancujúci panák pracovník robotník nafukovací reklama

Podstavec s ventilátorom a LED osvetlením

ventilator a led na podstavci - nafukujuca figurina
 

Vlastnosti

Výška - 3m
Váha brutto (zabalený) - 13.6 kg
Rozmery krabice - 58cm x 58cm x 26,5cm
Materiál - Nylón / Oxford Cloth (210D polyester)
Napájanie - AC 220-240V, 50hz 330 W
Odolnosť voči vlhkosti - IPX4
Osvetlenie - 37 LED


Obsah balenia

1x nafukovacia figurína
1x nafukujúca platforma
1x sada skrutiek na uchytenie
1x manuál

!!! V PRÍPADE ZÁUJMU VIEME ZABEZPEČIŤ POTLAČ VLASTNÉHO LOGA NA FIGURÍNU, ZA PRÍPLATOK !!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie