Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Kód tovar: 70-004
399,00 € 299,00 € Cena bez DPH: 249,17 €
Zľava končí 17. 6. 2024, 23:59 alebo do vypredania zásob.
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Digitálny hlasový tlmočník ✅ - Comet LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov vrátane slovenčiny) + podpora 3G SIM karty pre použitie v 160 krajinách sveta.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Digitálny hlasový tlmočník - Comet LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov vrátane slovenčiny).  LANGIE prichádza v novej verzii S2 (2024 verzia), ktorý je oproti svojmu predchodcovi LT-52 vybavený viacerými vylepšeniami. V prvom rade sa už nejedná len o prekladač, ale o plnohodnotného turistického sprievodcu. Najzásadnejším rozdielom je podpora ľubovoľných 3G SIM kariet, my však doporučujem hlavne LANGIE SIM karty s pomocou ktorých, môžete komunikovať v 70-150 krajinách sveta a to aj 10 ROKOV NEOBMEDZENE. Langie sa automaticky spáruje s daným operátorom v krajine, v ktorej sa nachádzate a vy už len začnete prekladať.

Obojsmerný preklad s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! S týmto prekladačom viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 53 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny, bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 5 dní v režime standby.

Toto sú všetky funkcie, ktoré nový LANGIE S2 prekladač ponúka

langie s2 funkcie

Využívajte preklad cez LANGIE SIM Karty

LANGIE 3G SIM podpora 160 krajín
 
 
Ak nemáte k dispozícii WiFi sieť, môžete použiť 3G/4G sieť na pripojenie k internetu. Pomocou Langie SIM kariet, ktoré môžete u nás zakúpiť, si môžete vybrať tú najlepšiu, ktorá bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám.  
 

2 Varianty LANGIE SIM kariet

1. Varianta - Max 10 ROČNÝ NEOBMEDZENÝ preklad v 150 krajinách sveta úplne bez starostí (500MB dát najlepšia alternatíva pre offline preklad) (cca pre 10000 prekladov - priemerne 5 sekúnd na frázu) + aj s možnosťou vytvorenia HOT SPOTU

2. Varianta - 2 ROČNÝ NEOBMEDZENÝ preklad v 70 krajinách sveta úplne bez starostí 

langie sim karta langie 1gb sim

Pre viac info kliknite na obrázok vybranej SIM

 

RECENZIA LANGIE S2 - AKO TO CELÉ FUNGUJE


 

Langie nájde svoje uplatnenie aj pri práci v zahraničí. 

Ak neovládate dobre cudzí jazyk do krajiny do ktorej sa chystáte ísť pracovať LANGIE je pre Vás skvelé riešenie. Či už sa jedná o ženy a opatrovateľské práce v zahraničí (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko), alebo o mužov pri rôznych stavebných prácach.

cudzí jazyk práca zahraničie - LANGIE prekladač   jazyk prekladač langie práca zahraničie

 

Prekladač viet LANGIE - Digitálny tlmočník môžeš kúpiť u nás
Žiadne ďaľšie poplatky za aktualizácie či iné skryté poplatky. Bez nutnosti registrácie osobných údajov či inštalovania app. na mobil.

preklad langie s2 elektronicky prekladač hlasový langie

Elektronický prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Vďaka jeho jedinečnosti získal ocenenie TIP Redakcie - technologického magazínu Touchit.sk

Jeho celú odbornú recenziu si môžete prečítať priamo TU 

prekladač
 

Videorecenzie LANGIE od pána Ondreja Macka z Touchit.sk ako týždenníka PCREVUE.sk

    
 

Reálne použitie LANGIE pre preklad v praxi si môžete pozrieť v týchto videách z Ukrajiny a z Londýna:

   
Viac videí si môžete pozrieť priamo na LANGIE Youtube kanáli TU: youtube langie kanál

Prekladač hovoreného slova Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 53 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny či češtiny aťd). Môžete teda rátať s prekladom: anglicko slovenský prekladač, slovensko nemecký prekladač aťd.

Oficiálna web stránka pre viac informácií - elektronický prekladač LANGIE v slovenčine - www.langie.sk

langie s2 web oficiálny

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!.

preklady textu

 

Ako to celé vlastne funguje?

Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne ho pustiť a zariadenie Vám okamžite preloží požadované vety. 

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.


langie preklad priklad

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

 
ako funguje prekladač langie

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača (Group translator) teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi a tak môže reč sprievodcu alebo tlmočníka sprostredkovať naraz viacerým ľuďom po celom svete. Táto funkcia tiež podporuje založenie skupiny kde môžu  medzi sebou komunikovať viacerí ľudia ktorí hovoria rôznymi jazykmi a môžu byť každý v inej krajine. Na jednom zariadení je možné založiť niekoľko takýchto na sebe nezávislých skupín. 

Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne.

voice translator sk langie  prekladový slovník do vrecka LANGIE
 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

podporované jazyky LANGIE
 

Kompletný zoznam jazykov: 

Africky, Arabčina, Bengálsky, Bulharčina, Kambodžsky, Kantónčina, Čínština, Chorvátština, Čestina, Dánčina, Holandčina, Angličtina, Filipínština, Fínsky, Francúzština, Nemčina, Grécky, Hebrejčina, Hindčina, Maďarčina, Indonézsky, Islandský, Taliančina, Japončina, Jávsky, Kórejčina, Lao, Lotyšsky, Litovčina, Malajčina, Malajsky, Nepálsky, Nórsky, Perzský, Poľsky, Portugalčina, Rumunčina, Ruština, Srbsky, Sinhala, Slovenčina, Slovinčina, Španielčina, Sundčina, Swahilčina, Švédsky, Tamilčina, Telugu, Thajský, Turecký, Vietnamský, Ukrajinský. Urdu

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby, budík, fm rádio
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

langie s2 vlastnosti

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Online pripojením získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch po celom svete.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. 

 

langie onine preklad ukážka Hlasový prekladač v 53 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre čo najpresnejší preklad textov je potrebné internetové pripojenie
hlasový vyhľadávač obrázkov langie Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
Internetové pripojenie nutné.
skupinový tlmočník - prekladač Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. Internetové pripojenie nutné.
offline preklad langie Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje 13 svetových jazykov.
výučba jazykov langie Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

Vlastnosti:

plus Okamžitý preklad v 53 jazykoch
plus Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
plus Digitálny hlasový záznamník
plus Prehrávač hudby a videa
plus Online/Offline preklad 
plus Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
plus  Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

prekladač slov LANGIE  anglicko slovenský prekladač LANGIE
 

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

 1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
 2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
 3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
 4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
 5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
 6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
 7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
 8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
 9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
 10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 
A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:
 
stlac langie
Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete
app pre telefon preklad
Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom

Langie pouzitie
Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu

smartphone preklad textu
Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

Langie vydrz baterie
Výdrž batérie LANGIE je do 5 dní

bateria vydrz mobil
Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

 

Prečo je lepšie mať ONLINE pripojenie v porovnaní s OFFLINE pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné uvedomiť si, že akýkoľvek OFFLINE prekladací mód pri všetkých prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky cca 1/100 databázy) a preklad je často nepresný až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na internet zabezpečí neustálu aktualizáciu a korekciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že preklad bude čo najpresnejší a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi doporučujeme vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke), alebo použiť LANGIE GLOBAL SIM karty.

V rámci EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame využiť LANGIE GLOBAL 3G SIM karty, ktoré môžete u nás zakúpiť. Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť surfovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)

 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje a opravuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

realne pouzitie langie prekladac

    


Špecifikácie:

Typ: LANGIE S2 (verzia 2024)
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Pamäť: 16GB
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
3G: WCDMA
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
USB adaptér: Vstup 100V - 240V
USB adaptér: Výstup 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE S2 hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro
1x Ihla na vyberanie SIM
1x Gumené pero
1x Šnúrka na krk

MANUÁL (návod na použitie) v slovenčine na stiahnutie TU: pdf ikona
LANGIE SIM (návod ako použiť LANGIE GLOBAL SIM kartu) TU: pdf ikona

 

prekladac sk langie s2 balenie

Diskusia k produktu (4)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mil

Wifi router- televízia.

Dobrý deň.
Dá sa využívať Lagie S2 ako Wifi router, napr. na sledovanie Internetovej televízie.

0
Mar

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Marika Češková odpovedať

Dá sa prekladať aj v slovenskom jazyku?

Preložené z: cs
Cool Mania

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Ano

Dan

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Danihlík František odpovedať

Dobrý deň dá sa použiť aj bez Wi-Fi?

Preložené z: cs
Tom

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Tomáš odpovedať

Dobrý deň,
pokiaľ doň vložíte dátovú kartu tak áno. Offline preklad je veľmi obmedzený

Preložené z: cs
Uwe

Otázka na párovanie

Uwe Hewera odpovedať

Ahojte všetci,
dajú sa zariadenia spárovať aj medzi sebou, ak je jedna osoba v Amerike a jedna v Rusku? Raz za týždeň sme na konferenčnom hovore, pričom spolu hovoria traja.
Na zdravie Uwe

Preložené z: de
Cool Mania

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň, áno presne

Preložené z: de
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (8)

99%
100%
Peter

Praktický výrobok

Docela presný preklad
Množstvo iných funkcií
Padne do ruky
Výdrž batérie

Odporúčam každému cestovateľovi

98%
Klára

Prekladač na dovolenke

Fungoval aj na dubajskej karte čo dostanete na letisku
Na foto test s manželom :)
Preklad bez problémov
Super spracovanie viď foto
Bez neho by sme boli v UAE stratení
Prijala by som väčší display

Super vec na cesty zatiaľ odskúšaný vo Vienna, Dubai a Italy a proste TOP :)

98%
Dinu

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Je to ok, vonku s vaničkou som to ešte nepoužil
Preložené z: ro
99%
Șerban Florin

Prekladateľ

Robí svoju prácu s nadhľadom
Preložené z: ro
100%
Bernard Lukáš

Digitálny hlasový tlmočník - LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov) - Nová verzia 2024!!!

Supr prekladač.Som v Trinidad a všetci miestni sa na neho pýtajú.Vsom sa páči.
Preložené z: cs
98%
Radul

Langie s2

Prekladač funguje veľmi dobre
Preložené z: ro
100%
Beta

Malý veľký pomocník pri cestovaní

Prekladač funguje skutočne veľmi spoľahlivo. Zakúpila som aj Lange Global SIM a pohodlne som sa dorozumela v Amerike. A aj amíci boli z neho očarený. Stačí iba kliknúť začať hovoriť a za sekundu sa Vám ozve preklad. Extrémne jednoduché a skutočne využiteľné. Pre všetkých tých ako ja čo neovládajú žiadny cudzí jazyk.
Preložené z: cs
99%
Peter Kalabrík

Za toto by si niekto zaslúžil oskara

Jednoznačne použiteľnosť a jednoduchosť obsluhy zariadenie
Preklad na vynikajúcej úrovni
Výdrž batérie až 4 dni
Využitie po celom svete
Bál som sa že to bude ako google prekladač ale môžem povedať, že vôbec nie, preklad bol korektnejší.
že to nevymysleli skôr