Mini bluetooth reproduktor k mobilu - baseball lopta 2x3W

Kód tovar: 48-090
39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mini bluetooth reproduktor k mobilu prenosný - baseball lopta 2x3W je malý repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny obklopujúci stereo zvuk.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mini bluetooth reproduktor k mobilu prenosný - baseball lopta 2x3W je malý repro zvukový systém, ktorý ponúka kvalitný 360° duálny obklopujúci stereo zvuk s možnosťou TWS Bluetooth prepojenia pre viacrozmerný zvukový zážitok. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu a pokrytiu PU kožou je nielen funkčným, ale aj módnym doplnkom. Reproduktor je kompatibilný s rôznymi zariadeniami cez Bluetooth, vďaka čomu je ideálny na prehrávanie hudby, alebo hands-free telefonovanie.

Mini repro bluetooth 5.0 (bezdrotovy) športový - baseball lopta 2x3W

Mini repro bluetooth 5.0 (bezdrotovy) športový - baseball lopta 2x3W

360° duálny obklopujúci stereo zvuk

Funkcia TWS Bluetooth umožňuje spojenie dvoch reproduktorov, ktoré potom vytvárajú 360° duálny obklopujúci stereo zvuk. Keď sú takto prepojené, zvuk z jedného zdroja sa rozdelí na nezávislé ľavé a pravé kanály, čím sa dosiahne trojrozmerný zvukový zážitok a silnejšie zvukové pole.

maly reproduktor s bluetooth

Moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi

Pokrytie PU kožou dodáva reproduktoru moderný a kreatívny vzhľad, ktorý drží krok s aktuálnymi trendmi a zároveň poskytuje očarujúci vzhľad. Jeho 360-stupňové pokrytie zabezpečuje príjemný pocit na dotyk, bezchybnú textúru a zároveň zlepšuje výkon zvukovej kvality.

bluetooth reproduktor maly prenosny k mobilu pc

Bohatý trojrozmerný zvukový zážitok

Vysokovýkonný reproduktor s technológiou Nd-Fe-B využíva neodymové magnety (Nd), železo (Fe) a bór (B) na dosiahnutie vynikajúcej zvukovej kvality. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje reproduktorom vysokú efektivitu a schopnosť produkovať silné basové tóny, ktoré sú plné a hlboké, zároveň udržiavajú vysoké tóny čisté a nezkreslené. 

Tento typ reproduktora má tiež silný zvukový výkon, čo znamená, že zvuk je schopný preniknúť aj v hlučnom prostredí, čím sa zabezpečuje, že poslucháč zažije mocný a pútavý zvuk. Vďaka týmto vlastnostiam je reproduktor ideálny pre posluch hudby s dynamickým rozsahom, od jemných detailov až po silné basové línie, čím ponúka poslucháčom bohatý a trojrozmerný zvukový zážitok.

repro bluetooth mini bezdrotovy k mobilu pc

Inteligentný Bluetooth čip

Inteligentný Bluetooth čip umožňuje reproduktoru ľahko prepnúť do režimu párovania Bluetooth. Stačí, ak na svojom mobilnom telefóne vyhľadáte názov spárovania "Bq2" a pripojíte sa. Potom môžete prehrávať hudbu, alebo uskutočňovať hovory bez použitia rúk. Po prvom spárovaní sa váš mobilný telefón pri ďalšom zapnutí reproduktora automaticky znova pripojí, čím sa zjednodušuje a zrýchľuje celý proces používania.

baseball lopta reproduktor mini maly prenosny pc mobil

 

Užívajte si vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania

Reproduktor s dizajnom baseballovej lopty využíva nabíjateľnú lítiovú batériu, ktorá poskytuje mimoriadne užívateľské skúsenosti vďaka svojmu klasickému dizajnu a technológii TWS. Táto batéria umožňuje dlhú dobu prehrávania až do 5 hodín pri strednej hlasitosti, čo znamená, že si môžete užívať vašu obľúbenú hudbu dlhšie bez potreby častého nabíjania. Integrácia kvalitnej lítiovej batérie zabezpečuje, že reproduktor zostane mobilný a pripravený na použitie kdekoľvek a kedykoľvek.    

bateria li-on bateria

Kompatibilný s rôznymi systémami

Reproduktor je kompatibilný s rôznymi systémami, čo umožňuje ľahké pripojenie so zariadeniami s operačnými systémami na mobil ako Android a iOS cez Bluetooth. Táto univerzálnosť znamená, že reproduktor môže byť jednoducho spojený s rôznymi Bluetooth zariadeniami, ako sú notebooky, iPhone, iPad a všetky druhy inteligentných telefónov, čo vám umožňuje voľne si užívať hudbu vysokej kvality bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

bluetooth reproduktor bezdrotovy

 

Špecifikácia:

 • Frekvencia: 150 - 18 000 Hz
 • Reproduktor: 1,57 palca (vonkajší priemer: 40 mm) bez magnetu, 4 ohmy
 • Napájanie: nabíjanie DC - 5V
 • USB 2.0
 • Bezdrôtový Bluetooth
 • Adaptér DC 5V
 • Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria 800 mAh
 • Výstup: RMS 6W (3W*2)
 • Pomer signálu a šumu zosilňovača: ≥80dB
 • Reproduktor rozmery Φ72mm priemer
 • TWR


Obsah balenia:
1x Bluetooth reproduktor v tvare baseballovej lopty 3Wx2
1x USB Typ-C kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie