LED informačný panel RGB farebný s Wifi - 68 cm x 17,5 cm

Kód tovar: 95-056
349,00 € Cena bez DPH: 290,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED informačný panel RGB farebný s Wifi - 68 cm x 17,5 cm na ktorom môžete jednoducho meniť farbu svojho zadávaného textu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED informačný panel RGB farebný s Wifi - 68 cm x 17,5 cm na ktorom môžete jednoducho meniť farbu svojho zadávaného textu. Poskytuje široké využitie ako informačný LED displej panel v rôznych odvetviach napríklad v pohostinstvách pri zobrazení aktuálnej ponuky, na letisku, benzínových pumpách a moteloch, v bankách na zobrazenie poradového čísla klienta, v obchodných centrách na inzerciu, alebo v stávkových kanceláriách pre zobrazenie aktuálnych kurzov či iných obchodných prevádzkach. Zviditeľnite svoju značku inovatívne a oslovte potencionálnych klientov pútavým spôsobom. LED tabule – svetelné reklamy, kde si môžete navoliť vlastný text. Ideálne do rôznych prevádzok. Panel je možné ovládať prostredníctvom vašeho notebooku, PC, alebo správu môžete zadať prostredníctvom mobilného telefónu s operačným systémom iOS alebo Android cez WiFi pripojenie.

LED reklamný displej je určený do interiéru resp. suchého vonkajšieho prostredia

reklamný led panel farebný s wifi

LED panel naprogramujete jednoduchým a rýchlym spôsobom za pomoci USB prepojenia s Vašim počítačom a priloženým softvérom. Vďaka integrovanej Flash pamäti v LED zariadení si môžete uložiť niekoľko desiatok správ naraz. LED displej o veľkosti 68 cm x 17,5 cm ponúka pre tvorbu textu 2 riadky, alebo 1 s väčším písmom pre lepšiu čitateľnosť už z diaľky. LED displej podporuje svetové jazyky a taktiež ponúka rôzne nastavenia pre zadané textové správy, ako široký výber druhov písma, rýchlosť zobrazenia (posúvanie textu), farebné prevedenie textu v siedmych farbách a k tomu všetkému je k dispozícií až 45 efektov - vrátane snehu, otáčania, posúvania, blikania, rolovania, pohybovanie sa textu doprava alebo doľava. Správy na multifunkčnom LED displeji sa za pomoci efektov stanú veľmi atraktívnymi pre reklamné a informatívne účely. Takisto je možné na LED displeji zobraziť aj hodiny či malé obrázky.

Sedemfarebný LED panel ponúka energetickú úsporu v podobe úsporných režimov - automatické zapnutie a vypnutie zariadenia podľa užívateľského nastavenia, časové zapnutie/vypnutie, nastavenie až 16 úrovní jasu. Životnosť LED displeja sa udáva výrobcom na viac ako 100 000 hodín. LED panel môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri vďaka vodotenosti zariadenia.  

 

Displej špecifikácia:

Rozlíšenie: 32 x 128 bodov
Rozmery: 68 x 18 x 4,5 cm  
(26.7*7.3 palcov)
Kryt: rám z hliníkovej zliatiny
Farba zobrazenia: 7 farebný RGB
Wifi pripojenie cez PC ,alebo Android ,iOS
Prevádzkový výkon: Vstupné napätie je AC 110V-240V (predvolené)     

Najlepšia vzdialenosť pre sledovanie: 3-50 metrov
Životnosť: 100 000 hodín
Pracovná teplota -40 ° až + 60 °

 
Obsah balenia:

1x RGB LED displej
2x montážna konzola 
1x sieťový kábel 220V
1x CD so softvérom a manuálom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie