LED svetlo do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu + Li-on batéria

Kód tovar: 71-033
35,00 € Cena bez DPH: 29,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svetlo do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu + Li-on batéria - PACK - kompletná samoinštalačná sada.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED svetlo do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu + Li-on batéria - PACK - kompletná samoinštalačná sada. Tento kompletný set Vám zaraz zútulní miestnosť príjemným rozptýleným svetlom. Vďaka jednoduchej inštalácii a ľahkému ovládaniu sa Vám automaticky zapne LED svetelný pás pri detekcii pohybu. Svetelný LED pás s 30 LED svetlami prilepíte cez 3M pásku na požadované miesto, zapojíte kábel do senzora a umiestnite senzor pre detekciu pohybu, ktorý má dosah až 5 metrov a široký uhol detekcie, až 115°, takže spolahlivo zachytí každý pohyb. Senzor má magnetickú zadnú časť, pre ľahké odpájanie senzora pri dobíjaní lítiovej batérie. Li-on batériakapacitu 1100 mAh, prevádzková doba svetla je do 3 hodín (neustáleho svietenia) na jedno dobitie, teda bežný používaním pri detekcii pohybu je výdrž až niekoľko dní. Ale máte možnosť napojiť tento LED pás aj cez USB AC/DC adaptér a nebudete tak limitovaný výdržou batérie. 

LED svietidlo (led pasiky do izby) sú vhodné pre osvetlenie schodiska, (schodiskove svetlo so senzorom), nočné osvetlenie chodby, kúpelne, šatníka, skrine,  spálne, či detských postielok ale vhodné aj ako led pas do kuchyne (svetlo pod kuchynskú linku) - osvetlenie aké určite potrebujete.Ich použitie je naozaj veľmi široké.

LED svietidlá (LED pasiky do izby) s pohybovým senzorom a Li-on batériou.

led pás do izby, schody, skrinu, kuchynu

Led pasy sada - svetlo sa automaticky aktivuje pri detekcii pohybu. Po skončení detekcie pohybu sa svetlo automaticky vypne po 15/130/380 sekundách. Môžete si v objednávke zvoliť akú farbu bieleho svetla požadujete. Na výber sú 3 varianty farby svetla: teplé žlté - 3000K, biele - 4000K, studené biele - 6000K aby sa čo najviac hodilo do Vášho interiéru. Svetlo sa automaticky zapína pri znížených svetelných podmienkach, dá sa však nastaviť, aby sa zapínalo aj počas dňa a noci súčasne.

Svoje miesto si nájde aj v garaži, karavane, či pivnici, nakoľko disponuje dobíjateľnou lítiovou batériou

led pas do kuchyne pod linku

Špecifikácia: 

Model: CL-CDB-1
100 cm dlhý LED pás s 30 LED svetlami, IP65 vodeodolný, 5V DC, 8 mm široký, na zadnej strane 3M nálepka pre nalepenie pásu
Pohybový senzor s nočným videním, dosah senzora: 2-5 m a 115° uhlom snímania, nastaviteľný pre detekciu v tme, alebo cez deň + v tme
Nastavenie pre automatické vypnutie svetla: 15/130/380 sekúnd
Zabudovaná nabíjateľná lítiová batéria s kapacitou 1100 mAh a výdržou stáleho svietenia 2,5 hodiny, alebo 2 mesiace pri zapnutí svetla 10x denne
Rozmery: 50x40x29 mm
Na výber sú 3 varianty farby svetla:
teplé žlté - 3000K
biele - 4000K
studené biele - 6000K

Obsah balenia:

1x 100 cm dlhý LED pás
1x Pohybový senzor pre detekciu pohybu so zabudovanou lítiovou batériou
1x 3M nálpeka pre upevnenie magnetu
1x Magnetický krúžok
1x Nabíjací kábel micro USB
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

100%
100%
TP

LED svetlo do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu + Li-on batéria

LED pás využívam v kuchyni. V noci sa často budím a chodím sa napiť vody a teraz nemusím zbytočne zapínať svetlo. Inštalácia bola tiež veľmi jednoduchá. Rovnaký pás plánujem kúpiť aj na schodisko a do kúpeľne.
automatické zapínanie
vstavaná batéria
Preložené z: cs