LED Grow lampa 120° vodeodolná - výkon 100W

Kód tovar: 36-058
189,00 € Cena bez DPH: 157,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED Grow lampa 120° vo vodeodolnom prevedení 100W je navrhnutá tak aby zabezpečovalo maximálnu úrodu pri minimálnych nákladoch.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED Grow lampa 120° vo vodeodolnom prevedení 100W je navrhnutá tak aby zabezpečovalo maximálnu úrodu pri minimálnych nákladoch. Zabezpečuje neuveriteľný spôsob ako pestovať rastliny v interiéri v halách, skleníkoch alebo suteréne. Dá sa využívať na pestovanie orchideí, ruží, papriky, paradajky, bazalka, šalát, bylinky, kel, špenát, listovú zeleninu, brokolica, kvety, uhorky, a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny. Je tiež vhodné pre rastúce izbové rastliny. LED Grow lampa je tiež dobrá voľba aj pri klonovaní sadeníc a pre všetky fázy rastu rastlín.

led lampa rastliny


Dá sa umiestniť bez obáv aj do stiesnených priestorov pretože sa neprehrieva. Led svetlo na rastliny obsahuje červené a modré svetlo, ktoré má za cieľ podporovať a udržiavať maximálny rast rastlín. Červené a modré svetelné spektrum, potrebujú  rastliny pre svoj zdravý a rýchly rast rast a prirodzený proces fotosyntézy.

LED lampa má maximálnu energetickú účinnosť ktorú využíva k stimulácii rastu rastlín je ekologicky bezpečná bez obsahu ortuti v žiarovkách keďže ide o technológiu LED diód. Lampa bola vytvorená tak, aby šetrila životné prostredie a je mimoriadne energeticky úsporná v porovnaní so štandardnými žiarivkovými svetelnými systémami čo sa odrazí aj na nízkych prevádzkových nákladoch.

led žiarovka rastliny

Má hliníkové telo, ktoré odvádza minimum vyprodukovaného tepla z LED diódy. Hliník tiež zaručuje nízku hmotnosť lampy. Svetelný zdroj tvoria vysoko výkonné LED SMD diódy. Pracovné prostredie pri prevádzke LED lampy sa pohybuje od -20° do 55° C a vlhkosť vzduchu od 5% do 95%.

LED grow lampa

Obidve svetlá červené a modré sú časťou elektromagnetického spektra ktoré je viditeľné voľným okom. Červené svetlovlnovú dĺžku 640-660nm a modré svetlovlnovú dĺžku 440-460nm. Červené spektrum má využitie pre chlorofyl A a pre chlorofyl B. Rastliny všeobecne pre svoj zdravý rast a vývoj potrebujú všetky červené vlnové dĺžky.

led lampa na rastliny

Fotosyntéza prebbieha najviac zásadne z červeného svetla a sekundárne z modrého svetla. Avšak pre mnohé rastliny je potrebné aj modré svetlo kvôli ich regulácii rastu, kvitnutiu alebo tvorbe plodov. Preto sú svetlá LED Grow vhodné pre pestovanie všetkých fáz vývoja rastlín.

 

Parametre:

Typ:  LED Lampa 
Príkon : 100W
Výkon: 8300lm (na porovnanie ako 6 klasických 100W žiaroviek)
Množstvo LED: 48
LED Farby: 32 červených + 16 modrých
LED Vlnová dĺžka: červená 640 nm - 660nm, modrá 440nm - 460nm.
Typ LED: SMD
Vstupné napätie: AC85-265V
Rozmery (mm): 290x235x130
Vyžarovací uhol: 120°
Životnosť: cca 60 000 hod.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie